Visszajelzés Őszi fesztivál + TOP 4000 | 2025 - eventcsevegő

Kategória: 'Egyéb témák archívuma', témanyitó: Ableotory, témanyitás ideje: 19.11.25.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
?

Mennyire tetszett az event? Kérjük, értékeld!

Szavazás lezárva: Szombat, 14:01-kor.
  1. 1

    51 szavazat
    23.0%
  2. 2

    3 szavazat
    1.4%
  3. 3

    5 szavazat
    2.3%
  4. 4

    3 szavazat
    1.4%
  5. 5

    11 szavazat
    5.0%
  6. 6

    4 szavazat
    1.8%
  7. 7

    10 szavazat
    4.5%
  8. 8

    18 szavazat
    8.1%
  9. 9

    12 szavazat
    5.4%
  10. 10

    105 szavazat
    47.3%
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. kukori80

    kukori80 Fórum elő legendája

    Apja már csak Te hiányoztál a hüleségeddel. :D Inkább segíts. :D
     
    feki13, nolina1965, genka53 és még 1 ember kedveli ezt.
  2. JUCUS

    JUCUS Fórum parancsnoka

    Jövő ilyenkorra ki is tudjátok rakni.

    Más, komoly téma: saláta nagy tételben eladó!Genka, igény esetén répa is.:p
     
    vihence, genka53, kukori80 és 2 más kedveli ezt.
  3. Swartsch

    Swartsch Fórumgróf

    Menjek 316-nak?
     
    vihence, genka53 és GA-BI-O-Farm kedveli ezt.
  4. zsani_apja

    zsani_apja Fórum elő legendája

    Felmegyek 35.000.000.000 -ra és jöttök elém szépen. Az tényleg könnyen számolható.
     
    vihence, genka53 és GA-BI-O-Farm kedveli ezt.
  5. kukori80

    kukori80 Fórum elő legendája

    Tudod hova vidd a salátádat. :D Nem veszünk.

    Berakta a zászlót, Genka alattam van, legyen M betű és így tovább.
     
    vihence, genka53 és GA-BI-O-Farm kedveli ezt.
  6. Swartsch

    Swartsch Fórumgróf

    Bedobtam 316-ra és akkor Y leszek...
     
    vihence, genka53, zsani_apja és 2 más kedveli ezt.
  7. kukori80

    kukori80 Fórum elő legendája

    Igen. Csak szegény forresttel nem tudom, hogy mi legyen. :D
     
    vihence, GA-BI-O-Farm, genka53 és 2 más kedveli ezt.
  8. klaudia06

    klaudia06 Aktív író

    melyik hely kiadó még? 315?? és A
     
    vihence, GA-BI-O-Farm, kukori80 és 2 más kedveli ezt.
  9. Swartsch

    Swartsch Fórumgróf

    Igen, az jöhet. Köszii :)
     
  10. JUCUS

    JUCUS Fórum parancsnoka

    Fuss, Forrest, fuss!!!!!!
     
    vihence, SnéDóri, feki13 és 5 más kedveli ezt.
  11. kukori80

    kukori80 Fórum elő legendája

    Apja ne itt álmodozzál, hanem éjszaka. :D:D:D
    Még mindig azt mondom, hogy emeljünk kereken 500 ezret, azzal kikerüljük forrestet. 5 töklé.
    :D:D:D:D:D
     
  12. genka53

    genka53 Fórum elő legendája

    Szia!
    Képes voltál ezért kimenni a nagybanira?! xDxDxD
    Van sajátom ;)nem kérem a másét ;)xDxD



    Mihez képest 500 ezret?
     
  13. Swartsch

    Swartsch Fórumgróf

    Felőlem mehet :)
     
  14. klaudia06

    klaudia06 Aktív író

    Akkor bedobáltam:), remélem jól számoltam.:p
     
    vihence és GA-BI-O-Farm kedveli ezt.
  15. genka53

    genka53 Fórum elő legendája

    Felőlem is, csak mihez képest?
    Vagy írjon kukori egy rá vonatkozó végszámot, mi meg -1-el alámegyünk.
     
    vihence, GA-BI-O-Farm és Swartsch kedveli ezt.
  16. kukori80

    kukori80 Fórum elő legendája

    Berakok 500 ezret és Genkával igazodsz hozzá és a többiek is. Másképp nem tudjuk kirakni, csak ha elmegyünk innen.
    Genka lesz az M .... stb.
     
    vihence, GA-BI-O-Farm, zsani_apja és 2 más kedveli ezt.
  17. JUCUS

    JUCUS Fórum parancsnoka

    Én ezt nektek termeltem, hogy tudjak segíteni! Még kakaska kétszer gondolkodni kezd, a farmerama összes salátája kevés lesz nektek.:inlove:xD
     
    vihence, bakfis, feki13 és 5 más kedveli ezt.
  18. klaudia06

    klaudia06 Aktív író

    Én még csak most csatlakoztam az esti szeánszhoz, de már megint csak a fonal végét keresem, amit elhagytam:D Akkor most hova és mennyit??
     
    vihence, GA-BI-O-Farm, JUCUS és 3 más kedveli ezt.
  19. kukori80

    kukori80 Fórum elő legendája

    Vidd a nagybaniba, ott jó áron megveszik. :D:D Kakaska csak egyszer gondolkodik, de akkor jól. :D
     
    vihence, bakfis, GA-BI-O-Farm és 2 más kedveli ezt.
  20. genka53

    genka53 Fórum elő legendája

    Ha így folytatjuk, akkor mindjárt átjön a szomszédasszony, hogy mi ez a bulizás, mert ő is akar itt lenni vígadni xDxD
    Már fáj a derekam és az oldalam a sok röhögéstől, és elő kellett vennem egy új PZS csomagot is.... xD:inlove:
     
    vihence, Swartsch és JUCUS kedveli ezt.
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.