Kérdések és válaszok - Kezdőknek és haladóknak alfórumból archivált kérdések és válaszok

Kategória: 'Segítség archívuma', témanyitó: Csocsoovb, témanyitás ideje: 16.7.14.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. -Marcsika7400-

    -Marcsika7400- Aktív író

    macimami1958 és jólóbarát kedveli ezt.
  2. ankina

    ankina Utánpótlás-írogató

    Sziasztok! Segítséget szeretnék kérni. A Baha-Fűvészkertjeim nem töltenek be, csak a napraforgó forog állandóan. Néha az unokám farmját is csinálom, mikor iskolába van, ott nincs ilyen probléma.

    ID: 33358739
     
  3. Othep

    Othep Forum Moderator Team Farmerama HU

    Szia.

    Időközben bebizonyosodott, hogy sajnos rossz a Kosár szövegezése.

    Közlemény: https://board-hu.farmerama.com/threads/keserű-penge-kosár-tartalma-Északi-saga-event.27105/

    Aki így nem vette volna meg a Kosarat, az a Supporthoz tud fordulni.

    Itt érhetőek el:
    [​IMG]

    Az Általános kérdések tárgyat kell választani.
    Legalább 140 karakterrel részletezni a problémát.

    Olyan e-mail-címet adjatok meg, ahol a support válaszát majd fogadni tudjátok.
    De az alapértelmezetten megjelenő címet át is lehet írni ilyenre. Sőt a probléma leírásába is beírható a használni kívánt e-mail-cím.

    Kérjük, a velük folytatott levelezésedből már semmit ne hozzatok a fórumra, mert levéltitoknak minősül.

    Hosszabb időt is igénybe vehet az ügyintézés.

    Türelmet kérünk.

    Ha problémába ütköztök a "nem vagyok robot" vagy ''ember vagyok'' igazolással. akkor vegyétek kisebbre a képernyő méretét a CTRL és - vagy a CTRL és egérgörgő használatával. (A CTRL és + vagy a CTRL és egérgörgővel vissza tudjátok később állítani.)
     
    macimami1958 kedveli ezt.
  4. Othep

    Othep Forum Moderator Team Farmerama HU

    Sziasztok.

    Tomának igaza van.
    Valóban elnéztem a kérdést.
    A tévedésért elnézést kérek.
     
    macimami1958 és -BombadilToma- kedveli ezt.
  5. Othep

    Othep Forum Moderator Team Farmerama HU

    Szia.
    Elvittem ellenőrzésre a problémát.
    Mivel nincs ellenőrzésre jogosult Kolléga szolgálatban jelenleg, addig is, amíg újra lesz, végezz el egy sütitörlést.
    Érdemes gyakran elvégezni, főleg, ha több farmod van.

    Ehhez itt találsz segítséget, Dolphin Kollégától: Sütik / Gyorsítótár törlése:
    https://board-hu.farmerama.com/thre...ések-és-válaszok.10981/page-5997#post-1459676
    Előzmények törléséhez:
    https://board-hu.farmerama.com/thre...ános-témák-részleg.19446/page-29#post-1469913
    vagy ha ismered, akkor használj CCleaner-t.

    Jelezz vissza, hogy sikerrel jártál-e, ha esetleg nem, akkor írd meg azt is, böngészőben, vagy kliensben játszol.
     
  6. Kisfenyő

    Kisfenyő Fórumelemző

    Köszönöm a tájékoztatást, de sok reményt nem fűzök hozzá!! Az event zajlik, a téves tájékoztatás miatt megvásárolt kosárban beígért bónuszidő fogy, a pénzemet elutaltam a Farmeramának egy jelenleg nemlétező eventnövényért!
    Írtam a Supportnak, de a te tájékoztatásod szerint is hosszadalmas a válasz, ebből adódik, hogy a megoldás is.
    Egyre jobban megerősödik bennem , hogy a Farmerama a jelenlegi formájában egy hatalmas csalódás!
    A kezdetektől játszom, én nem ilyen játékhoz csatlakoztam!
    Lehet, hogy nem Te vagy Othep a hibás azért, mert hibásan került ki a tájékoztatás több helyen, (de Te válaszoltál a kérdésemre , ezért neked tudom válaszomat megírni )de valaki figyelmetlen volt és ez nekem pénzbe került. Ezt jó lenne figyelembe venni és felhívni annak a figyelmét , akinek a feladata !
    Ma már szinte nincs olyan event, ahol nem lenne a kiírásokban korrigálni való!
    Lehet hogy nem szimpatikus, amit írtam, de sajnos ez a tény.
     
    macimami1958 és Marcsifarmja kedveli ezt.
  7. missröfi

    missröfi Fórum-zöldfülű

    Északi saga . Híd építés Hiba? Már több mint négyszáz event növényt tettem be.

    missröfi
    id 6853867
     
  8. ankina

    ankina Utánpótlás-írogató

    Köszönöm a segítséget. Elvégeztem amit ajánlottál, rendbe jött minden. Mégegyszer KÖSZÖNÖM!!!!
     
    macimami1958 kedveli ezt.
  9. Othep

    Othep Forum Moderator Team Farmerama HU

    Köszönöm a visszajelzést, nagyon örülök.
    Jó játékot. :)
     
    macimami1958 kedveli ezt.
  10. Othep

    Othep Forum Moderator Team Farmerama HU

    Szia.

    Elvittem a problémát ellenőrzésre.
    Amint lesz ellenőrzésre jogosult Kolléga szolgálatban, hozom a választ.
    Szíves türelmedet kérem. :)
     
    missröfi és genka53 kedveli ezt.
  11. szemike50

    szemike50 Fórum parancsnoka

    Köszönöm szépen.
     
    Othep kedveli ezt.
  12. zizzina

    zizzina Járnitanuló

    Szia.Ma reggel vásároltam egy Keserű penge kosarat.Ami taralmaznia kellenne a leirás szerint skarlát pajzs 48 órán át plussz 1.De sajnos nem kaptam meg abónuszt.....Változatlanul alap mennyiség az aratható....
    A Plussz kérdesem az lenne az első híd átlépéséhez mennyi skarlát paajzs szükséges?Mert olvastam volt változatás...Nekem a utolsó lépéshez 425 elvárandó....sokkalom.....
    köszönöm
    zizzina
    7143854
     
  13. Othep

    Othep Forum Moderator Team Farmerama HU

    Szia.

    Nem tudom, mennyi volt az eredeti mennyiség, de szerda (nov. 26. óta) a helyes mennyiségek szerepelnek az ismertetőben és a játékban is 425 db az utolsó lépés.
    Sajnos rossz a Kosár szövegezése.

    Közlemény: https://board-hu.farmerama.com/threads/keserű-penge-kosár-tartalma-Északi-saga-event.27105/

    Aki így nem vette volna meg a Kosarat, az a Supporthoz tud fordulni.

    Itt érhetőek el:
    [​IMG]

    Az Általános kérdések tárgyat kell választani.
    Legalább 140 karakterrel részletezni a problémát.

    Olyan e-mail-címet adjatok meg, ahol a support válaszát majd fogadni tudjátok.
    De az alapértelmezetten megjelenő címet át is lehet írni ilyenre. Sőt a probléma leírásába is beírható a használni kívánt e-mail-cím.

    Kérjük, a velük folytatott levelezésedből már semmit ne hozzatok a fórumra, mert levéltitoknak minősül.

    Hosszabb időt is igénybe vehet az ügyintézés.

    Türelmet kérünk.

    Ha problémába ütköztök a "nem vagyok robot" vagy ''ember vagyok'' igazolással. akkor vegyétek kisebbre a képernyő méretét a CTRL és - vagy a CTRL és egérgörgő használatával. (A CTRL és + vagy a CTRL és egérgörgővel vissza tudjátok később állítani.)
     
    macimami1958 és -ágianyu33- kedveli ezt.
  14. Kalapóleon

    Kalapóleon Utánpótlás-írogató

    Szia, én figyelmetlenségből most indítottam polip tenyésztést, amikor is látom a kiírást.......
    de a kérdés, amúgy kell most valamihez jelveny akár madár akár más?
    Gazda: Kalapóleon ID: 7540806
     
  15. Othep

    Othep Forum Moderator Team Farmerama HU

    Szia.

    A Karácsonyi event utolsó hétvégéjén lesz majd szükség Hüllők, Madarak, Emlősök jelvényre.
    https://board-hu.farmerama.com/threads/karácsonyi-vásár-hétvégi-küldetések.27092/#post-1476789

    A Halak jelvény valószínűleg elírás, ezzel kapcsolatban még válaszra várok.
     
    macimami1958 és -ágianyu33- kedveli ezt.
  16. bordánbea0

    bordánbea0 Fórum-zöldfülű

    Közben megoldódott gyorsítótár törlésével
     
    Moderátor által utoljára szerkesztve: 29.11.25
  17. szöszi50

    szöszi50 Fórum parancsnoka

    Szép estét kívánok!Kérdésem lenne felétek,tenyészteni szerettem volna,és nem működik sajnos,csak nálam van ez vagy másnál is?Nagyon rossz a játék is mert lefagy,kidob,a frissités sem segít rajta!Az event is nagyon keserves!Nagyon szomorú vagyok,mert ez már nem játék hanem idegbaj!Nálam már ez megy lassan 2 hónapja,nem tudom még meddig bírom?További szép,és szerencsés játékot kívánok mindenkinek!szöszi50 ID:24825308
     
    Kisfenyő kedveli ezt.
  18. Othep

    Othep Forum Moderator Team Farmerama HU

    Szia.

    Nagyon örülök, hogy megoldódott.
    Köszönöm, hogy visszajeleztél.
    További jó játékot. :)
     
    macimami1958 és cicimsincs kedveli ezt.
  19. Othep

    Othep Forum Moderator Team Farmerama HU

    Szia.

    Nincs tudomásom durvább lefagyásokról és problémákról jelenleg.
    A szokásos teendőket tudom javasolni:

    Süti- és gyorsítótártörlés,
    Ehhez itt találsz segítséget, Dolphin Kollégától: Sütik / Gyorsítótár törlése:
    https://board-hu.farmerama.com/thre...ések-és-válaszok.10981/page-5997#post-1459676
    Előzmények törléséhez:
    https://board-hu.farmerama.com/thre...ános-témák-részleg.19446/page-29#post-1469913
    vagy ha ismered, akkor használj CCleaner-t.

    Majd lépj be újra a játékba.
    Illetve, ha mindez nem segítene, akkor a további dolgok, melyeket már bizonyára ismersz.

    Internetsebesség ellenőrzése, router pihentetése, wifi-ről kábelre áttérni, bezárni minden felesleges ablakot.
    Ami még javíthatna a helyzeten, az az animációk kikapcsolása a farmodon.
    A Mentés gombbal tudod a módosítást jóváhagyni - ez is segíthet a jobb játékélmény elérésében:

    [​IMG]ű

    Reméljük, sikerül megoldani a problémát.
     
  20. Othep

    Othep Forum Moderator Team Farmerama HU

    Szia ismét.

    A problémát a Központba továbbítottuk.
    Válaszuk megérkezéséig szíves türelmedet kérjük.
    (Addig is nyugodtan farmozhatsz. :) )
     
    jobrigi0, macimami1958 és -ágianyu33- kedveli ezt.
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.