Oázis

Kategória: 'Törzsasztal', témanyitó: Imi*, témanyitás ideje: 21.7.18.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
  1. SnéDóri

    SnéDóri Fórum félistene

    Citadella?
     
    Swartsch, miniowl és Sali~*.* kedveli ezt.
  2. Sali~*.*

    Sali~*.* Fórum elő legendája

    Attól függ kinek mi a messzi.
    Sirok, Monori erőd,
    Kastély,
     
    Swartsch, Baby72, SnéDóri és még 1 ember kedveli ezt.
  3. Baby72

    Baby72 Fórum elő legendája

    Nyertél Dóri!:)
     
  4. SnéDóri

    SnéDóri Fórum félistene

    Na jól van, köszi. Lassan kezdtem kifogyni az ötletekből :)
     
    miniowl, Swartsch, Sali~*.* és még 1 ember kedveli ezt.
  5. Sali~*.*

    Sali~*.* Fórum elő legendája

    Találós kérdés – „Kinek mi a messzi?

    Nem vagyok térkép, mégis távolságot mérek.
    Nem vagyok vonalzó, mégis máshol húznak meg.
    Van, akinek játék vagy kirándulás vagyok,
    másnak szervezés, fáradtság, teher, logisztika.
    Van, akinek csak egy legyintés: „ugyan, ez nincs is messze”,
    másnak egy egész napnyi erő, ideg, készülés.
    Nem kilométerben mérnek,
    hanem szívben, időben, teherben.
    Mi vagyok?
     
    miniowl, Baby72, Swartsch és még 1 ember kedveli ezt.
  6. Baby72

    Baby72 Fórum elő legendája

    Menjünk tovább.. nem mondom meg merre..:)
    [​IMG]
     
    miniowl, SnéDóri és Swartsch kedveli ezt.
  7. Baby72

    Baby72 Fórum elő legendája

    Szeretet.
     
    miniowl, Sali~*.*, Swartsch és még 1 ember kedveli ezt.
  8. SnéDóri

    SnéDóri Fórum félistene

    Nnnnna életem megint feladtad a leckét :) Nem tanultál a tegnapiból? Megint beviszed magad az erdőbe, bár most nem vagyunk sokan
     
    miniowl, Sali~*.*, Swartsch és még 1 ember kedveli ezt.
  9. Swartsch

    Swartsch Fórumgróf

    Messzeség?
     
    miniowl, SnéDóri, Baby72 és még 1 ember kedveli ezt.
  10. Sali~*.*

    Sali~*.* Fórum elő legendája

    Keszthely
     
    miniowl, Swartsch, SnéDóri és még 1 ember kedveli ezt.
  11. Baby72

    Baby72 Fórum elő legendája

    Nem.
     
    miniowl, Sali~*.* és Swartsch kedveli ezt.
  12. SnéDóri

    SnéDóri Fórum félistene

    A te feladványod esetleg a HATÁR?
     
    miniowl, Sali~*.*, Baby72 és még 1 ember kedveli ezt.
  13. Swartsch

    Swartsch Fórumgróf

    Gödöllő. Grassalkovich kastély?
     
    miniowl, Sali~*.*, SnéDóri és még 1 ember kedveli ezt.
  14. Baby72

    Baby72 Fórum elő legendája

    Nyertél!
     
    miniowl, Sali~*.*, SnéDóri és még 1 ember kedveli ezt.
  15. Swartsch

    Swartsch Fórumgróf

    Pótoltam :)
     
    miniowl, SnéDóri és Baby72 kedveli ezt.
  16. Sali~*.*

    Sali~*.* Fórum elő legendája

    Gratulálok! Nyertél, tiéd egy virágos taliga.:inlove: Bagolyba rendezzük. ;)
     
    miniowl, SnéDóri és Baby72 kedveli ezt.
  17. Baby72

    Baby72 Fórum elő legendája

    Menjünk még tovább? Más is szóljon közbe mert már ingem gatyám elviszitek csajok;):).
     
    miniowl, Swartsch és SnéDóri kedveli ezt.
  18. SnéDóri

    SnéDóri Fórum félistene

    nem kell nyeremény
     
    miniowl, Sali~*.*, Baby72 és még 1 ember kedveli ezt.
  19. Swartsch

    Swartsch Fórumgróf

    Jajjja, de jó! :)
    Köszönöm nektek! :inlove:
    Ma is jó szériám van . :D
     
    miniowl, Sali~*.*, SnéDóri és még 1 ember kedveli ezt.
  20. SnéDóri

    SnéDóri Fórum félistene

    Na mi az: Kívül szőrös, belül nedves?
     
    miniowl, cili53, Sali~*.* és 2 más kedveli ezt.