Visszajelzés Fejedelmi mulatság - 16. születésnapi event (2026) - event csevegő

Kategória: 'Egyéb témák archívuma', témanyitó: Ableotory, témanyitás ideje: 21.1.26.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
?

Mennyire tetszett az event? Kérjük, értékeld!

Szavazás lezárása: 20.8.26, 21:36.
  1. 1

  2. 2

  3. 3

  4. 4

  5. 5

  6. 6

  7. 7

  8. 8

  9. 9

  10. 10

Az eredmények csak a szavazat leadása után láthatóak.
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. farmerSS

    farmerSS Fórumőrült

    Köszi

    Kevesebb eventnövény és felröppenő, illetve 1 fajta (könnyű) passziánsz játékkal kibékülnék és belevágnék.
     
  2. miniowl

    miniowl Fórum bárója

    Köszönöm szépen a választ!
     
    zsoxxya és Baby72 kedveli ezt.
  3. Szépnyárinap

    Szépnyárinap Junior szaki

    Végigolvastam - többször is - az eventleírást és a hozzászólásokat is. Van egy baráti társaság, ahol is 14 farmon játszunk, megosztva gondolatainkat, közösen úgy döntöttünk, hogy ezt a lehúzós, agyonbonyolított "születésnapi"-nak csúfolt eventet mindannyian kihagyjuk. Természetesen a minősítés sem marad el "1". Lesz két hét nyugodt, békés aratás, ültetés, állatnevelés, stb. Amit meg a BP-ről gondolunk, az nem szalonképes, így le sem irom. Aki hozzákezd, annak sok sikert és szerencsét! Nem tegnap kezdtem játszani, de én eddig is kihagytam, ami nem tetszett és ez így lesz a jövőben is. 256/1107
     
    ambrusne, jutka190226, vihence és 19 más kedveli ezt.
  4. Sagittarius69

    Sagittarius69 Fórum admirálisa

    Én egyszer sem sajnáltam.
    Minden alkalommal volt egy csomó jó könyv, ami kimaradt emiatt a sokszor egyáltalán nem szórakoztató játék miatt.
    Most ugyan várható ez a gyopáros újítás is és talán éppen az jön, amit már több, mint egy éve beírtam, azaz hogy eventekkel is lehessen a gyopáron haladni, de ha a játék teher lesz, egyből lelépek.
    Te szereted a haladást:eddigi legjobb aratásom kb:378 mrd volt.
    Egy pillanatig nem fogom sajnálni, ha ismét abbahagyom.
     
    vihence, bindi5454, tompaker és 11 más kedveli ezt.
  5. TRico97

    TRico97 Aktív író

    Olvasgattam a hozzászólásokat, egy kezemen megtudom számolni a pozitív gondolatokat. o_O

    Más országokban is ennyire örülnek a farmerama születésnapjának? :D


    Én sajnálnám, ha nem is sűrűn, de azért fel fel bukkan a neved a piacos csoportban.
     
    tompaker, inanna11, -happy58- és 4 más kedveli ezt.
  6. kukori80

    kukori80 Fórum elő legendája

    Szia, köszönjük szépen. Remélem nem dugták be a fülüket és meghallják.
    Szeretnék kérdezni.
    Az alkimistafőzetnek van egy pajta limitje. Egy időben maximum 200 alkimistafőzetünk lehet.
    Királynői születésnap csomag
    [​IMG]
    Ára: 10 Farmarany
    Megvásárolható: maximum 5 alkalommal

    Tartalma:
    200x Alkimistafőzet
    1x Kártyák: 4-6
    1x Kártyák: 7-9
    1x Kártyák: 10-Király
    Tehát ezt a csomagot nem is szabad egyszerre megvenni, mert a többlet elveszik?
     
    Arrah, inanna11, genka53 és 7 más kedveli ezt.
  7. Ableotory

    Ableotory Team Leader Team Farmerama HU

    Utánakérdezek.
     
    inanna11, zsoxxya, SnéDóri és 4 más kedveli ezt.
  8. farmerSS

    farmerSS Fórumőrült

    Szerinted ???

    Az egyik gyöngyszem ebben az eventben:

    ingyen ! szerezhetünk 21 csillagos érmét, de ha pl. azt az 1 db. szerencsétlen Piccolót szeretnénk kiváltani a boltból, akkor 3 x 5 FA-ért újra lehet/kell a csillagos érmést indítani, hogy 40 csillagosért megkapjuk:mad::mad::mad:
    Nagyabaj!:music:


    Csillagos érme szerepe az eventben
    Csillagos érméket kizárólag bizonyos mini-játékok teljesítésével szerezhetünk. Ezeket a mini-játékokat újból lehet játszani bármennyiszer. A csillagos érmés játékok is első alkalommal ingyenesek, azt követően 5 farmaranyért játszhatók ismételten. Bármennyiszer. Játékonként értendő a költség.

    A csillagos érméket az event boltjában tudjuk elkölteni.
     
    ZitaGAZDA03, tompaker, inanna11 és 8 más kedveli ezt.
  9. Sagittarius69

    Sagittarius69 Fórum admirálisa

    Voltam a tp lista első és a csp. lista 2. helyezettje is, mégis leléptem, amikor eljött az ideje.
    Ebben a játékban minden könnyen pótolható, a helyezettségektől kezdve az üres gazdakörig.
     
    ZitaGAZDA03, bindi5454, kidmama és 7 más kedveli ezt.
  10. kukori80

    kukori80 Fórum elő legendája

    A boltot úgy el fogom kerülni, hogyha arra mennék, akkor elgáncsolom magamat. :D
     
    mini76mini, ZitaGAZDA03, PZoli64 és 21 más kedveli ezt.
  11. -Holdfeny-.

    -Holdfeny-. Fórum elő legendája

    Az eredményeidtől én fényévekre vagyok... de már ennél a tempónál is szédülök...
    A 3*5 arany nem is lenne sok a piccolóért.... de hogy még termelni hozzá... meg minijátékozni...
    Hát azt csinálja aki kitalálta...
     
    ZitaGAZDA03, bindi5454, inanna11 és 5 más kedveli ezt.
  12. TRico97

    TRico97 Aktív író

    Pedig mindenki álma , hogy 15FA-ért vehessen egy havermackót. :D
     
    mini76mini, vihence, inanna11 és 13 más kedveli ezt.
  13. farmerSS

    farmerSS Fórumőrült

    Nem sok ??????:music:

    Ingyen kellene, hogy járjon !
     
    vihence, zsoxxya, Neni60 és 5 más kedveli ezt.
  14. Ableotory

    Ableotory Team Leader Team Farmerama HU

    Sziasztok!
    A tesztelési fázis ideje alatt egy rossz infót kaptunk: a csillagos érme mezők újrajátszása NEM farmaranyba kerül.
    A csillagos érmés mezők újrajátszási költsége attól függ, milyen a nehézségi szintje. Ennek megfelelően kellenek a kellékek hozzá.

    NE lásson senki semmit az új információ mögé.
    Most kaptuk meg a helyes információt, és NEM utólagos módosításról van szó.
     
    ZitaGAZDA03, maszilva, vihence és 14 más kedveli ezt.
  15. -Holdfeny-.

    -Holdfeny-. Fórum elő legendája

    Ez némi pozitívum...8) de nem látok mögé semmitxDxDxD
     
    tompaker kedveli ezt.
  16. szekulagábor

    szekulagábor Fórum bárója

    Azt hiszem úgy indítok, hogy veszek FA-ért királynői szül. nap csomagot. Utána úgy tervezem, hogy ahogy jönnek a kártyák, 2, 3, 4, stb.,mindegyikért 14-14 alk. főzet jár. Ezzel el tudok jutni a királyos ablakokhoz, ahol újabbakat tudok szerezni. Nem hiszem, hogy nem tudnék annyit összehozni, amivel haladhatok a játékban.
    A költségekről: ha pénzért kellene venni, nem csinálnám, de a FA játék pénz, van belőle bőven, hála a FA fáknak, minek tartogassam? Még megpenészedik :D Amikor nem sajnálok 299 FA-ért manufaktúrákat, meg vadaskerteket venni, akkor nem sajnálom az 5-5 FA-kat sem. Egy kert árából szűken 60 főzetet vehetek.
    A játék. Régen nagyon sokat passziánszoztam, szerettem játszani. Most indulás előtt felfrissítem az emlékeim, játszok egy párat.
     
    maszilva, jutka190226, PalMa és 5 más kedveli ezt.
  17. kukori80

    kukori80 Fórum elő legendája

    A 10-est érdemes ismételni, mert az a könnyű és nem ad sokkal kevesebb érmét. Már akinek kell.
     
    mini76mini, ZitaGAZDA03, KatonaA és 8 más kedveli ezt.
  18. -Holdfeny-.

    -Holdfeny-. Fórum elő legendája

    Nem tervezek ismételni... de köszönöm a tippet8)
    Egy dekort akarok kivenni az eventes boltból...
     
    SnéDóri és kukori80 kedveli ezt.
  19. Ableotory

    Ableotory Team Leader Team Farmerama HU

    Ismertető kiegészítve:

    Csillagos érmés mini-játékok újrajátszási költségei az ingyenes játékot követően:
    Ablak sorszáma a fán
    Újrajátszási költség
    10.​
    1x Kártyák: ászok
    1x Kártyák: 2–3
    1x Kártyák: 4–6​
    18.​
    1x Kártyák: ászok
    1x Kártyák: 2–3
    1x Kártyák: 4–6
    1x Kártyák: 7-9​
    37.​
    1x Kártyák: ászok
    1x Kártyák: 2–3
    1x Kártyák: 4–6
    1x Kártyák: 7-9
    1x Kártyák: 10-király​
     
    maszilva, jólóbarát, PalMa és 10 más kedveli ezt.
  20. Baby72

    Baby72 Fórum elő legendája

    Csillagos érmés mini-játékok újrajátszási költségei az ingyenes játékot követően:
    Ablak sorszáma a fán
    Újrajátszási költség
    10.​
    1x Kártyák: ászok
    1x Kártyák: 2–3
    1x Kártyák: 4–6​
    18.​
    1x Kártyák: ászok
    1x Kártyák: 2–3
    1x Kártyák: 4–6
    1x Kártyák: 7-9​
    37.​
    1x Kártyák: ászok
    1x Kártyák: 2–3
    1x Kártyák: 4–6
    1x Kártyák: 7-9
    1x Kártyák: 10-király​
    10-es mező ismétlése:

    ászok: 155x Penna
    2-3: 680x Kardendula és 725x Festékesüvegvirág
    4-6: 10x Napraforgó, 10x Kaktusz, 10x Gyöngyvirág, 10x Tök

    18-as mező ismétlése:

    ászok: 155x Penna
    2-3: 680x Kardendula és 725x Festékesüvegvirág
    4-6: 10x Napraforgó, 10x Kaktusz, 10x Gyöngyvirág, 10x Tök
    7-9: 5x Dió, 5x Kakaóbab, 5x Fenyőtoboz, 5x Tölgymakk

    37-es mező ismétlése:

    ászok: 155x Penna
    2-3: 680x Kardendula és 725x Festékesüvegvirág
    4-6: 10x Napraforgó, 10x Kaktusz, 10x Gyöngyvirág, 10x Tök
    7-9: 5x Dió, 5x Kakaóbab, 5x Fenyőtoboz, 5x Tölgymakk
    10: 2x Juh, 2x Majom, 2x Kecske, 2x Macska

    Javítva az eventismertető módosítása után: 2025.01.21. 17:19
     
    Utoljára szerkesztett: 21.1.26
    maszilva, _Ilona49_, PalMa és 9 más kedveli ezt.
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.