Visszajelzés Eszményi tél - eventcsevegő

Kategória: 'Egyéb témák archívuma', témanyitó: Ableotory, témanyitás ideje: 17.12.25.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
?

Mennyire tetszett az event? Kérjük, értékeld!

Szavazás lezárása: 17.7.26, 06:07.
  1. 1

  2. 2

  3. 3

  4. 4

  5. 5

  6. 6

  7. 7

  8. 8

  9. 9

  10. 10

Az eredmények csak a szavazat leadása után láthatóak.
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. Sagittarius69

    Sagittarius69 Fórum admirálisa

    Melyik a legnagyobb mag?

    Tengerikókusz.
     
    nagymami2, Fuhur, farmerSS és még 1 ember kedveli ezt.
  2. PaySkin

    PaySkin Fórum hercege

    Sziasztok!

    Minden bónuszmezőt begyűjtöttem, de van egy felkiáltójelem a Hegyalja felirat előtt. Mit kellene még begyűjteni?
     
    Swartsch kedveli ezt.
  3. kukori80

    kukori80 Fórum elő legendája

    Az előző oldalon kérdeztem egy recept kérdést és nem tudom. Megnéznéd?
     
  4. Swartsch

    Swartsch Fórumgróf

    Chromeban játszom és frissítés, ki be lépés után is változatlan a helyzet.
     
  5. Ableotory

    Ableotory Team Leader Team Farmerama HU

    Hozz kérlek User ID számot egy segítség kérő topicba. Megnézzük.
     
    Swartsch kedveli ezt.
  6. Kuzdern

    Kuzdern Fórum elő legendája

    Csá!
    Az nálam is így van, pedig mindent leszedtem ;)
     
    Mogyi, Swartsch és PaySkin kedveli ezt.
  7. krajcsopalko

    krajcsopalko Utánpótlás-írogató

    Hány szezon volt 2020-ban?

    9
     
    nagymami2 és Fuhur kedveli ezt.
  8. Ableotory

    Ableotory Team Leader Team Farmerama HU

    Hozz kérlek User ID számot egy segítség kérő topicba. Megnézzük.

    Hozz kérlek User ID számot egy segítség kérő topicba. Megnézzük.
     
    PaySkin, Swartsch és Kuzdern kedveli ezt.
  9. Kuzdern

    Kuzdern Fórum elő legendája

    Kuzdern ID:33361716
     
  10. magdi06

    magdi06 Fórum elő legendája

    én a pintyet nem találom, de a át megtaláltam.4 db-ot adott . a piros kosárból.
     
  11. Sagittarius69

    Sagittarius69 Fórum admirálisa

    nagymami2 és kukori80 kedveli ezt.
  12. Wolf[Black]

    Wolf[Black] Fórumőrült

    farmerSS, kukori80 és Sagittarius69 kedveli ezt.
  13. Sagittarius69

    Sagittarius69 Fórum admirálisa

    Ez még a változás előtt volt, elírták és utólag javították.
    Egyik sem szerezhető be a gazdaboltból, eventesek.
     
  14. kukori80

    kukori80 Fórum elő legendája

    Kösziiii.:)
    Most már elég sok kérdés ismétlődik.
    Szia Wolf. Sok hiányzik még?
     
  15. Wolf[Black]

    Wolf[Black] Fórumőrült

    28/50

    most már 30/50
     
    cili53 és kukori80 kedveli ezt.
  16. krajcsopalko

    krajcsopalko Utánpótlás-írogató

    A fehér árvácska a következő szinten válik elérhetővé!
    297
     
    nagymami2, Fuhur, farmerSS és 2 más kedveli ezt.
  17. _LiNi_86

    _LiNi_86 Járnitanuló

    Melyik tengeri élőlénynek van 3 szíve? - polip
     
    nagymami2, Fuhur, farmerSS és 2 más kedveli ezt.
  18. kukori80

    kukori80 Fórum elő legendája

    Óóóóó, az még nagyon sok.
     
    cili53 kedveli ezt.
  19. Sagittarius69

    Sagittarius69 Fórum admirálisa

    A fehér árvácska a következő szinten válik elérhetővé:
    297.
     
    cili53 kedveli ezt.
  20. cili53

    cili53 Fórumfelvigyázó

    Sziasztok:)



    [​IMG]

    [​IMG]

    [​IMG]
     
    nagymami2, PZoli64, Fuhur és 6 más kedveli ezt.
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.