Általános témák alfórumból archivált kérdések és válaszok

Kategória: 'Segítség archívuma', témanyitó: Csocsoovb, témanyitás ideje: 30.11.13.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
?

Melyik a népszerűbb állatcsoport?

  1. A normál Farmerama

    0 szavazat
    0.0%
  2. A megújuló Bahamarama

    0 szavazat
    0.0%
  3. Semelyik mindkettő béna

    0 szavazat
    0.0%
  4. A különböző Eventeken létrejövő állatok(vagyis a tenyészettek)

    0 szavazat
    0.0%
Több válasz kiválasztása lehetséges.
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. -Tündi72-

    -Tündi72- Utánpótlás-írogató

    Köszönöm megoldodott, igen az volt a probláma.
     
    Dolphin kedveli ezt.
  2. Dolphin

    Dolphin Fórum elő legendája

    Szia,
    áthoztalak ide a Csevegőből, az nem alkalmas hely segítségkérésre.
    Ez a feladat azt jelenti, hogy 6 mezőnyi növényt kell learatnod.
    Azt arattál?
    Ha igen, akkor kézzel vagy munkásokkal?
    Várom visszajelzésed.
     
  3. rianna2727

    rianna2727 Fórum-zöldfülű


    nagyon szépen köszönöm a segitséget lefrissitetem és most sikerült. Kész a mai nap :)
     
    Dolphin kedveli ezt.
  4. monika6767

    monika6767 Törzsjátékos

    Szia, városi projektben egy feladat volt, hogy takarítsak be 4 műhelyt a bahán, 3 tigrispapucs,1 mangolassi, de nem lett meg. Gépi aratás volt. Lehet, hogy a zuhatag nem jászik?(valószínű) Farmid:4820063, monika6767. Köszi
     
  5. -manoka25-

    -manoka25- Utánpótlás-írogató

    Szia , nekem volt egy megrendelő, ültessek 3 alpesi fát, ültetem 10 , vetögéppel , de nem fogadta el.
    ID :4436286 -manoka.25-
     
  6. Dolphin

    Dolphin Fórum elő legendája

    Szia,
    a Gyopáron sajnos egy hiba miatt csak a kézzel kirakott fákat fogadja el a feladat, a Munkásokkal kirakott fákat sajnos nem számolja el. A hiba javítása folyamatban van, kérlek, tegyél ki kézzel fákat.
    Sok sikert!
     
    -manoka25- és -ágianyu33- kedveli ezt.
  7. Dolphin

    Dolphin Fórum elő legendája

    Szia,
    igen, ennél a feladatnál a Baha Ültetvényen kell a műhelyeket aratni. A szövegezés pontosítását a tesztek során megkértük, a javítás még folyamatban van.
    Megértésedet köszönöm!
     
    -ágianyu33- és Synodendron kedveli ezt.
  8. babail

    babail Utánpótlás-írogató

    A városi projektben nekem az az egyik feladat, hogy takarítsam be 1 alkalommal az előállító helyet. Mi az az előállító hely?
    Köszönöm a választ,
    Gazda: babail ID: 32344906
     
  9. Dolphin

    Dolphin Fórum elő legendája

    Szia,
    ez egy Gyopárvölgyhöz kapcsolódó feladat. Állíts elő például egy Fát vagy egy Növényt.
    Amennyiben nem váltottad még ki ezt a területet, akkor olvasd el ezt a Közleményt.
    Sok sikert!
     
  10. babail

    babail Utánpótlás-írogató

    Nagyon szépen köszönöm!
    Már ki van váltva a Gyopárvölgy nálam, sikerült teljesíteni a feladatot.
     
    Dolphin kedveli ezt.
  11. afranya1945

    afranya1945 Fórum nagymestere

    Nem értem hogy hogyan kell a hidat épiteni
     
  12. PZoli64

    PZoli64 Fórum veteránja

    Sziasztok!
    Az új napi feladatok közt az szerepel, hogy:
    Ültess 3 alpesi növényt.
    "Ültettem" már kétféle növényt és kétféle fát
    ez utóbbi csak azért, hátha a költő másra gondolt.
    Sajnos a számláló többszöri frissítés után is nullán áll.

    Köszönöm a segítségeteket.
    PZoli64
    ID:56197804
     
    Kuzdern kedveli ezt.
  13. macimami1958

    macimami1958 Fórummogul

    Sziasztok!
    A napi feladat azt kérte, hogy a szédült szántón használjak 2 sztápot. Megtettem mégsem pipálta ki. a másik, vásároljak valamit a boltban. A farmárudában? Vagy hol? SEGÍTSETEK!!!
    macimami1958
    31461846

    most írta jóvá a sztápot. Így kész a napi feladat.
     
    Utoljára szerkesztett: 5.12.25
  14. farmerSS

    farmerSS Fórumőrült

    Szia

    A városban, a Gazdaboltban való vásárlást fogadja el.
     
    kigyo51 és macimami1958 kedveli ezt.
  15. macimami1958

    macimami1958 Fórummogul

    Köszönöm.Sikerült, de a sztápot most sem értemmiért nem fogadta el.kézzel etettem.
     
  16. Dolphin

    Dolphin Fórum elő legendája

    Szia,
    egy hiba miatt a Gyopárvölgyi ültetéseket csak kézzel, manuálisan fogadja el. A hiba javítása folyamatban van.
    Kérlek, próbáld meg így, és jelezz vissza, hogy sikerült-e.
    Köszönöm!
     
    PZoli64 kedveli ezt.
  17. Dolphin

    Dolphin Fórum elő legendája

    Szia,
    ellenőrzésem alapján elfogadta a Szupertápos teljesítést, lehet, csak a felugró ablak maradt el róla. 2025-12-05 08:00:29-kor kaptad meg a feladatért a jutalmat.
    upload_2025-12-5_8-8-3.png

    További jó játékot!
     
    macimami1958 kedveli ezt.
  18. Dolphin

    Dolphin Fórum elő legendája

    Szia,
    az Északi saga eventben az egyik építmény a Híd, ez a feladatsor tartozik hozzá
    upload_2025-12-5_8-9-55.png

    A kép illusztráció.
    Az Ismertetőt <<ITT>> találod.
    Sok sikert!
     
  19. franyo121

    franyo121 Fórum admirálisa

    Szervusztok!
    Milyen feltétellel vásárolhatok a Viking üzlet Jutalmak II ablakából? Jelenleg van 350 db csillagos érmém, de az árak szürkék. Előszőr a Jutalmak I-ből kell vásárolni, hogy a II és a III is hozzáférhető legyen? https://ibb.co/hFgBGZ57
     
  20. Baby72

    Baby72 Fórum elő legendája

    Szia!

    Skarlát pajzs event növényért tudsz onnan vásárolni. Gondolom bedobtad a feladatba és most azért szürke a gomb.
    A Jutalmak III-nál pedig keserű pengéért lehet dorbézolni:).
     
    Dolphin, Sylja és macimami1958 kedveli ezt.
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.