Oázis

Discussion in 'Törzsasztal' started by Imi*, Jul 21, 2018.

Dear forum reader,

if you’d like to actively participate on the forum by joining discussions or starting your own threads or topics, please log into the game first. If you do not have a game account, you will need to register for one. We look forward to your next visit! CLICK HERE
  1. feki13

    feki13 Fórum admirálisa

    Mindig kiszámolom, hogy egy adott fa érésideje mennyiszer fér bele az adott hétbe. Majd azt a szokásos bónuszaimmal ( jégszarvas, pinata, egy darab felhő és egy 100%-as fa bevételi) kiszámolom mennyinek kellene lennie. Így ezek érnek nálam általánosságban 16db termést egy fáról. Köztes bónuszok nem számítanak bele, lehet jobban jártál volna akkor ha sok volt a %-os bónuszod. Visszamenőleg az altatásnál csakis az hat ami ÉPPEN az ébresztés pillanatában aktív.
     
  2. miniowl

    miniowl Fórum bárója

    Szia!

    Semit nem kérek, köszönöm :)
     
  3. Sali~*.*

    Sali~*.* Fórum elő legendája

    Szia!
    Nagyon sajnálom, de nekem olyan ajándékom nincs, hogy semmi.:) A jelképes nyereményedet mindenképp küldeném.;)
     
  4. kukori80

    kukori80 Fórum elő legendája

    Jóóó reggelt.
    Szia. Bocsánatot szeretnék kérni én is, mert nem zölddel írtam. De apjával zöld nélkül is tudunk viccelni. :D
    Szia Dóri. X-ben vagyok. Ne féljél, nem lesz semmi baj.
    Az ígérd meg, hogyha hazaérsz, akkor pár órára lefekszel pihenni. Segíts a szervezetednek gyógyulni, hogy tudja küldeni a katonákat.
    Nehogy nekem elkezdesz mosogatni, vagy felásod a kertet . ;)
     
  5. vízöntő

    vízöntő Fórum admirálisa

    Sziasztok!
    No akkor hajrá.
    Képrejtvény:a megfejtés egy szám szénavágott.png Colorful image featu pénz beszélvágott.png egy mondat a megfejtés

    *****
    Ugye hogy jó egy kicsit gyereknek, Toma szavaival csitrinek lenni.:inlove:
     
  6. kukori80

    kukori80 Fórum elő legendája

    Szia. Nekem ezekkel az ábrákkal van bajom. Nem ismerem fel, ez szénabála?
    A másik: a pénz beszél, a kutya ugat? Vagy ez a 2 kép egybetartozik?
     
  7. Baby72

    Baby72 Fórum elő legendája

    Sziasztok!

    2. Pénz beszél, kutya ugat.
     
    GA-BI-O-Farm, Swartsch and SnéDóri like this.
  8. SnéDóri

    SnéDóri Fórum félistene

    Igen, itt mindig kikapcsolok, nem stresszelek, amúgyis mindig van valami kaki a való életben :)
    A második biztos hogy az. Az első egy szám. Szerintem mindegy hogy szénabála vagy felmosómop :)
    Igérem pihenni fogok :D
     
  9. kukori80

    kukori80 Fórum elő legendája

    Nem tudom. Azt írta, hogy egy mondat a megfejtés. 3 + 6 és még 4 kéz fogdossa azt a sárgát. :D
     
  10. vízöntő

    vízöntő Fórum admirálisa

    A 2. helyes nem tartozik össze a 2 kép a másik képen igen széna bálák vannak
    Kakaska gyorsabb volt.
    Nem kakaska egy szám a másik képnek a megfejtése
     
  11. Swartsch

    Swartsch Fórumgróf

    Sziasztok! :)
    Az első feladat

    1.
     
  12. SnéDóri

    SnéDóri Fórum félistene

    Végre gyűlik a banda :) Le kell kötni a figyelmemet :D Mondjuk azt se tudom merre vagyok arccal előre
     
    kukori80, Baby72 and Swartsch like this.
  13. Swartsch

    Swartsch Fórumgróf

    Szia Dóri! :)
    Ne izgulj! :) Tudom, könnyű mondani, de hidd el, minden rendben lesz! :inlove:
    Drukkolok nagyon!!!
     
    kukori80, Baby72 and SnéDóri like this.
  14. SnéDóri

    SnéDóri Fórum félistene

    5-öt tippelek
     
    Swartsch, kukori80 and Baby72 like this.
  15. kukori80

    kukori80 Fórum elő legendája

    Köszi. :) Azt elegánsan nem olvastam el. :D
    Dóri ne féljél ! Ez olyan rutin műtét, hogy napi 50-t is csinálnak.
    Szia. Hogy jött ki az 1?
     
    Sali~*.*, SnéDóri and Swartsch like this.
  16. vízöntő

    vízöntő Fórum admirálisa

    Nem is bálák inkább boglya, Nem jó a tipp.

    Helyes.
     
    Last edited by moderator: Jan 26, 2026
  17. Swartsch

    Swartsch Fórumgróf

    Én úgy gondolom, h teljesem mindegy mennyi bála van a képeken, akár a kérdőjel helyén is, mivel az uccsó kép több kéz együtt, azaz egy helyre hordták az összes bálát, így 1 bála a végeredmény. :)
     
  18. kukori80

    kukori80 Fórum elő legendája

    Ahhha, most esett le nekem is. Összegyúrták a kezek 1-re
     
    SnéDóri, Sali~*.* and Swartsch like this.
  19. Sali~*.*

    Sali~*.* Fórum elő legendája

    Sziasztok!
    2
     
    kukori80, SnéDóri and Swartsch like this.
  20. SnéDóri

    SnéDóri Fórum félistene

    Azt én tudom, de az nem mind az én szemem :)