Oázis

Kategória: 'Törzsasztal', témanyitó: Imi*, témanyitás ideje: 21.7.18.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
  1. feki13

    feki13 Fórum admirálisa

    Mindig kiszámolom, hogy egy adott fa érésideje mennyiszer fér bele az adott hétbe. Majd azt a szokásos bónuszaimmal ( jégszarvas, pinata, egy darab felhő és egy 100%-as fa bevételi) kiszámolom mennyinek kellene lennie. Így ezek érnek nálam általánosságban 16db termést egy fáról. Köztes bónuszok nem számítanak bele, lehet jobban jártál volna akkor ha sok volt a %-os bónuszod. Visszamenőleg az altatásnál csakis az hat ami ÉPPEN az ébresztés pillanatában aktív.
     
    Swartsch, Baby72, macimami1958 és 3 más kedveli ezt.
  2. miniowl

    miniowl Fórum bárója

    Szia!

    Semit nem kérek, köszönöm :)
     
    Swartsch, Baby72, kukori80 és 2 más kedveli ezt.
  3. Sali~*.*

    Sali~*.* Fórum elő legendája

    Szia!
    Nagyon sajnálom, de nekem olyan ajándékom nincs, hogy semmi.:) A jelképes nyereményedet mindenképp küldeném.;)
     
  4. kukori80

    kukori80 Fórum elő legendája

    Jóóó reggelt.
    Szia. Bocsánatot szeretnék kérni én is, mert nem zölddel írtam. De apjával zöld nélkül is tudunk viccelni. :D
    Szia Dóri. X-ben vagyok. Ne féljél, nem lesz semmi baj.
    Az ígérd meg, hogyha hazaérsz, akkor pár órára lefekszel pihenni. Segíts a szervezetednek gyógyulni, hogy tudja küldeni a katonákat.
    Nehogy nekem elkezdesz mosogatni, vagy felásod a kertet . ;)
     
    GA-BI-O-Farm, Sali~*.*, Swartsch és 3 más kedveli ezt.
  5. vízöntő

    vízöntő Fórum admirálisa

    Sziasztok!
    No akkor hajrá.
    Képrejtvény:a megfejtés egy szám szénavágott.png Colorful image featu pénz beszélvágott.png egy mondat a megfejtés

    *****
    Ugye hogy jó egy kicsit gyereknek, Toma szavaival csitrinek lenni.:inlove:
     
    GA-BI-O-Farm, Sali~*.*, Swartsch és 3 más kedveli ezt.
  6. kukori80

    kukori80 Fórum elő legendája

    Szia. Nekem ezekkel az ábrákkal van bajom. Nem ismerem fel, ez szénabála?
    A másik: a pénz beszél, a kutya ugat? Vagy ez a 2 kép egybetartozik?
     
  7. Baby72

    Baby72 Fórum elő legendája

    Sziasztok!

    2. Pénz beszél, kutya ugat.
     
    GA-BI-O-Farm, Swartsch és SnéDóri kedveli ezt.
  8. SnéDóri

    SnéDóri Fórum félistene

    Igen, itt mindig kikapcsolok, nem stresszelek, amúgyis mindig van valami kaki a való életben :)
    A második biztos hogy az. Az első egy szám. Szerintem mindegy hogy szénabála vagy felmosómop :)
    Igérem pihenni fogok :D
     
    GA-BI-O-Farm, Sali~*.*, Swartsch és 2 más kedveli ezt.
  9. kukori80

    kukori80 Fórum elő legendája

    Nem tudom. Azt írta, hogy egy mondat a megfejtés. 3 + 6 és még 4 kéz fogdossa azt a sárgát. :D
     
  10. vízöntő

    vízöntő Fórum admirálisa

    A 2. helyes nem tartozik össze a 2 kép a másik képen igen széna bálák vannak
    Kakaska gyorsabb volt.
    Nem kakaska egy szám a másik képnek a megfejtése
     
    Swartsch, Sali~*.*, kukori80 és még 1 ember kedveli ezt.
  11. Swartsch

    Swartsch Fórumgróf

    Sziasztok! :)
    Az első feladat

    1.
     
    Sali~*.*, kukori80, Baby72 és még 1 ember kedveli ezt.
  12. SnéDóri

    SnéDóri Fórum félistene

    Végre gyűlik a banda :) Le kell kötni a figyelmemet :D Mondjuk azt se tudom merre vagyok arccal előre
     
    kukori80, Baby72 és Swartsch kedveli ezt.
  13. Swartsch

    Swartsch Fórumgróf

    Szia Dóri! :)
    Ne izgulj! :) Tudom, könnyű mondani, de hidd el, minden rendben lesz! :inlove:
    Drukkolok nagyon!!!
     
    kukori80, Baby72 és SnéDóri kedveli ezt.
  14. SnéDóri

    SnéDóri Fórum félistene

    5-öt tippelek
     
    Swartsch, kukori80 és Baby72 kedveli ezt.
  15. kukori80

    kukori80 Fórum elő legendája

    Köszi. :) Azt elegánsan nem olvastam el. :D
    Dóri ne féljél ! Ez olyan rutin műtét, hogy napi 50-t is csinálnak.
    Szia. Hogy jött ki az 1?
     
    Sali~*.*, SnéDóri és Swartsch kedveli ezt.
  16. vízöntő

    vízöntő Fórum admirálisa

    Nem is bálák inkább boglya, Nem jó a tipp.

    Helyes.
     
    Moderátor által utoljára szerkesztve: 26.1.26
  17. Swartsch

    Swartsch Fórumgróf

    Én úgy gondolom, h teljesem mindegy mennyi bála van a képeken, akár a kérdőjel helyén is, mivel az uccsó kép több kéz együtt, azaz egy helyre hordták az összes bálát, így 1 bála a végeredmény. :)
     
    Baby72, Sali~*.*, kukori80 és még 1 ember kedveli ezt.
  18. kukori80

    kukori80 Fórum elő legendája

    Ahhha, most esett le nekem is. Összegyúrták a kezek 1-re
     
    SnéDóri, Sali~*.* és Swartsch kedveli ezt.
  19. Sali~*.*

    Sali~*.* Fórum elő legendája

    kukori80, SnéDóri és Swartsch kedveli ezt.
  20. SnéDóri

    SnéDóri Fórum félistene

    Azt én tudom, de az nem mind az én szemem :)
     
    Baby72, kukori80, Swartsch és még 1 ember kedveli ezt.