Oázis

Kategória: 'Törzsasztal', témanyitó: Imi*, témanyitás ideje: 21.7.18.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
  1. Baby72

    Baby72 Fórum elő legendája

    Ezt ismerem: felmosórongyxDxD;).
     
    miniowl, cili53, Sali~*.* és 2 más kedveli ezt.
  2. Swartsch

    Swartsch Fórumgróf

    Kókuszdió?
    xDxDxD
     
    miniowl, cili53, SnéDóri és még 1 ember kedveli ezt.
  3. SnéDóri

    SnéDóri Fórum félistene

    Nem éppen erre gondoltam :)
     
    miniowl, cili53, Sali~*.* és 2 más kedveli ezt.
  4. SnéDóri

    SnéDóri Fórum félistene

    Ön ismét nyert :) Mit szeretne?
     
    miniowl, cili53, Baby72 és 2 más kedveli ezt.
  5. Swartsch

    Swartsch Fórumgróf

    Köszönöm szépen! :)
    Nem kérek ajándékot ! :)
     
    miniowl, cili53, SnéDóri és 2 más kedveli ezt.
  6. Sali~*.*

    Sali~*.* Fórum elő legendája

    Esetleg ha hagynál teret másnak is, akkor jutna is és maradna is.
     
    miniowl, cili53, SnéDóri és még 1 ember kedveli ezt.
  7. Baby72

    Baby72 Fórum elő legendája

    A tér adott kiscsillag.:)
     
    miniowl, cili53, SnéDóri és még 1 ember kedveli ezt.
  8. Baby72

    Baby72 Fórum elő legendája

    Menjünk tovább:
    [​IMG]
     
    miniowl, cili53, SnéDóri és még 1 ember kedveli ezt.
  9. Sali~*.*

    Sali~*.* Fórum elő legendája

    Találós kérdés::)
    Nem vagyok virág, mégis színekből élek.
    Nem vagyok méh, mégis körülöttem zümmög az élet.
    Nem vagyok napfény, mégis tőle nyílok ki.
    Ha rám lépsz, nem fájok,
    ha letépsz, nem hervadok,
    mégis minden virág bennem áll össze egyetlen képpé.
    Mi vagyok?:inlove:
     
    miniowl, cili53, SnéDóri és 2 más kedveli ezt.
  10. SnéDóri

    SnéDóri Fórum félistene

    Amúgyis küldtem pennát, sokba vagy ma már nekem :D :inlove:
     
    miniowl, cili53, Swartsch és még 1 ember kedveli ezt.
  11. Swartsch

    Swartsch Fórumgróf

    Pécsett. Mecsek kapu

    Tiszta ráfizetés velem játszani! xDxDxD
     
    miniowl, cili53, Baby72 és 2 más kedveli ezt.
  12. SnéDóri

    SnéDóri Fórum félistene

    RÉT? virágos rét?
     
    miniowl, cili53, Sali~*.* és 2 más kedveli ezt.
  13. Sali~*.*

    Sali~*.* Fórum elő legendája

    Sümegi vár
     
    miniowl, cili53, Baby72 és még 1 ember kedveli ezt.
  14. Swartsch

    Swartsch Fórumgróf

    Festmény?
     
    miniowl, cili53, Sali~*.* és 2 más kedveli ezt.
  15. Baby72

    Baby72 Fórum elő legendája

    Nem.
    Nem arra mentünk tovább Gödöllőről.;)

    Ennyi nem ugrálunk, rossz szemmel, túlsúllyal / ez én vagyok / mielőtt valaki megsértődik;).
     
    Moderátor által utoljára szerkesztve: 26.1.26
    miniowl, cili53, Swartsch és még 1 ember kedveli ezt.
  16. Sali~*.*

    Sali~*.* Fórum elő legendája

    Csukjátok be a szemeteket és gondoljatok rá.........
     
    miniowl, cili53, SnéDóri és még 1 ember kedveli ezt.
  17. SnéDóri

    SnéDóri Fórum félistene

    Szigetvári vár?
     
    miniowl, cili53, Baby72 és még 1 ember kedveli ezt.
  18. Swartsch

    Swartsch Fórumgróf

    Becsuknám én, de akkor nem látom mit válaszol az AI xDxDxDxDxD
     
    miniowl, cili53, Sali~*.* és 2 más kedveli ezt.
  19. Baby72

    Baby72 Fórum elő legendája

    Nem. Gödöllőn voltunk maradunk a Duna azon partján.;)
     
    miniowl, cili53, Sali~*.* és 2 más kedveli ezt.
  20. Sali~*.*

    Sali~*.* Fórum elő legendája

    Visegrád fellegvár

    Én is becsuknám, de akkor ki vigyázna rátok?:inlove:
     
    Moderátor által utoljára szerkesztve: 26.1.26
    miniowl, cili53, SnéDóri és 2 más kedveli ezt.