Visszajelzés Őszi fesztivál + TOP 4000 | 2025 - eventcsevegő

Kategória: 'Egyéb témák archívuma', témanyitó: Ableotory, témanyitás ideje: 19.11.25.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
?

Mennyire tetszett az event? Kérjük, értékeld!

Szavazás lezárva: Szombat, 14:01-kor.
  1. 1

    51 szavazat
    23.0%
  2. 2

    3 szavazat
    1.4%
  3. 3

    5 szavazat
    2.3%
  4. 4

    3 szavazat
    1.4%
  5. 5

    11 szavazat
    5.0%
  6. 6

    4 szavazat
    1.8%
  7. 7

    10 szavazat
    4.5%
  8. 8

    18 szavazat
    8.1%
  9. 9

    12 szavazat
    5.4%
  10. 10

    105 szavazat
    47.3%
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. JUCUS

    JUCUS Fórum parancsnoka

    Semerre ne mozdulj!:)
     
    GA-BI-O-Farm, jucus100, vihence és 4 más kedveli ezt.
  2. klaudia06

    klaudia06 Aktív író

    Én úgy látom frissítés után az A betű jó helyen van.
     
    jucus100, vihence, genka53 és 2 más kedveli ezt.
  3. mya100

    mya100 Fórumfelvigyázó

    Megtörtént:)
     
  4. Swartsch

    Swartsch Fórumgróf

    Ha jól látom most teljesen jó már! :) Ha Forrest váltana egy zászlóra, maga lenne a tökély. :)
     
  5. Goran

    Goran Fórum bárója

    Sajnos nem elég, egyikünknek lépni kell, mert azonos a pontszám és váltogatja a sorrendet olykor. Én is mehetnék fel majd betűcsere, csak előbb megvárom, hogy feljöjjön, nehogy mindketten menjünk és ismét ne legyen jó
     
    zamenik, GA-BI-O-Farm, jucus100 és 5 más kedveli ezt.
  6. JUCUS

    JUCUS Fórum parancsnoka

    Még goran és Amira nem.
     
    GA-BI-O-Farm, jucus100, vihence és 2 más kedveli ezt.
  7. Swartsch

    Swartsch Fórumgróf

    Ohh tényleg... az összeget nem is figyeltem, h ugyan az, csak, hogy megvannak sorban a betűk.
     
    GA-BI-O-Farm, jucus100, vihence és 3 más kedveli ezt.
  8. klaudia06

    klaudia06 Aktív író

    Elől a zászlós felvezetés, hátul az ország betűjelzése mutatja, hogy mi van középen - ha egy külföldi nem értené. "Jólvanezígy" :D
     
    GA-BI-O-Farm, vihence, mya100 és 5 más kedveli ezt.
  9. genka53

    genka53 Fórum elő legendája

    Nincs az útban, ő a bekk , vagyis a hátvéd ;) :D :inlove:

    [​IMG] :D:inlove:
    Ééééés mgszületett ismét a nagy mű :inlove::inlove::inlove:.
    Köszönet mindenkinek a türelemért, segítségért és a tenniakarásért! :D:inlove:

    HAJRÁ FARMEREK ÉS FARMERLÁNYOK! HAJRÁ MAGYAROK!
    [​IMG]
     
    ZitaGAZDA03, SnéDóri, maszilva és 23 más kedveli ezt.
  10. kukori80

    kukori80 Fórum elő legendája

    :D:D:D:D:D Rendszámtábla. :D
     
  11. Swartsch

    Swartsch Fórumgróf

    Imádom a képzelőerőtöket!! :D :inlove:
     
  12. zsani_apja

    zsani_apja Fórum elő legendája

    te atya úr isten.. :D Hozom keret nélkül ;)
    [​IMG]
     
    ZitaGAZDA03, SnéDóri, maszilva és 28 más kedveli ezt.
  13. klaudia06

    klaudia06 Aktív író

    Lassú voltam a javítással, de lehet, hogy úgy jobb volt :)

    Mondom én ez Guinness-rekord, 2 nap alatt sikerült kétszer kirakni két különböző helyre ezt a hosszú szöveget!!!!! :D
     
  14. zsani_apja

    zsani_apja Fórum elő legendája

    Majd akkor lesz az, ha egyszer Poki előtt tudjuk kirakni :D
     
    Gio, zagimichna, GA-BI-O-Farm és 7 más kedveli ezt.
  15. kukori80

    kukori80 Fórum elő legendája

    Álmodj királylány. :D
     
    zagimichna, GA-BI-O-Farm, jucus100 és 6 más kedveli ezt.
  16. Goran

    Goran Fórum bárója

    Akkor holnap nekifutunk harmaszorra is? xD:D:p
     
    zamenik, SnéDóri, Gio és 11 más kedveli ezt.
  17. zsani_apja

    zsani_apja Fórum elő legendája

    Majd lebotolom vele, hogy jövőre két napot álljon a 3000. helyen. :D Inkább hármat, lehet annyi kell a kirakáshoz majd. :D
     
    SnéDóri, Gio, zagimichna és 6 más kedveli ezt.
  18. klaudia06

    klaudia06 Aktív író

    Köszönöm MINDENKINEK, hogy részese lehettem ennek a klassz játéknak, jó móka és nagy élmény volt!! :)
     
  19. Swartsch

    Swartsch Fórumgróf

    Ahhoz nekem 30 év is kevés lenne!! xD
    xDxDxD
    Simán.... mi az nekünk már ennyi rutin után.... xD
     
    zagimichna, GA-BI-O-Farm, vihence és 5 más kedveli ezt.
  20. genka53

    genka53 Fórum elő legendája

    De bizony ám! xD:D:inlove:
    Ismétlés a tudás anyja! Vagy apja (is)?
    Úgyis megint dobni kell rá valamennyit ;)xD:D:inlove:
     
    Gio, zagimichna, GA-BI-O-Farm és 8 más kedveli ezt.
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.