Kérdések és válaszok - Kezdőknek és haladóknak alfórumból archivált kérdések és válaszok

Kategória: 'Segítség archívuma', témanyitó: Csocsoovb, témanyitás ideje: 16.7.14.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. GA-BI-O-Farm

    GA-BI-O-Farm Mindentudó orákulum

    Szia!
    Az órából én is elérem, viszont csak a beadási felületet, aratni-ültetni nem lehet, mert nincs felület
     
    Sylja kedveli ezt.
  2. zsozso577

    zsozso577 Fórum elő legendája

    Sziasztok

    Az eventes terület le lett bontva....ha mégis megjelenik nem lehet belépni!
     
    GA-BI-O-Farm kedveli ezt.
  3. GA-BI-O-Farm

    GA-BI-O-Farm Mindentudó orákulum

    zsozso577 kedveli ezt.
  4. ádám1014

    ádám1014 Fórum ismerője

    Szia!
    Nálam is ugyanez a helyzet!
    Már aratni kellett volna, és gondoltam, hogy még egy kör estig belefér..... hát lehet hogy már nem.. Köszönjük a tartalmi frissítést, kettő után tünt el az event terület..
     
  5. kbetti9393

    kbetti9393 Járnitanuló

    Sziasztok!

    Az eventes terület vetési-aratási területére nem lehet belépni, sem kliensben, sem böngészőben. Ki volt az az ügyes aki az event vége előtt 7 órával bezárta a felületet?

    Gazda: kbetti9393 ID: 19838141
     
  6. Ninett79

    Ninett79 Fórum elő legendája

    kbetti9393 és GA-BI-O-Farm kedveli ezt.
  7. Böbi49

    Böbi49 Fórumprofi

    Sziasztok!

    Az eventes terület nem működik nálam sem, nem kliensben játszom.
    Üdv:Böbi49 ID:5397193B
     
  8. Ninett79

    Ninett79 Fórum elő legendája

    GA-BI-O-Farm kedveli ezt.
  9. Sylja

    Sylja Fórum ezredese

    Sziasztok!

    Hiába jelent meg a térképen az event-bejárat, nem lehet belépni frissítés, ki-belépés, takarítás után sem (böngésző: Firefox).
     
    melcsi67 kedveli ezt.
  10. melcsi67

    melcsi67 Törekvő

    Szia,én sem tudok belépni semmilyen böngészőből az event területre:(!
     
    Evita-55 kedveli ezt.
  11. kigyo51

    kigyo51 Fórum nagymestere

    Sziasztok!

    Az eventes területnek a vetési-aratási területére nem lehet belépni, sem kliensben, sem Chrome böngészőben. A 15 perces javítási határidő lejárt már párszor.

    Gazda: kigyo51
    ID:16990724
     
  12. camilla44

    camilla44 Aktív író

    mi van a rendszergazdaműködesevel? evek óta az vagyok,most pedig nem engedi.Csak 7 szomszedot enged ajándkozni.
     
  13. nyelesdorgo

    nyelesdorgo Junior szaki

    Sziasztok!

    Nem tudok belépni az eventes területre én sem.

    Üdv: nyelesdorgo, 14219665
     
  14. Synodendron

    Synodendron Aktív író

    Nem jelentek meg az új gazdaköri feladatok. Nem lehet fürj tápot keverni, valamint ha rákattintok mindig egy másik állat képe jelenik meg az összetevők rendben vannak.
     
  15. ádám1014

    ádám1014 Fórum ismerője

    Szia!
    Nálad legalább ott van a fürj táp. Én megvettem az ólat, de a táp nincs a malomban. Az event megjavulása előtt ott volt, most. hogy az event megjavult a táp eltűnt....érdekes
     
    -bobita és Synodendron kedveli ezt.
  16. agikka

    agikka Törekvő

    Szia, nekem eltünt több mint fele földterület event növénnyel együtt, mostani aratásra 53 eventnövény és 6 db felröppenöt kaptam, és pont itt a vég célban, pedig szerettem volna benmaradni az 1000ben, tudom nem ez miatt bukom el na de nagyon dühítö légy szi utánna tudnál nézni köszi id.38264770
     
  17. Baby72

    Baby72 Fórum elő legendája

    Sziasztok!

    A 310 szezonpontot szeretném megkapni a top bedobálás után.

    ID:19980763
    Köszönöm.
     
    LétLM kedveli ezt.
  18. pöttyzorka

    pöttyzorka Aktív író

    Sziasztok! A malomba nem tudok belépni. Már több gépen is próbáltam, de semmi.
    Jó lenne már problémamentesen játszani::::
     
  19. Gigi

    Gigi Aktív író

    A szezonpontokat én sem kaptam meg a bedobások után.

    ID:23987156

    -senkiföldje-

    Köszönöm.
     
    LétLM kedveli ezt.
  20. LMIcsapás

    LMIcsapás Utánpótlás-írogató

    Sziasztok!

    A 310 szezonpontot kérem jóváírni részemre a bedobálások után.
    Köszönöm.

    ID: 22812241
     
    LétLM kedveli ezt.
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.