Kérdések és válaszok - Kezdőknek és haladóknak alfórumból archivált kérdések és válaszok

Kategória: 'Segítség archívuma', témanyitó: Csocsoovb, témanyitás ideje: 16.7.14.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. Tápos8

    Tápos8 Fórum-zöldfülű

    Sziasztok!
    Beléptem, de csak a felhős hátteret látom. Nem jelenik meg a térkép sem.
    Tápos8
    ID 57006968
     
  2. Marcsifarmja

    Marcsifarmja Aktív író

    Sziasztok. Nálam sem ment, sem a chromba, sem az operába. Letöltöttem a firefoxot, és megy, mint a golyó.
     
    Luminary kedveli ezt.
  3. spartacus78

    spartacus78 Fórum-zöldfülű

    Nem tudom a hidat fejleszteni, nem működik a kerék kerék!
     
  4. hrlia

    hrlia Fórum-zöldfülű

    Sziasztok, nem tudok játszani, sem online, sem a kliensen keresztül. Csak a napraforgókat pörgeti. Kérem segítsetek.
    Gazda: hrlia ID: 8706643
     
  5. spartacus78

    spartacus78 Fórum-zöldfülű

    firefox böngészőbe nálam is működik minden
     
  6. jutka1942

    jutka1942 Utánpótlás-írogató

    csak a felhőt látni nem tölt be játék id 17631858
     
  7. kiscicuka

    kiscicuka Aktív író

    Szia:) Vásároltam egy Viking M-es kosarat. A benne található 100 vörös fadeszka nem íródott jóvá. (a skarlát pajzs és a keserű penge igen). Lennél szíves ránézni?
    kiscicuka ID: 15810327
     
    Utoljára szerkesztett: 28.11.25
  8. szepesej

    szepesej Fórum ismerője

    Szeteném ha leellenőriznétek hogy én úgy emlékszem 132 hüllőtenyésztést tettem be krokodilból és nincs meg az az összes jelvényem , de lehet hog tévedek. Köszönöm előre is a segítséget.
    szepesej Azonosító: 16046490
     
  9. pklau82

    pklau82 Fórum-zöldfülű

    Szia! Nem működik az aratógép. Hiába kattintok rá bármelyik területen, nem jön be.
     
  10. KotroczAnna

    KotroczAnna Utánpótlás-írogató

    Nem tudom a paszulyt leszedni. ID 39857060
     
  11. camilla44

    camilla44 Aktív író

    ID
    ID63978806 camilla44
     
  12. mikeafarmer71

    mikeafarmer71 Törekvő

    Üdv mindenkinek!
    Miért nem lehet belépni? Már 10 óra kőrül is így volt!
     
    szöszi50 kedveli ezt.
  13. Szekybá

    Szekybá Fórum-zöldfülű

    Üdv.
    Előre is elnézést kérek ha plusz munkát adok valamelyik modinak, de nem emlékszem pontosan hogy mennyi skarlát pajzsot adtam be.
    Ha kérhetném meg néznétek.
    Emlékszem 600 as darabszámra is de nem emlékszem mennyit adtam be.

    Farmnév: Szekybá
    ID szám: 13778026
     
  14. warga

    warga Utánpótlás-írogató

    Sziasztok,úgy emlékszem,4 óra előtt adtam be én is.Köszi,ha utánna néztek
    warga
    Id:1661676
     
  15. shadow0427

    shadow0427 Utánpótlás-írogató

    Sziasztok! Nem érhető el a Hírek felület. Sokszor egyes területek sem. Ez már az előző event alatt is így volt.
     
    szöszi50 kedveli ezt.
  16. Piros517

    Piros517 Fórum-zöldfülű

    Sziasztok !
    Miért kell a bónuszkódok minden egyes farmra külön beírni ???
     
    Laxiaa kedveli ezt.
  17. farmer_puma28

    farmer_puma28 Fórum biztosa

    Minek a sok akció, a játék tele van hibával,itt az egyik jelzésünk és nem történik semmi.Pedig valós probléma!!
     
    szöszi50 és Sagittarius69 kedveli ezt.
  18. Luminary

    Luminary Board Administrator Team Farmerama HU

    Szia!

    A kosár tartalmát teljes egészében megkaptad. A 100 db vörös fadeszkát beadtad az Mézsörös terem fejlesztésére.
    upload_2025-11-28_15-31-3.png

    További jó játékot!
     
    Dolphin, kiscicuka és -ágianyu33- kedveli ezt.
  19. Luminary

    Luminary Board Administrator Team Farmerama HU

    Sziasztok!

    A piacra bekerült a fürj és a fürjtáp a délután folyamán.
    Ellenőrizzétek, hogy az árakat tudjátok-e már emelni, amennyiben az még mindig hibásan működik jelezzetek vissza.
    Köszönöm.
     
  20. kiscicuka

    kiscicuka Aktív író

    Azt hittem az felröppenőből jött, figyelmetlen voltam.
    Kérlek ne haragudj, hogy feleslegesen dolgoztattalak.
     
    Kuzdern és Luminary kedveli ezt.
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.