Kérdések és válaszok - Kezdőknek és haladóknak alfórumból archivált kérdések és válaszok

Kategória: 'Segítség archívuma', témanyitó: Csocsoovb, témanyitás ideje: 16.7.14.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. genka53

    genka53 Fórum elő legendája

    Kuzdern, Baby72 és Sylja kedveli ezt.
  2. farmerogirl

    farmerogirl Fórum félistene

    Szia,

    Köszi szépen!
     
    Kuzdern kedveli ezt.
  3. miniowl

    miniowl Fórum bárója

    Szia!
    Köszönöm, így fogok tenni, bár az én szintemen ez nem olyan lényeges:p
    adataim az aláírásomban vannak.
     
    Dolphin kedveli ezt.
  4. Dolphin

    Dolphin Fórum elő legendája

    Szia,
    valóban, elnézést, hogy nem vettem észre, az aláírásokat ritkán szoktam olvasni. De a jövőben figyelni fogok rá.
    További jó játékot!
     
    miniowl kedveli ezt.
  5. macimami1958

    macimami1958 Fórummogul

    Bocsánat,elfelejtettem átírni, pedig akartam. Nem szokásom a kiabálás. Mégegyszer elnézést.
     
    Kuzdern és Dolphin kedveli ezt.
  6. lovolde

    lovolde Utánpótlás-írogató

    A napi feladatokban learattam a bahán 8 terményest a 4 helyett, azonban nem írta jóvá. Frissítettem, töröltem, semmi. ID: 11007320
     
  7. -ágianyu33-

    -ágianyu33- Fórumőrült

    Szia !
    Az ültetvényen arattál ?
     
    Kuzdern kedveli ezt.
  8. Dolphin

    Dolphin Fórum elő legendája

    Szia,
    amennyiben a terület megjelölés "BAHAMARAMA" volt a feladatban, akkor a Baha Ültetvényen kell a feladatot teljesíteni.
    A tesztek során kértük a szöveg módosítást, pontosítást, de eddig még sajnos nem történt mg, <<ITT>> írtam róla segítségképpen.
    Sok sikert!
     
    macimami1958 kedveli ezt.
  9. Laca474

    Laca474 Fórum-zöldfülű

    Sziasztok!
    Hol lehet feladatjegyet szerezni?
     
  10. lovolde

    lovolde Utánpótlás-írogató

    Ez most komoly? Tehát feleslegesen bontottam, etettem stb. arattam, s még az eddigi sikeres tejesítéseket is kezdhetem elölről önhibámon kívül. Gratulálok a fejlesztőknek! Itt abba is hagytam ezt a napi négy bohóckodást. Neked viszont nagyon szépen köszönöm a gyors, korrekt és egyértelmű választ.
     
    macimami1958 és Manoka1 kedveli ezt.
  11. Sylja

    Sylja Fórum ezredese

    -ágianyu33-, Laca474, Othep és még 1 ember kedveli ezt.
  12. judits404

    judits404 Fórum-zöldfülű

    Szia. Farmnév judits404 ID17563357 Köszönöm.
     
  13. afranya1945

    afranya1945 Fórum nagymestere

    Hellö! Hol találomaz elóállitó hely és az átalakitókat?
     
  14. Dolphin

    Dolphin Fórum elő legendája

    Szia,
    a Gyopárvölgyben vannak ezek az Épületek, ott tudod teljesíteni a kért feladatokat.
    Sokat sikert!
     
  15. Kenyérke

    Kenyérke Fórum-zöldfülű

    Sziasztok! Lehet csak túl fáradt vagyok, de nem jövök rá, hogy a Városi projektben ezt hol kellene indítanom/keresnem: -Kezdj el 1 termelést az előállító helyen. Biztosan a fejemet fogom majd, de már egy ideje keresem, de nem találom. Köszönöm!
     
  16. agikka

    agikka Törekvő

    Sziasztok, teljesíts egy megrendelést, kiszolgáltam a gyopárt, csináltam egy gazdakörit, és semmi nem pipál , tudnátok segíteni id38264770 köszi meglett szezonban kellett kiszolgálni:inlove:
     
    Utoljára szerkesztett: 6.12.25
    Dolphin és Othep kedveli ezt.
  17. kolaci

    kolaci Fórumlakó

    Ez nálam is előfordul, akkor is amikor a baha múzeumba 8 db frizbi teknősőket teszek, de csak akkor amikor a bónuszok maximumon vannak. Ha a bónuszok elmúltak akkor aratható, de igy nem ad annyi tp-t.
     
    farmerogirl kedveli ezt.
  18. zolle72

    zolle72 Utánpótlás-írogató

    Sziasztok.A szédült szántón nem tudok trágyát használni a növényekre.
     
  19. pecanegra1976

    pecanegra1976 Fórumgróf

    Szia
    A városi projekt kérte, hogy használjak 5 kacsa kata túrbótrágyát a fő farmon. megtettem, de nem adta meg a teljesülést. Mérgemben minden területen adtam 5öt, sőt fáknak is. Semmi
    pecanegra1976, ID:27575485
    Köszönöm
     
  20. Kisfenyő

    Kisfenyő Fórumelemző

    Sziasztok!
    A városi projekt a mai nappal egyik feladataként kérte, hogy " használj 3 trágyát itt : BAHAMARÁMA "
    Én ezt megtettem, de a játék nem jelzett vissza, nem pipálta ki ezt a feladatrészt !
    Kérlek nézz utána, amennyiben lehetőséged van rá!
    Kisfenyő: ID 8339551
    Köszönöm szépen !
     
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.