Kérdések és válaszok - Kezdőknek és haladóknak alfórumból archivált kérdések és válaszok

Kategória: 'Segítség archívuma', témanyitó: Csocsoovb, témanyitás ideje: 16.7.14.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. ádám1014

    ádám1014 Fórum ismerője

    Szia!

    Ok! Rendben, köszönöm szépen a munkádat!
     
    Cápali71, macimami1958 és Othep kedveli ezt.
  2. Hornet001

    Hornet001 Junior szaki



    köszönöm válaszod. szerencsére azóta rendbe jött
     
    Othep kedveli ezt.
  3. Othep

    Othep Forum Moderator Team Farmerama HU

    Szia.

    Kollégám ellenőrzése alapján :
    A Híd építésénél kétszer kell beadni a Skarlát pajzsot: 280 + 425 , azaz összesen 705 db-ot.
    2025-11-28 (tegnap) 21:43:41-kor végeztél a 280-as részleggel, s a következő időpontokban adtál be a másik részre:
    • 2025-11-29 05:47:15 75 db
    • 2025-11-29 10:05:32 73 db
    • 2025-11-29 10:10:28 150 db
    • 2025-11-29 13:45:43 73 db
    • 2025-11-29 20:13:46 54 db, s ezzel a beadással végeztél is az építéssel.
    [​IMG]

    Köszönjük a türelmedet.
     
    Kuzdern, macimami1958 és -ágianyu33- kedveli ezt.
  4. FarmerFater!!

    FarmerFater!! Járnitanuló

    Üdv A prémiumra a +5 magot a keserű pengéből nem kaptam meg ID: 37243433
     
    GA-BI-O-Farm kedveli ezt.
  5. aquapark

    aquapark Utánpótlás-írogató

    Sziasztok, egy kis segitséget kérek, kb 3 napja nem tudok ajándékot küldeni, mi lehet az oka? Köszönöm a választ. ID: 36144027 aquapark
     
  6. pagony57

    pagony57 Utánpótlás-írogató

    Sziasztok, egy kis segitséget kérek, ugyanaz a hiba, mint aquparknál, nem tgudok ajándékot küldeni. Köszönöm a választ.
    ID: 36106221 pagony57
     
  7. tompaker

    tompaker Törzsjátékos

    Sziasztok!
    Nem tudom általános probléma, hogy minden játékmezőn villog minden mint a karácsonyfa. A paszulyon nem tudok rámenni arra amire szeretnék, a szezonnál nem lehet végig menni a vevőkhöz a gyopáron előállítani nem lehet stb... Már tisztítottam, újra indítottam a gépet is.
     
    farmerSS kedveli ezt.
  8. farmerSS

    farmerSS Fórumőrült

    Szia

    Kliensen minden tiszta most nálam.
     
    genka53 és tompaker kedveli ezt.
  9. tompaker

    tompaker Törzsjátékos

    Nálam sehol, most néztem se chromon, se firefoxon se kliensen és belépte még két farmomra azokon sem jó, sajnos
     
    farmerSS kedveli ezt.
  10. farmerSS

    farmerSS Fórumőrült

    Újraindítás előtt sokat segít - saját tapasztalat -, ha lekapcsolom fél percre a modemet
    Még ezt próbáld meg!
    Ha ez sem változat, akkor egyszer majd magától megjavul (nálam ez majdnem 1 hónap volt, délutáni és hétvégi belassulás).
     
    tompaker kedveli ezt.
  11. tompaker

    tompaker Törzsjátékos

    Ok, megoldottam:: Frissítettem, tisztítottam, most úgy tűnik jó lesz. Köszönöm szépen.
     
    farmerSS kedveli ezt.
  12. Othep

    Othep Forum Moderator Team Farmerama HU

    Szia.

    Végezz el egy süti- és gyorsítótártörlést,
    Ehhez itt találsz segítséget, Dolphin Kollégától: Sütik / Gyorsítótár törlése:
    https://board-hu.farmerama.com/thre...ések-és-válaszok.10981/page-5997#post-1459676
    Előzmények törléséhez:
    https://board-hu.farmerama.com/thre...ános-témák-részleg.19446/page-29#post-1469913
    vagy ha ismered, akkor használj CCleaner-t.
    Illetve próbálj meg egy böngészőváltást (pl. Firefox, ha most nem azt használod.) Vagy válts kliensre és így próbáld meg az ajándékküldést.
    Ha nem jársz sikerrel, jelezz vissza, kérlek.
    S akkor azt is írd meg Melyik böngészőben vagy kliensben játszol?
     
    -ágianyu33- kedveli ezt.
  13. Othep

    Othep Forum Moderator Team Farmerama HU

    Szia.

    Végezz el egy süti- és gyorsítótártörlést,
    Ehhez itt találsz segítséget, Dolphin Kollégától: Sütik / Gyorsítótár törlése:
    https://board-hu.farmerama.com/thre...ések-és-válaszok.10981/page-5997#post-1459676
    Előzmények törléséhez:
    https://board-hu.farmerama.com/thre...ános-témák-részleg.19446/page-29#post-1469913
    vagy ha ismered, akkor használj CCleaner-t.
    Illetve próbálj meg egy böngészőváltást (pl. Firefox, ha most nem azt használod.) Vagy válts kliensre és így próbáld meg az ajándékküldést.
    Ha nem jársz sikerrel, jelezz vissza, kérlek.
    S akkor azt is írd meg Melyik böngészőben vagy kliensben játszol?
     
    -ágianyu33- kedveli ezt.
  14. Othep

    Othep Forum Moderator Team Farmerama HU

    Szia.

    Elvittem a problémát ellenőrzésre.
    Jelenleg azonban nincs ellenőrzésre jogosult Kolléga szolgálatban.
    Amint lesz, hozom a választ, de a hétvége miatt ez hosszabb időt is igénybe vehet.
    Szíves türelmedet kérem. :)
     
    SnéDóri kedveli ezt.
  15. SnéDóri

    SnéDóri Fórum félistene

    Szia Othep. Valószínűleg senki sem kapta meg. Sőt nem kapjuk 5 óránként az 5+ magot sem. Nem írok ID-t mert általános hiba.
     
  16. Othep

    Othep Forum Moderator Team Farmerama HU

    Kuzdern, -ágianyu33- és SnéDóri kedveli ezt.
  17. SnéDóri

    SnéDóri Fórum félistene

    Othep kedveli ezt.
  18. FarmerFater!!

    FarmerFater!! Járnitanuló

    Kösz
    Köszönöm válaszod kivárom a végeredményt. De az 5 óránkénti +5 magot sem kapom meg.
     
  19. Othep

    Othep Forum Moderator Team Farmerama HU

  20. farmersanyi1

    farmersanyi1 Járnitanuló

    Nagyon szépen köszönöm.
     
    -BombadilToma-, Othep és Kuzdern kedveli ezt.
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.