Általános témák alfórumból archivált kérdések és válaszok

Kategória: 'Segítség archívuma', témanyitó: Csocsoovb, témanyitás ideje: 30.11.13.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
?

Melyik a népszerűbb állatcsoport?

  1. A normál Farmerama

    0 szavazat
    0.0%
  2. A megújuló Bahamarama

    0 szavazat
    0.0%
  3. Semelyik mindkettő béna

    0 szavazat
    0.0%
  4. A különböző Eventeken létrejövő állatok(vagyis a tenyészettek)

    0 szavazat
    0.0%
Több válasz kiválasztása lehetséges.
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. farmer_puma28

    farmer_puma28 Fórum biztosa

  2. kroki57

    kroki57 Járnitanuló

    Learattam 2x202 földterületről növényt, és nem kaptam egyetlen ivókürtöt sem. Valami elkerülte a figyelmemet? Kroki57 ID: 13392339 Köszönettel.
     
    inanna11 kedveli ezt.
  3. Sylja

    Sylja Fórum ezredese

    Igen, ez biztosan elkerülte a figyelmedet:
    "Kivétel az Ivókürt felröppenő ami 2025-12-03-án 14:00-tól az event végéig röppen fel a fő farmon és a szédült szántón."

    Forrás: https://board-hu.farmerama.com/threads/Északi-saga-2025-november.27082/#post-1476185
     
    Dolphin, macimami1958, inanna11 és 2 más kedveli ezt.
  4. ica1956

    ica1956 Junior szaki

    Sziasztok szeretném meg kérdezni hogy, gazdakörben Szakállas kecske játék kér Szakállápoló kiegészitők. Azt hol találom meg ?hol lehet el késziteni. Választ elóre is köszönöm. ID 15322564 . Ica 1956
     
  5. Sylja

    Sylja Fórum ezredese

    Szia!
    Egy új terményes ól adja. A műhelyben tudod megépíteni.
    Itt olvashatsz róla részletesen:

    https://board-hu.farmerama.com/thre...és-a-farmon-2025-november.27085/#post-1476212
     
    Utoljára szerkesztett: 27.11.25
    Dolphin kedveli ezt.
  6. ica1956

    ica1956 Junior szaki

    Köszönöm szépen a választ Sylia további jó játékot.
     
    Sylja kedveli ezt.
  7. bokaerzsi

    bokaerzsi Aktív író

    Sziasztok . Tudja valaki miért nincs vörös fadeszka felröpi? Pedig már többször is arattam.
     
  8. farmerSS

    farmerSS Fórumőrült

    Az eventes területen jön csak ez a felröppenő.
     
    kigyo51, Luminary, macimami1958 és 2 más kedveli ezt.
  9. bokaerzsi

    bokaerzsi Aktív író

    Köszönöm szépen.
     
    farmerSS kedveli ezt.
  10. katy5757

    katy5757 Járnitanuló

    Sziasztok érdeklődnék hogy a szakállas kecskéhez hogy jutok hozzá Köszönöm katy 5757
     
    Zsuzsikan kedveli ezt.
  11. Zsuzsikan

    Zsuzsikan Fórumgróf

    A türingiai kecske terményes ólja a borbély névre hallgat :)
     
    macimami1958 kedveli ezt.
  12. wrola

    wrola Járnitanuló

    Sziasztok!

    Nyitottam nem is extrém sok, talán 100 ládát egyszerre, és adott 189 db pörgetést. de, ugye 99 felett elveszik. Tehetek ilyenkor valamit ? upload_2025-11-27_21-30-25.jpeg
     
  13. Dolphin

    Dolphin Fórum elő legendája

    Szia,
    köszönjük türelmedet.
    Az ellenőrzést követően jóváírásra került 310 SZJP a farmodon, az egyenleged 6949-ről 7259-re emelkedett.
    További jó játékot!
     
    Luminary és boldika88 kedveli ezt.
  14. Dolphin

    Dolphin Fórum elő legendája

    Szia,
    köszönjük türelmedet.
    Az ellenőrzést követően 310 SZJP jóváírásra került a Farmodon, az egyenleged így 10075-ről 10385-re emelkedett.
    További jó játékot!
     
    Luminary és Blackstar74 kedveli ezt.
  15. Dolphin

    Dolphin Fórum elő legendája

    Szia,
    köszönjük jelzésedet, továbbítottuk észrevételedet a Központ részére.
    A válaszukig, hiba javításáig türelmedet kérjük!
     
    Luminary kedveli ezt.
  16. Dolphin

    Dolphin Fórum elő legendája

    Szia,
    amennyiben kérdésed a Szakállápoló kiegészítőkre vonatkozna, arról itt olvashatsz bővebben:
    <<Farmos újdonságok>>
    A Türingiai kecske kapott új terményes ólat, Borbélyszalon lesz a neve, jelenleg Borbély néven tudod megépíteni a Városban.
    További jó játékot!
     
    Luminary és -ágianyu33- kedveli ezt.
  17. Dolphin

    Dolphin Fórum elő legendája

    Szia,
    sajnos ezek a Sima pörgetéseid elvesztek.
    Amit a jövőben tenni tudsz az ügyben, az az lenne, hogy azon ládákból, amikből Sima pörgetést tudsz szerezni (ezt látjuk a ládáknál), azokból egyszerre kisebb mennyiséget nyiss ki.
    Megértésedet köszönöm!
     
    Kuzdern, wrola és macimami1958 kedveli ezt.
  18. HUNOK

    HUNOK Utánpótlás-írogató

    hello
    Az élet a farmon 2 nem tudom megvásárolni
    Gazda: HUNOK ID: 30899691
     
  19. Luminary

    Luminary Board Administrator Team Farmerama HU

    Szia!

    Én nem látok akadályát a vásárlásnak, mindaddig amíg kék a vásárlás gomb megteheted. A darabszámot nem tudod emelni, mert csak 1x vásárolható meg.
    Pontosítsd, hogy pontosan mi a probléma nálad, mert én nem látom akadályát a vásárlásnak.
    Töröld a sütiket és ürítsd a gyorsítótárat, mert beragadt süti is okozhat problémát.
    A kép nálad készült.
    upload_2025-11-29_5-44-50.png

    Sok sikert!
     
    Swartsch és -ágianyu33- kedveli ezt.
  20. HUNOK

    HUNOK Utánpótlás-írogató

    Köszönöm az infot idáig én is eljutottam de nem enged vásárolni
     
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.