Visszajelzés Eszményi tél - eventcsevegő

Kategória: 'Egyéb témák archívuma', témanyitó: Ableotory, témanyitás ideje: 17.12.25.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
?

Mennyire tetszett az event? Kérjük, értékeld!

Szavazás lezárása: 17.7.26, 06:07.
  1. 1

  2. 2

  3. 3

  4. 4

  5. 5

  6. 6

  7. 7

  8. 8

  9. 9

  10. 10

Az eredmények csak a szavazat leadása után láthatóak.
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. farmerSS

    farmerSS Fórumőrült

    A hegytetőn csak az 1-es kék, így oda mindenképpen kell a 20 kulcs, viszont a hegyalján megtudjuk szerezni az órákat hamar.
     
    sutimami57 és -Holdfeny-. kedveli ezt.
  2. -Holdfeny-.

    -Holdfeny-. Fórum elő legendája

    Akkor csak fél könnyítés... :music: De ez is több mint a semmi;)
     
  3. Ableotory

    Ableotory Team Leader Team Farmerama HU

    Jelenlegi állás szerint igen.

    A 21-es mezőnél adtam be a 5 db ezüstkulcsot. Eventnövény és a 2 felröppenő letermelt állapotban. Hegyalja összes feladata teljesítve, a 2 db fennmaradó ezüstkulcsos mezőn kívül (jelöltem pirossal a 2 fennmaradó ezüstkulcsos mezőt):

    325636760130.png

    Ha valaki a 21-es mezőbe adja be az 5 kulcsot, tovább kell menni a 22 > > 25 > 26 > 33 > 20 mezőkön (tehát tenni kell egy kanyart), és ezután lesz a 19-es mező teljesíthető, aztán lefelé vezet az út.
     
    vihence, jutka190226, zsoxxya és 3 más kedveli ezt.
  4. Sagittarius69

    Sagittarius69 Fórum admirálisa

    Egyből lett is így egy pintyfészked, már a beadásnál. :)
    Viszont nem lett egyből 20 magyal a szaporításhoz.
    Az 1-essel akartam volna kezdeni a 20 magyal mag miatt.
     
    vihence, jutka190226, zsoxxya és 2 más kedveli ezt.
  5. Ableotory

    Ableotory Team Leader Team Farmerama HU

    Megnéztem, az 1-esről indulva is ugyan úgy teljesíthető a hegyalja teljes mértékben, a 2 db kulcsos mező marad csak fenn.
     
    vihence, zsoxxya, farmerSS és még 1 ember kedveli ezt.
  6. kukori80

    kukori80 Fórum elő legendája

    Jóóó reggelt.
    Szia. Mi lenne, ha a 11.-be adnánk be a kulcsot, (nem mi adnánk be :D) onnan jönnénk le:9- 8-7-6-5-2. A 9.-ben is kapunk 20 Magyalt és oda 360 gömbdísz felrepi kell. A 3-4 kimarad.
    Kapnánk rögtön 1 fenyőt a 11-ben.
     
    Fuhur, jutka190226, zsoxxya és még 1 ember kedveli ezt.
  7. farmerSS

    farmerSS Fórumőrült

    Nekem se jó a 21, mert a 22-esre semmi szükségem, azzal a beadással se számoltam.
    Vagyis ha a 21-el kezdünk, akkor még se jó az, hogy
    Adott egy feladat, amit teljesítünk, ezt követően az azzal szomszédos feladatokat lehet teljesíteni.

    a 21-ről én a 19-re mennék, de helyette köröznöm kell mégis ?
    Kezdek az 1-el, az a biztos.
     
    jutka190226, zsoxxya és Sagittarius69 kedveli ezt.
  8. Ableotory

    Ableotory Team Leader Team Farmerama HU

    Mert a 19-es a 20 és 18-as mezővel szomszédos, a 21 pedig csak a 22-essel.
    Ezért kell ott körbe menni, mivel el kell érned a 20-ast. Azért van ott a 2 fa darab, hogy körbe menj. :D
    Mivel az 1-esről simán teljesíthető, az 1-esről érdemes kezdeni a magyal miatt.
     
    nagymami2, vihence, jutka190226 és 3 más kedveli ezt.
  9. Sagittarius69

    Sagittarius69 Fórum admirálisa

    Köszönöm!
    Marad akkor az 1-es mező és a magyal gyors szaporítása.
    A hegytetőn viszont szintén kék színű az egyes feladat, de abba 20 ezüstkulcs kell, ami viszont nem lesz még, tehát mégsem tudjuk bármikor elkezdeni, ahogy írtad.
    Vagy mégis?
     
    jutka190226 és zsoxxya kedveli ezt.
  10. Ableotory

    Ableotory Team Leader Team Farmerama HU

    Hol írtam olyant, hogy a hegytetőt bármikor el lehet kezdeni?
     
    zsoxxya és farmerSS kedveli ezt.
  11. farmerSS

    farmerSS Fórumőrült

    xDxD
    A két deszkáról vagy fadarabról azt hittem, hogy mászóka vagy csúszóka,xD de hogy körbefuttató, azt ki nem találtam volnaxD
     
  12. Sagittarius69

    Sagittarius69 Fórum admirálisa

    Olyat sehol.
    A kék színről írtál: Fontos információ: a hegyalján és a hegytetőn is, kék színnelt jelölt feladatok bármikor elkezdhetők.
    Nem bántam volna, ha megelőlegezik az ezüstkulcsokat.
     
    inanna11, vihence, jutka190226 és 2 más kedveli ezt.
  13. Ableotory

    Ableotory Team Leader Team Farmerama HU

    A feladat bármikor elkezdhető. Nincs ebben rendszerszintű korlátozás.
    Az hogy meg van-e a hozzá a szükséges kellék, az játékosfüggő.
     
    vihence, jutka190226, zsoxxya és 3 más kedveli ezt.
  14. Ableotory

    Ableotory Team Leader Team Farmerama HU

    Változások érkeznek!
    A hír most érkezett!
    Az event bolt körül lesznek változások.
    A pontos információk amint megérkeznek, közzétesszük.
     
    jófarmerlány, Kuzdern, vihence és 6 más kedveli ezt.
  15. Lenczy

    Lenczy Fórum félistene

    Köszönöm, a számolást!
     
    Moderátor által utoljára szerkesztve: 24.12.25
    miniowl és zsoxxya kedveli ezt.
  16. hóóvirág

    hóóvirág Fórum félistene

    Sziasztok!

    Amennyiben az ólakkal lehet nullázni, a növényt lehet gyorsítani, a fa lesz, amire jobban oda kell figyelni.
    Tehát a játékok közül is a kirakóst kellene preferálnom.
    Jól értem?
     
    Kuzdern és zsoxxya kedveli ezt.
  17. Ableotory

    Ableotory Team Leader Team Farmerama HU

    Jól érted.
    Vedd figyelembe, az event kezdetekor kapunk 4 db event fát automatikusan.
     
    Fuhur, zsoxxya és hóóvirág kedveli ezt.
  18. hóóvirág

    hóóvirág Fórum félistene

    Köszönöm a gyors válaszod.
    És a hihetetlenül alapos ismertetőt is - én csak a lényeget írtam le magamnak címszavakban, vázlatszerűen, de ez is majdnem másfél oldal A/4 lett - bele sem merek gondolni, mennyire aprólékosan kellett ezzel dolgozni...
    Pláne, hogy meg is értsük :)

    Mindenképpen időzítőt fogok indítani, másképp elcsúsznék- remélem, éjjel nem kell hozzá felkelni, és remélem, nem ezen múlik majd a teljesítés.
     
    nagymami2, Kuzdern, jutka190226 és 3 más kedveli ezt.
  19. KatonaA

    KatonaA Junior szaki

    Szép napot mindenkinek!
    Kíváncsi leszek ,ha előttem lesz az event javít e a káoszon a fejemben ?;)
    Remélem min. 1 ólat és 1 fát legalább meg tudok szerezni a boltból,nem mellékesen a felhő is a céljaim között van . Mindekinek aki belevág kívánom a céljai elérését !Magamnak,hogy 14:00-kor megvilágosodjak teljesen :p.
    Akkor HEGYRE FEL !;)
    Mindenkinek hálás köszönet a számításokért ,tippekért és taktikákért !( ez itt a puszis hangulatjel )
     
    jófarmerlány, Kuzdern, vihence és 6 más kedveli ezt.
  20. Ableotory

    Ableotory Team Leader Team Farmerama HU

    Kedves Játékosok!

    A központ módosította a trivia pontok kategóriáját az event boltjában.
    Hozzáadásra került mindegyik event dekorból 1-1 db, illetve 1 db Neon ólak ládája I.

    [​IMG]

    A Farmerama csapata
     
    maszilva, Tej-Csárda, nagymami2 és 13 más kedveli ezt.
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.