Kérdések és válaszok - Kezdőknek és haladóknak alfórumból archivált kérdések és válaszok

Kategória: 'Segítség archívuma', témanyitó: Csocsoovb, témanyitás ideje: 16.7.14.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. Luminary

    Luminary Board Administrator Team Farmerama HU

    Szia!

    Köszönjük a visszajelzést, továbbítjuk a központnak. A válaszig türelmet kérünk.
    Köszönöm.
     
    macimami1958 kedveli ezt.
  2. szepesej

    szepesej Fórum ismerője

    Szeretném megkérdezni , hogy az én problémámmal esetleg valaki tudna foglalkozni ? Ma 11-kor és este fél ötkor is feltettem a kérésemet kérdésemet de úgy látszik ez senki ne hatott meg. Köszönöm a válaszokat.
     
  3. Luminary

    Luminary Board Administrator Team Farmerama HU

    Szia!

    Csak 72 krokodiltenyésztést indítottál, a többit emlősök katagóriában indítottad.
    További jó játékot!
     
    Utoljára szerkesztett: 28.11.25
    -ágianyu33- és macimami1958 kedveli ezt.
  4. Tyúkanyó1949

    Tyúkanyó1949 Fórum mestere

    Miből lesz a szakálápoló kiegészitó köszönöm a választ
     
    Utoljára szerkesztett: 28.11.25
  5. Luminary

    Luminary Board Administrator Team Farmerama HU

    Szia!

    Köszönöm a türelmedet, most már tudod folytatni. Jóváírásra került az elvesztett eventnövény is, ismét be kell adnod.
    További jó játékot!
     
  6. szepesej

    szepesej Fórum ismerője

    Nagyon szépen köszönöm a választ
     
    Luminary kedveli ezt.
  7. Sylja

    Sylja Fórum ezredese

    kigyo51 és Kuzdern kedveli ezt.
  8. Luminary

    Luminary Board Administrator Team Farmerama HU

    kigyo51, cicimsincs, Kuzdern és még 1 ember kedveli ezt.
  9. macimami1958

    macimami1958 Fórummogul

    Nagyon szépen köszönöm. Legyen szép estéd:D
     
    cicimsincs és Kuzdern kedveli ezt.
  10. Luminary

    Luminary Board Administrator Team Farmerama HU

    Sziasztok!

    Ez már a csökkentett változat, nem kér többet a játékban nálatok sem.
    Híd
    [​IMG]
    Az épületek követelményeit 21:01-kor frissítettem /-Sudden-
    További jó játékot!
     
    kigyo51, -ágianyu33- és cicimsincs kedveli ezt.
  11. koviferi70

    koviferi70 Utánpótlás-írogató

    szia. hibássan müködik cromba a farm csak vetni aratni tudok sehol nem enged mást csinálni ma délután ota.se paszuly,,se malom..se napi belépés...semmi.
     
    szöszi50 kedveli ezt.
  12. andzsel

    andzsel Törekvő

    Sziasztok!
    Én is tegnap adtam be a hídfejlesztésbe, de már nem emlékszem, hogy 600-at kért e vagy már a javított 280 event növényt.
    Szeretném kérni, hogy nézzetek utána
    Köszönöm szépen
    Farm nevem: andzsel
    ID: 42996786
     
  13. BLau2003

    BLau2003 Fórum-zöldfülű

    Sziasztok!
    Nálam is problémás a kert.Egyik területre sem enged navigálni a térkép, a napraforgó csak forog, vagy a báránykák egyfolytában csak talicskáznak. Sem a Hírek oldalt, így a napi belépési bónuszt sem adja be. Már 2 órája küszködök többszöri belépéssel, mire nagy nehezen sikerül vmi. Szakaszokban! Több farmom is van, uezzel a bajjal! Gazda: BLau2003 ID: 22246946
     
  14. BLau2003

    BLau2003 Fórum-zöldfülű

    Sziasztok!
    Nálam is problémás a kert. Egyik területre sem enged navigálni a Térkép, a napraforgó csak forog, vagy a báránykák egyfolytában csak talicskáznak. Sem a Hírek oldalt, így a napi belépési bónuszt sem adja be, nem is tudom beváltani. Feleslegesen indítottam be az Aratógépet is! Már 2 órája küszködök többszöri be- és kilépéssel, mire nagy nehezen sikerül vmi (ha sikerül). Szakaszokban! Több farmom is van, uezzel a bajjal! Nálam a malom piszkosul őröl...! Az idegeimet!
    Mára be is fejeztem a kínkeserv munkát! Feladom!
    Gazda: Laura20030110 ID: 15728147
     
    Utoljára szerkesztett: 29.11.25
  15. Luminary

    Luminary Board Administrator Team Farmerama HU

    Szia!

    Köszönjük a türelmedet.
    A játék naplója szerint nem 40 kakadutápot, hanem 40 kígyászkeselyű tápot tettél ki eladásra 2025-11-28 09:14:19 órakor. Ebből már eladtál 16 darabot, amiért megkaptad a 4x 509.028.81 CSP-t. További 6 tétel van még kint eladásra várva.
    A 2025-11-28 17:45:33 -kor kihelyezett 25 fürjeleség is eladásra került 2025-11-28 18:08:07- órakor, tehát nagyon gyorsan lecsaptak rá a vásárlók. Ezért is megkaptad az ellenértéket, összesen 5x 9564.50 CSP-t.
    Jelenleg nálad sem fürj, sem fürjtáp nem kapható a piacon.

    A dinamikus piac is működik, de amíg nagyon alacsony a kínálat és azonnal elviszik a kitett állatokat, tápokat, addig nehéz emelni az árat. Főleg, ha alapból a maximális eladási árat határozzuk meg, mivel nincs hova fejlődni.
    A saját piacomon próbálom a fürjet és eleségét eladni. Nagyon gyorsan elviszik, így mindig csak azzal a kezdő árral tudom feltenni.
    Nálam most a fürj maximális ára 29.994 CSP. Az eleség maximális ára 1.912 CSP.

    Várom a visszajelzésedet, a további tapasztalatokról.
    Köszönöm.
     
    macimami1958 kedveli ezt.
  16. cicavica5

    cicavica5 Utánpótlás-írogató

    Szia !

    A hidat nem tudom tovább fejleszteni, a 3. feladatig kész és onnan nem tudok tovább menni.
    ID 20190423 cicavica5
    A kisebbik farmomon ugyan ez a probléma áll fen
    ID 57873499 Vicuska1965
     
  17. Luminary

    Luminary Board Administrator Team Farmerama HU

    Szia!

    A hibát továbbítottuk a központba, a javításig türelmedet kérem,
    köszönöm.
     
    Dolphin kedveli ezt.
  18. Sagittarius69

    Sagittarius69 Fórum admirálisa

    Sziasztok!

    Chrome böngészővel nem tudok belépni a játékba, csak a napraforgózás látható a betöltésnél.
    Firefox-szal működik, Edgével a betöltés szintén nagyon lassú.

    Sagittarius69 ID: 49043685
     
    -teri56- kedveli ezt.
  19. niciromann

    niciromann Aktív író

    sziasztok, niciromann vagyok . ID52612973
    nem mülödik tegnap óta az új event területe , sem a piac város része sem , ne tölti be ,hiába próbálok belépni .többször probáltam de nem sikerült eddig. Az új eventet nem tudom folytatni.
    köszönöm ,várom a választ.
     
  20. Luminary

    Luminary Board Administrator Team Farmerama HU

    Szia!

    Minden területed gyorsan betöltődik Opera böngészőben és Chrome-ban is. Mivel Firefox-al működik, javaslom, hogy a másik két böngészőnek az előzményeit, sütijeit töröld, ürítsd a gyorsítótárat is. Átmenetileg kikapcsoltam nálad a földek animációját, ha nem szeretnéd, akkor kapcsold vissza, de próbálj meg így belépni először.
    A két böngésző takarítása után indítsd újra a gépet.
    Sok sikert!
     
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.