Visszajelzés Őszi fesztivál + TOP 4000 | 2025 - eventcsevegő

Kategória: 'Egyéb témák archívuma', témanyitó: Ableotory, témanyitás ideje: 19.11.25.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
?

Mennyire tetszett az event? Kérjük, értékeld!

Szavazás lezárva: Szombat, 14:01-kor.
  1. 1

    51 szavazat
    23.0%
  2. 2

    3 szavazat
    1.4%
  3. 3

    5 szavazat
    2.3%
  4. 4

    3 szavazat
    1.4%
  5. 5

    11 szavazat
    5.0%
  6. 6

    4 szavazat
    1.8%
  7. 7

    10 szavazat
    4.5%
  8. 8

    18 szavazat
    8.1%
  9. 9

    12 szavazat
    5.4%
  10. 10

    105 szavazat
    47.3%
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. Swartsch

    Swartsch Fórumgróf

    Akkor dobd rá kakaska...és mivel mi itt vagyunk jöhetne Genka, Én, Klaudia, Apja...?? és akik érkeznek sorban csatlakozhatnának..
     
    vihence, mya100, Amira09 és 3 más kedveli ezt.
  2. kukori80

    kukori80 Fórum elő legendája

    A tréfának vége,:D dobok 500 ezret. Az összeg stimmeljen, legfeljebb betűt kell cserélni.
    Bedobtam.
     
    vihence, mya100, Ayrin67 és 2 más kedveli ezt.
  3. zsani_apja

    zsani_apja Fórum elő legendája

    Én megvárom és viszem a G- t, ha már sorba álltatok.
     
    vihence, genka53, mya100 és 2 más kedveli ezt.
  4. Swartsch

    Swartsch Fórumgróf

    Okos döntés! :D
     
    vihence, bakfis, genka53 és 3 más kedveli ezt.
  5. JUCUS

    JUCUS Fórum parancsnoka

    Szellemidézés már megvolt, most Biri néne dobál az üstbe cuccokat. Te is tégy úgy!
    Na békén hagylak kicsit, megyek megszámolom, hogy tegnaptól hányat gondolkodtál.xDAzért ne nyugodj meg, mert visszatérek!
     
    vihence, bakfis, mya100 és 3 más kedveli ezt.
  6. klaudia06

    klaudia06 Aktív író

    Segítség lenn ha megírnád, mit dobtál be, hogy pont 500 e legyen - köszi :D
     
    vihence, mya100, genka53 és még 1 ember kedveli ezt.
  7. Swartsch

    Swartsch Fórumgróf

    5 Töklét :)
     
    vihence, mya100, genka53 és még 1 ember kedveli ezt.
  8. klaudia06

    klaudia06 Aktív író

    Meg van 400 Amaránt növény :D

    ja az egyszerűbb :)
     
    Moderátor által utoljára szerkesztve: 24.11.25
    vihence, mya100, genka53 és még 1 ember kedveli ezt.
  9. kukori80

    kukori80 Fórum elő legendája

    Jó számolást. :D Vigyél magaddal számológépet is. :D
    Nah. Ha Genka, Nemo. Stram és Te is emelsz pont 500 ezret, akkor meglesz a MAGY és klaudia is az A val
     
    vihence, mya100, genka53 és még 1 ember kedveli ezt.
  10. klaudia06

    klaudia06 Aktív író

    Én akkor bedobtam a magam 5 TöklevétxD (nem tökölök)
     
    vihence, mya100, Kuzdern és 4 más kedveli ezt.
  11. farmer_puma28

    farmer_puma28 Fórum biztosa

    Sok sikert kívánok minden indulónak:)
    Célom a 2500-ban maradni,szerintem meg lesz.;)
     
    maszilva, vihence, Fuhur és 9 más kedveli ezt.
  12. kukori80

    kukori80 Fórum elő legendája

    Szia. Neked is sok sikert. Remélem bent tudsz maradni. Hajrá.
     
  13. Swartsch

    Swartsch Fórumgróf

    Nálam nem változik az állás..és furcsa módon Klaudia előttem van..a 315 a 316 fölött...
    https://kephost.net/p/MjE4NjU3Nw.png
    nem szoltam.... :D Már én is kezdek be.... :DxDxD
    Ment az 5 töklé tőlem is .
     
    vihence, mya100, fankostepsi és 3 más kedveli ezt.
  14. kiszsuzsi

    kiszsuzsi Törekvő

    itt vagyok én is részemről is mehet mennyit tegyek be és milyen betűre cseréljek. 5 töklélt tettem
     
    Utoljára szerkesztett: 24.11.25
    vihence, mya100, genka53 és 2 más kedveli ezt.
  15. kukori80

    kukori80 Fórum elő legendája

    Szia, de jó, hogy jöttél.:) Kis türelmet, megvárjuk a frissítést.
    R betűnek kellene lenned, 10.500.503.314 - értékre kellene menni.
     
    vihence, mya100, genka53 és 2 más kedveli ezt.
  16. Goran

    Goran Fórum bárója

    Na megjöttünk, és nem is tudom miért, de nem ért meglepetés, teljes a káosz xDxDxD

    Akkor most az eredeti MA, majd a módosított AG-nak van még hely, vagy csatlakozzunk a bolgárokhoz? xDxD
     
    zamenik, vihence, SnéDóri és 9 más kedveli ezt.
  17. kukori80

    kukori80 Fórum elő legendája

    :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D
    Lehet, hogy a bolgároknál jobb lenne:D Várunk az R betűre kiszsu-tól.
     
    vihence, mya100, GA-BI-O-Farm és 3 más kedveli ezt.
  18. klaudia06

    klaudia06 Aktív író

    Na ma sem nézek sorozatot. Itt minden percről percre változik és nem akarok lemaradni (mert elvesztem a fonalat :D)
     
    vihence, bakfis, Ayrin67 és 6 más kedveli ezt.
  19. kiszsuzsi

    kiszsuzsi Törekvő

    R leszek frissítés után
     
    vihence, genka53, mya100 és 3 más kedveli ezt.
  20. zsona416

    zsona416 Fórum bárója

    Üdv:)

    S jelen...nem tudom, hogy mit csináltok, mindjárt visszaolvasok, de kibontottam a véghajrára tartogatott piros mogyorósomat...amíg majszolgatok addig hátha rendeződtök és jövök utánnatok...egyébként most mit rakunk ki?xDxD
     
    vihence, Ayrin67, genka53 és 5 más kedveli ezt.
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.