Általános témák alfórumból archivált kérdések és válaszok

Discussion in 'Segítség archívuma' started by Csocsoovb, Nov 30, 2013.

Dear forum reader,

if you’d like to actively participate on the forum by joining discussions or starting your own threads or topics, please log into the game first. If you do not have a game account, you will need to register for one. We look forward to your next visit! CLICK HERE
?

Melyik a népszerűbb állatcsoport?

  1. A normál Farmerama

    0 vote(s)
    0.0%
  2. A megújuló Bahamarama

    0 vote(s)
    0.0%
  3. Semelyik mindkettő béna

    0 vote(s)
    0.0%
  4. A különböző Eventeken létrejövő állatok(vagyis a tenyészettek)

    0 vote(s)
    0.0%
Multiple votes are allowed.
Thread Status:
Not open for further replies.
  1. bence66

    bence66 Utánpótlás-írogató

    A Black friday miért nem jelenik meg a farmon ? Vagyis egy farmon elérhető a 9 ből?
     
  2. PZoli64

    PZoli64 Fórum veteránja

    Sziasztok!
    Nálam nem jelenik meg az eventes terület.
    Vagy, ha megjelenik nem lehet belépni.
    Nem lehet vetni, aratni.
    Nem ma 22:00-ig lesz nyitva?
    Valamit elnéztem?

    Gazda: PZoli64 ID: 56197804
     
    juliannakoczkas and 20zeno13 like this.
  3. vihence

    vihence Törzsjátékos

    Sziasztok!
    Engem sem enged be az eventes területre. A szédült szántóról lehetne bedobálni, de így nem merek.
    Gazda: vihence ID: 25465257
     
    juliannakoczkas likes this.
  4. Sylja

    Sylja Fórum ezredese

    Sziasztok!

    Javítják.
    Itt a hivatalos: Őszi fesztivál event - probléma
     
  5. vihence

    vihence Törzsjátékos

    juliannakoczkas likes this.
  6. 20zeno13

    20zeno13 Utánpótlás-írogató

    Mondjuk engem se enged be, és nagy örömömre szolgál (irónia), hogy javítják, de meg is hosszabbodik ezzel az idővel az event??? Tartok tőle, hogy nem, mivel holnaptól a 2 hétig tartó katyvasz eventhez kell ez a terület is.
     
    Gólyaláb, juliannakoczkas and Sylja like this.
  7. pocokom22

    pocokom22 Utánpótlás-írogató

    kb 50 perce lett kiírva,hogy kb 15 perc és helyre áll az event terület. ennek ellenére még mindig nem lehet nálam belépni. hurrráááááááá
     
    .dina1. and juliannakoczkas like this.
  8. Enikő65

    Enikő65 Fórum ismerője

    Szeretném megkérdezni hogy ha több mint 50 perce nem elérhető a TOP ,akkor hogy lehet az hogy esek vissza a ranglistán ??? Elvileg senki nem tud belépni :wuerg:>:(
     
    radóci and Gólyaláb like this.
  9. Synodendron

    Synodendron Aktív író

    Az event óráról be lehet lépni, és be is lehet adni.
     
    macimami1958, Sylja and Enikő65 like this.
  10. Sylja

    Sylja Fórum ezredese

    Szia!
    Vetni, aratni nem tudsz, de a beadáshoz be tudsz lépni az órából v. a Szédült szántóról.
     
  11. suba_klara

    suba_klara Fórumőrült

    Sziasztok!
    Letelt az a beigért 15 perc,kb. már 45 perce! A Toppon részt veszek és nem mindegy milyen helyezéssel végzek! Ez lenne a hajrá és persze megint vacakol itt minden! :mad: A kissebb farmon játszó játékosok is szeretnék befejezni legalább az eventet, de így nem sok az esélye! Lesz változás, vagy adjuk fel???
     
  12. Lenczy

    Lenczy Fórum ezredese

    Nem lehet a fürjnek tápot keverni, mi a gond?

    A kirakott fürjól pillangót mutat! ;)
     
    Last edited by moderator: Nov 27, 2025
    JerryJL likes this.
  13. bazsika.betti

    bazsika.betti Utánpótlás-írogató

    Üdv. Amióta fürjtápot kever a malom, egyáltalán nem lehet belépni a malomba, lefagy a játék :(
     
  14. katica063

    katica063 Fórumlakó

    Szia! Sajnos én sem tudok!
     
  15. Csillagvirág2020

    Csillagvirág2020 Utánpótlás-írogató

    Sziasztok! nálam egyik farmomon sem jelenik meg a malomban a tápkeverési lehetőség.
    vettem 4 fürj ólat de nem tudok tápot keverni. sőt egyik farmomon betettem a 4 ólat a vadasparkba de ott mindent mutat csak az ólakat nem. Remélem hamarosan javítva lesz a hiba. türelmesen várom !!
     
    Lenczy likes this.
  16. boldika88

    boldika88 Fórum bárója

    Sziasztok Modik!

    Megnéznétek a 310 SZP-t megkaptam-e a TOP beadásért!
    Gazda: boldika88 ID: 48712846

    Köszönettel.
     
  17. Platypus

    Platypus Utánpótlás-írogató

    Miért nem lehet a fürjeknek tápot keverni?
     
  18. Blackstar74

    Blackstar74 Járnitanuló

    Ma 14 ora utan... addig etesd sztáppal ha akarod
     
    macimami1958 and Luminary like this.
  19. Luminary

    Luminary Board Administrator Team Farmerama HU

    Sziasztok!

    https://board-hu.farmerama.com/thre...és-a-farmon-2025-november.27085/#post-1476532

    Amint újból elérhető a tartalmi frissítés, helyre fog állni a malomban is a rend.
    Sok sikert!
     
  20. Blackstar74

    Blackstar74 Járnitanuló

    Hello. Nem tudom, hogy miként mukodik de az az érzésem, hogy a TOP -ba beadott 14,8 milliárd után nem kaptam egyetlen SZP-t se. Meg tudjátok nézni ? Koszonom
    Blackstar74
    ID:10352691
     
Thread Status:
Not open for further replies.