Visszajelzés Eszményi tél - eventcsevegő

Discussion in 'Egyéb témák archívuma' started by Ableotory, Dec 17, 2025.

Dear forum reader,

if you’d like to actively participate on the forum by joining discussions or starting your own threads or topics, please log into the game first. If you do not have a game account, you will need to register for one. We look forward to your next visit! CLICK HERE
?

Mennyire tetszett az event? Kérjük, értékeld!

This poll will close on Jul 17, 2026 at 6:07 AM.
  1. 1

  2. 2

  3. 3

  4. 4

  5. 5

  6. 6

  7. 7

  8. 8

  9. 9

  10. 10

Results are only viewable after voting.
Thread Status:
Not open for further replies.
  1. Hapi68

    Hapi68 Utánpótlás-írogató

    Sziasztok, eredetileg úgy gondoltam, hogy nem kezdek bele ebbe az eventbe, de végül megtetszett , így mégis hozzá láttam. Söt a családott is belevontam amíg én sütötem ,főztem készülödtem az ünnepekre, a családtagok felváltva aratak, ültettek,kvíz kérdéseket oldotak meg nagyon jó hangulat alakult így ki. Söt amit én nem értettem a játékban ők igen és nagyon jól elmagyarázták nekem.Persze a hátra levő napok nem a játék körül forognak majd. De én úgy gondolom azt a sok negatív kommentet és a rossz értékelést nem érdemli meg a játék.Én gratulálok a készítőnek. Mindenkinek Áldott,Boldog,Békés Ünnepeket Kívánok!
     
  2. -Holdfeny-.

    -Holdfeny-. Fórum elő legendája

    Nahát... így gyorsan gyűlik a fogaskerék... jön ládikóból is:inlove:
     
    macimami1958 likes this.
  3. zita2002

    zita2002 Junior szaki

    köszi
     
    Fuhur likes this.
  4. farmerSS

    farmerSS Fórumőrült

    Szia

    Milyen ládikóból jön neked fogaskerék-érme ?

    Ilyennel se a hivatalosban, se a gyakorlatban nem találkoztam.
    A Hegytetőn szerezhető 2x20 db, illetve a táblajátékokon (3.rész) 1 cukormázas almával indítva 2x2, valamint 4. rész) 1 édes narancsért 2x5 db. szerezhető.
     
  5. -Holdfeny-.

    -Holdfeny-. Fórum elő legendája

    :eek:o_O Akárhogy nézem... a hegytetőn... bal oldalon a hőlégbalonnál lévő órás doboz nálam fogaskereket ad....:p már 2* arattam.. szóval azt adja amit látok... Remélem nem csak nálam:D
     
  6. farmerSS

    farmerSS Fórumőrült


    Az aratható mező igen, azt ad, de Te ládikót írtál, azért írtam, hogy ládából nem nyitható.


    Aratható bónuszmezők
    8. mező: 10 óránként 1x Édes narancspuncs
    16. mező: 10 óránként 1x Édes narancspuncs
    20. mező: 20 óránként 20x Fogaskerékérme
    25. mező: 20 óránként 20x Fogaskerékérme
     
  7. Zsuana55

    Zsuana55 Fórum hercege

    Boldog Karácsonyt!

    Nektek is eltűnik hosszú időre a sütitek?
     
    farmerSS likes this.
  8. farmerSS

    farmerSS Fórumőrült

    El bizonyxDxD megesszük az egészetxD
    Messze van még Húsvét, mire megint sok tálcányi leszxD
     
  9. Luca_511

    Luca_511 Fórum bárója


    Amennyi munkát fektettél ebbe a fórumba, megérdemelsz minden finomságot. :)

    Növényeket napok óta már csak a bahán termelem, és mire meglesznek a kulcsok, addigra meglesz a szükséges mennyiség. A fákból sem sok a hiány, szóval azok is lassan meghozzák a végeredményt.
    A kezdeti kissé nehézkes értelmezés ellenére nekem tetszett az event. :)
     
  10. farmerSS

    farmerSS Fórumőrült

    Szia

    A sütikből event végéig jó ha van, mivel az órákat ezekkel tudjuk akár a felére csökkenteni és ha már ennyit áldoztunk a javainkból és az időnkből erre az eventre, akkor a Boltból is megérdemlünk :) minden értékest.
     
  11. zoldert

    zoldert Fórum parancsnoka

    Sziasztok!
    Két napja az ajándék kapott és az aratásokból kapott sütik mind eltünnek, márpedig a hegytetőre kellenének majd!
    Boldog karácsonyt kívánok mindenkinek!
     
  12. -Holdfeny-.

    -Holdfeny-. Fórum elő legendája

    Nem lehet, hogy az órás dobozok gyorsításához használtad fel....
    nagyon sokat fel lehet ott használni ha mindent gyorsítasz...:music:

    BOLDOG kARÁCSONYT:inlove:
     
    farmerSS likes this.
  13. Calibaby

    Calibaby Fórumprofi

    Sziasztok! Hogy lehet a hegytetőre fejutni? Már az összes aratható ajándékot megszereztem, de tovább nem jutok. Nincs narancspuncsom. Igy a második táblajátékon nem is tudok játszani. Mit rontottam el? Köszi a segítséget!
     
    farmerSS and Sali~*.* like this.
  14. farmerSS

    farmerSS Fórumőrült

    Szia

    A 3-as a Hegyalja, 4-es Hegytető

    Itt tudsz váltani a hegyek között, amikor pl. majd az órákat is kattintod le.
    A hegytető 1-es 20 ezüst kulcsot kér és utána lépkedhetsz itt is felfelé


    A hegy ablaka
    [​IMG]
    1. Itt láthatjuk az üres ajándékdobozokat. Egy-egy üres doboz egy-egy teljesítendő feladatot jelent.
    2. A hegy alsó és felső része is túl magas, ezért nem fér ki a játékkeret teljes egészébe, ezért lehetőségünk van az itt megtalálható fel és le görgető gomb segítségével föl-alá navigálni az adott hegy részen. A gombokat érdemes folyamatosan nyomva tartani a gyorsabb görgetéshez.
    3. - 4. Itt van lehetőségünk váltani a hegyalja és hegytető között.
     
  15. Sali~*.*

    Sali~*.* Fórum elő legendája

    Szia!
    Kérlek figyelmesen nézd meg.
    A keret alatt minden látható, csak egy kattintás a kívánt hegytatőre, vagy hegyaljára, lehet lépegetni, ill. kattolni.
    https://kepkuldes.com/images/6de3d4191cb0c422419c0f7b5121ee7e.png
    [​IMG]
     
  16. macimami1958

    macimami1958 Fórummogul

    Sziasztok. Megkaptam az ajándékot a BP-től. reggel8 óta nem kaptam meg a valós pénzért vásárolt tárgyat, amit a játékhöz rendeltem. Írtam a supportra, ami több mint 2 órámba tellett, (mivel magyarul nem lehet) és egyszerúen nem tudtam lefordítani a szöveget. A válaszban azt írták, hogy napokba telhet mire megvizsgálják. Apénz kell nekik de már szolgáltatni nem akarnak. A fizetési visszaigazölás szinte azonnal jött.Visszacsinálnám az egészet ha lehetne,
     
    -Szemecske-, farmerSS and Sali~*.* like this.
  17. katababa

    katababa Fórum-zöldfülű

    Tudnátok segíteni? Melyik jutalomláda nyerhető meg a Tavaszi vakáció eventen? Köszi előre is!
     
  18. GreekYogurt

    GreekYogurt Rutinos

    Szia!

    emlősös láda 1
     
    Swartsch and farmerSS like this.
  19. farmerSS

    farmerSS Fórumőrült

  20. Calibaby

    Calibaby Fórumprofi

    Oh, köszi! Így már sikerült. Nem tudtam, hogy lehet váltogatni.
     
    farmerSS likes this.
Thread Status:
Not open for further replies.