Visszajelzés Különleges akciók csevegője | Archívum

Kategória: 'Egyéb témák archívuma', témanyitó: Csocsoovb, témanyitás ideje: 9.11.13.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. Szervusztok kedves gazdatársak!

    A tizenkilencedik napi ajándék /2025.12.19./ 3000 x TP x Farmszint.

    Fahéj és mézeskalács illatú, szeretetteljes Karácsonyvárást kívánok mindenkinek!
    [​IMG]
     
    Sali~*.*, Pandapoc♥, zsani_apja és 12 más kedveli ezt.
  2. Sylja

    Sylja Fórum ezredese

    Szia!
    >>ITT<<
    "A topic 2025. december 24. (szerda) 10:00 órától megnyitja kapuit, egészen 2025. december 26. (péntek) 22:00 óráig.
    Ez idő alatt lehetőségetek van jelentkezni a sorsolásra. "
     
    Sali~*.*, zsani_apja, Swartsch és 3 más kedveli ezt.
  3. Dolphin

    Dolphin Fórum elő legendája

    Kedves Játékosok!

    A negyedik hétvégi bónuszkód már beváltható, egészen 2025.12.21-én 23:59-ig.

    Ajándékkód: FAADVENT254


    Sikeres beváltást Mindenkinek,
    a Farmerama csapata
     
  4. Szervusztok kedves gazdatársak!

    A huszadik napi ajándék /2025.12.20./ 2 db Fényösvényes láda I.

    Fahéj és mézeskalács illatú, szeretetteljes Karácsonyvárást kívánok mindenkinek!
    [​IMG]
     
    Dolphin, Sali~*.*, ördög0 és 13 más kedveli ezt.
  5. Szervusztok kedves gazdatársak!

    A huszonegyedik napi ajándék /2025.12.21./ 20 db Luxus bájital.

    Fahéj és mézeskalács illatú, szeretetteljes Karácsonyvárást kívánok mindenkinek!
    [​IMG]
     
    Dolphin, Sali~*.*, zsani_apja és 13 más kedveli ezt.
  6. Szervusztok kedves gazdatársak!

    A huszonkettedik napi ajándék /2025.12.22./ 1 db Bónuszláda.

    Fahéj és mézeskalács illatú, szeretetteljes Karácsonyvárást kívánok mindenkinek!
    [​IMG]
     
    Dolphin, Sali~*.*, Gio és 16 más kedveli ezt.
  7. Szervusztok kedves gazdatársak!

    A huszonharmadik napi ajándék /2025.12.23./ 5 db Party pörgetés.

    Fahéj és mézeskalács illatú, szeretetteljes Karácsonyvárást kívánok mindenkinek!
    [​IMG]
     
    Dolphin, ádimanó, Sali~*.* és 15 más kedveli ezt.
  8. Sziasztok kedves gazdatársak!
    Idén utoljára hozom az Adventi kalendárium nyereményeit. :)
    2025 12.24-i ajándék 1 db Farmmunkás kupon /24 órás/ és a 24-e után járó jutalom 1 db Levéltánc+ .
    Levéltánc (+)
    [​IMG]
    Érési idő: 20:00 óra
    Szükséges szint:
    3.
    Amit ad: 5000 TP/BTP és 250% TP/BTP bónusz 10 órán át
    Kihelyezhető: a teliholdas területeket kivéve minden területre, beleértve a házikedvencek futtatóját is.
    A bónuszt adó dekort a "normál" arató nem szedi le.
    Learatható: 10-szer

    Az utolsó szuper nyeremény/ha minden ajándékot kibontottatok/ 1 Adventi kalendárium Felhősor II.

    Adventi kalendárium felhősor II
    [​IMG]

    • Lezárási idő: 35:00 óra
    • Kategória: Tenyésztési bónusz sorok
    • Jutalom:
      • Farm szint x 3600 TP
      • Több TP/TTP az ólaknál. Bónusz: 600%. Idő: 06:00 óra
      • Több TP/TTP a terményes ólaknál. Bónusz: 600%. Idő: 06:00 óra
      • 2x Trágyás láda III
    • Nem tematikus felhősor: szabadon választható dekorok helyezhetők fel rá (2 db 1x1) (2 db 1x2) (1 db 2x2).
    • Az Adventi naptár 2025. december 26. 23:59 óráig lesz a játékban, így lesz lehetőség a kimaradt napok átvételére/pótlására.
      25-én és 26-án már nincs ajándék, de lehetőség van az elmaradt ajándékdobozok átvételére.
      Az extra bónuszok (lelakatolt ajándékdobozok) az esemény egész ideje alatt ingyenesen nyithatók, természetesen akkor, ha az előtte lévő 6 napi valamennyi ajándék átvétele megtörtént.

      Ugyanez érvényes a Főnyereményt rejtő ajándékra is.
      Abban az esetben nyitható, ha a megelőző összes, 24 napi ajándékot átvettük már.
    • Köszönöm mindenkinek, hogy /majdnem/egész hónapban velem tartottatok és örültetek a sok-sok ajándéknak!
    • Kívánok minden farmtársnak békés, örömteli karácsonyi ünnepeket!
    • [​IMG]
    • Találkozunk a következő Kalendárium idején! :D
    Egy szelídgesztenye


     
    Vadóc, saci35, -gyöngy-581 és 23 más kedveli ezt.
  9. Sali~*.*

    Sali~*.* Fórum elő legendája

    Szia szelídgesztenye![​IMG]
    Köszönöm szépen, hogy velünk voltál most is, segítettél a kalendárium titkainak felfedésében.
    Köszönöm az ünnepi jó kívánságaid is.
    Kívánok Neked és minden farmtársnak békés, örömteli karácsonyi ünnepeket, sok szép emléket![​IMG]

    [​IMG]
    [​IMG]
     
  10. -Holdfeny-.

    -Holdfeny-. Fórum elő legendája

    SnéDóri, achmed1122 és Kuzdern kedveli ezt.
  11. achmed1122

    achmed1122 Fórum admirálisa

    SnéDóri és -Holdfeny-. kedveli ezt.
  12. -Holdfeny-.

    -Holdfeny-. Fórum elő legendája

    Valóban nem az... 8) De én azt hiszem azért élek vele;) Hiszen játszani jóóóó:inlove:
     
  13. -Márticska-

    -Márticska- Törekvő

    Sziasztok, az Otthon az ünnepekre kitevőt nem találom! -Márticska- ID: 9742049 Minden nyereményt begyűjtöttem, a kalendárium összes lehetőségét kibontottam. Még is azt írja nincs a birtokomba a nyeremény. Köszönöm a segítséget.
     
  14. zsani_apja

    zsani_apja Fórum elő legendája

    Szia!
    Én is megveszek mindent, ha engedi kétszer is.o_O;)
     
  15. -Holdfeny-.

    -Holdfeny-. Fórum elő legendája

    Szerintem triplázni is lehetxDxDxD

    +- os formában kaptuk....
     
    Moderátor által utoljára szerkesztve: 24.12.25
    zsani_apja és GA-BI-O-Farm kedveli ezt.
  16. jani975

    jani975 Fórumszaki

    Ne a kalendáriumban keresd hanem a karácsonyi ajándékcsomag átvételekor kapjuk meg. Péntek éjfélig lehet átvenni, utána ki kell tenni valahova mert +-os dekor és csak utána lehet a felhőre tenni.
     
  17. -Holdfeny-.

    -Holdfeny-. Fórum elő legendája

    Nézegetem a kínálatot... - nálam mind jó lehetne ha a területen tartott rengeteg virágosdallamokat nézem...
    De azért arra is kel gondolni, hogy a jövőben tuti jobbak fognak jönni.. :music:
    Még gondolkozom miből mennyit... esetleg kis farmon is élek a lehetőségekkel, ha azonnal küldhető a dekor... :D
    Ezt most nagyon jól megkomponálta a játék mester... :inlove:
     
    zsani_apja kedveli ezt.
  18. Luca_511

    Luca_511 Fórum bárója

    A szlogen ez esetben nem inkább az kellene legyen, hogy "költeni jóóó..."? :)
     
    ladislaw11, zsani_apja, Sali~*.* és 2 más kedveli ezt.
  19. -Holdfeny-.

    -Holdfeny-. Fórum elő legendája

    xDxDxD Hát én folyton úgy érzem, hogy spórolósan játszom....:D Aztán a Dzsinn szezon 89. napján szembejön a valóság... mikor még sohasem volt magasságokban gyűjtöm be a dzsinn ajándékot...:wuerg::cry:
     
    Luca_511 kedveli ezt.
  20. Dolphin

    Dolphin Fórum elő legendája

    Kedves Játékosok!

    Figyeljetek rá, hogy az Adventi kalendárium ablakai ma bezáródnak, így már csak a mai napon van lehetőségetek az eddig át nem vett ajándékok pótlására.

    Szintén ma 23:59-ig beváltható még a XMAS2025 kód.

    S a Hírek felületén is ma tudjuk még átvenni a Karácsonyi közösségi ajándékcsomagot.

    Sok játékot Mindenkinek!
     
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.