Visszajelzés Nyüzsgő lakoma - event csevegő

Kategória: 'Egyéb témák archívuma', témanyitó: Dolphin, témanyitás ideje: 14.1.26.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
?

Mennyire tetszett az event? Kérjük, értékeld!

Szavazás lezárva: 25.1.26.
  1. 1

    21 szavazat
    11.7%
  2. 2

    2 szavazat
    1.1%
  3. 3

    0 szavazat
    0.0%
  4. 4

    1 szavazat
    0.6%
  5. 5

    7 szavazat
    3.9%
  6. 6

    3 szavazat
    1.7%
  7. 7

    4 szavazat
    2.2%
  8. 8

    14 szavazat
    7.8%
  9. 9

    15 szavazat
    8.3%
  10. 10

    113 szavazat
    62.8%
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. kukori80

    kukori80 Fórum elő legendája

    Jóóó reggelt.
    Kártyák bezsebelve, de hiányzik a Király, Dáma, Bubi.
    Kaptunk 2-3, 4-6-t, de szegény ötös hol kóborol?
    Hogy ebből mi lesz. :D
     
    GA-BI-O-Farm, Baby72, SnéDóri és 6 más kedveli ezt.
  2. vízöntő

    vízöntő Fórum admirálisa

    Ez jó, én is.;)xD
     
  3. Kuzdern

    Kuzdern Fórum elő legendája

    Szia!
    Lehet igazad van, de 50+-san már öreg bika módon eventezek...a felszaporítást is 1*1 területen csinálom xD
    Lukimi!!! én úgy tudom csinálgatja másik farmon, de jó lenne tudni :music:
     
  4. cirmi54

    cirmi54 Rutinos

    Event befejezve! xD
    Üdv. gazdatársak! :)
     
    GA-BI-O-Farm, inanna11, genka53 és 7 más kedveli ezt.
  5. jucus100

    jucus100 Fórum hercege

    Sziasztok !

    Event letudva, Jó játékot Mindenkinek. :)
     
  6. -Holdfeny-.

    -Holdfeny-. Fórum elő legendája

    Sziasztok

    Most kezdtem el... remélem hamar végzek...:music:
     
    macimami1958, genka53 és Baby72 kedveli ezt.
  7. Baby72

    Baby72 Fórum elő legendája

    Mi van Veled? Elvittek az ufók?;):)
     
    macimami1958, genka53, Swartsch és 2 más kedveli ezt.
  8. lovardatanya

    lovardatanya Fórum biztosa

    Nem csinálom, töröltettem utoljára vagy 5 éve a farmomat. Egy másik farmról lehet szó.....Big,...

    Két kisebben is csináltam most az eventet és szerintem hótt uncsi napokig molyolni a felröpikkel mindenféle hozzávalók nélkül, pl panni. Ezért ismét eltelik 1-2 év mire ilyesmibe fogok.
     
  9. zsani_apja

    zsani_apja Fórum elő legendája

    Szia!

    Én sem csinálok kis farmokon, szinte semmit. Egy dolog, hogy unalmas lenne, de számomra inkább bosszantó. Nagyon sokat változtam, már a naptár nyitogatás sem hoz lázba. :)
    Itt most minden le van termelve, mivel a felhő nem kell, kivárom a malomba jutást.
     
  10. zsóka56

    zsóka56 Fórum mestere

    Sziasztok.Lehet nem itt kellene, de szeretném megkérdezni, hogy az előző evetről megmaradt dolgokat ( a 48-órás) valakinél már jóvá írták? vagy én voltam figyelmetlen,? Köszönöm ha válaszoltok. Szép estét mindnekinek. :inlove:
     
    Kuzdern és Baby72 kedveli ezt.
  11. Baby72

    Baby72 Fórum elő legendája

    Szia!

    Nálam is megvan még a cucc / korcsolya, energiaital stb. /:) Régről is vannak mindenfélék / tejcsoki, sajtszeletelő stb. / amíg nem kér enni, nem zavar.;):)
     
    macimami1958, Kuzdern és Swartsch kedveli ezt.
  12. imike911

    imike911 Fórum hercege

    Nem tudom, hogy ez melyik eventhez tartozik, de miután végeztem (végeztem?) a lakoma eventtel, a beadás gomb zöld maradt és beadásra kéri a 180000 értékű hódot (azt az eventet még el sem kezdtem). Ez normális? Ha beadnám, (itt nem fogom), azt hová számolná el? Nem próbálom ki, nehogy menjen a levesbe. Az ismételt próba előtt "clenereztem" a gépet, de akkor is kéri. Hmmm.
     
  13. Baby72

    Baby72 Fórum elő legendája

    Az a neon tenyésztős event.

    Visszajelzés - Neon zátony - eventcsevegő | Farmerama HU

    Nem mindegy melyik ikonra kattintasz a farm bal oldalán az óránál.
     
    Utoljára szerkesztett: 16.1.26
    macimami1958, Swartsch, genka53 és 2 más kedveli ezt.
  14. imike911

    imike911 Fórum hercege

    Nem kattintok semmilyen ikonra. A főfarmon belépek a vacsorás ablakba, a kastélyba, (ahol egy páncélba öltözött malac van),ahol a végén ott a pipa, tehát azt elvileg befejeztem. A dekorokat ki is pakoltam.
    A beadási gomb viszont még mindig zöld és amikor rákattintok, a másik event beadandóját kéri. Aki már befejezte a tenyésztöst, az nem láthatja ezt, gondolom, mert már ott is beszürkült a gomb, én viszont azt még nem kezdtem el.
    Ha belépek oda a felső ikonból, egy egészen más sort látok, a zöld gomb is balrább van és ugyanazt kéri. Ezt tapasztaltam több farmon is. Tehát ez egy bug, hiba.
     
    Kuzdern és Baby72 kedveli ezt.
  15. Baby72

    Baby72 Fórum elő legendája

    A főfarmról, hogy lépsz be a kastélyba?
     
    macimami1958 és Kuzdern kedveli ezt.
  16. imike911

    imike911 Fórum hercege

    Jobb oldalon fent, a szezonos madár mellett.
    De ugyanaz van, ha a baloldali fenti ikonon keresztül lépek be.


    Sőt, most kipróbáltam a hírek felületéről, dettó ugyanaz.
     
    macimami1958 és Kuzdern kedveli ezt.
  17. -Holdfeny-.

    -Holdfeny-. Fórum elő legendája

    Szia

    Ja ja az ufók... :oops:
    Családi örömök... vagy inkább tiniagybaj8) a növénytermelés folyik... lassan araszolok előre... ;)
     
    macimami1958, Kuzdern és Baby72 kedveli ezt.
  18. Baby72

    Baby72 Fórum elő legendája

    Na, jól van. A tinikor elmúlik, aztán jön rosszabb;):). Van még idő.

    Akkor van egy egész tányérra való sütid.;):)
     
    Moderátor által utoljára szerkesztve: 20.1.26
    zsani_apja, vihence, Swartsch és 2 más kedveli ezt.
  19. imike911

    imike911 Fórum hercege

    Elvileg nincs, mert kiléptem, tisztítottam, beléptem és újra ez van. De mondom, ezt szerintem csak az láthatja, aki a vacsorással már végzett, de a neonossal nem. Ha van ilyen farmod, próbáld ki. Bár szerintem úgysincs ilyened. A neonossal többen végeztek, mint a vacsorással.
     
    Kuzdern és Baby72 kedveli ezt.
  20. Baby72

    Baby72 Fórum elő legendája

    Holnap itt lesz Othep, majd továbbítja a jelenséget.
    Szép estét!
     
    Swartsch és Kuzdern kedveli ezt.
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.