Oázis

Discussion in 'Törzsasztal' started by Imi*, Jul 21, 2018.

Dear forum reader,

if you’d like to actively participate on the forum by joining discussions or starting your own threads or topics, please log into the game first. If you do not have a game account, you will need to register for one. We look forward to your next visit! CLICK HERE
  1. Baby72

    Baby72 Fórum elő legendája

    Ezt ismerem: felmosórongyxDxD;).
     
  2. Swartsch

    Swartsch Fórumgróf

    Kókuszdió?
    xDxDxD
     
  3. SnéDóri

    SnéDóri Fórum félistene

    Nem éppen erre gondoltam :)
     
  4. SnéDóri

    SnéDóri Fórum félistene

    Ön ismét nyert :) Mit szeretne?
     
  5. Swartsch

    Swartsch Fórumgróf

    Köszönöm szépen! :)
    Nem kérek ajándékot ! :)
     
  6. Sali~*.*

    Sali~*.* Fórum elő legendája

    Esetleg ha hagynál teret másnak is, akkor jutna is és maradna is.
     
  7. Baby72

    Baby72 Fórum elő legendája

    A tér adott kiscsillag.:)
     
  8. Baby72

    Baby72 Fórum elő legendája

    Menjünk tovább:
    [​IMG]
     
  9. Sali~*.*

    Sali~*.* Fórum elő legendája

    Találós kérdés::)
    Nem vagyok virág, mégis színekből élek.
    Nem vagyok méh, mégis körülöttem zümmög az élet.
    Nem vagyok napfény, mégis tőle nyílok ki.
    Ha rám lépsz, nem fájok,
    ha letépsz, nem hervadok,
    mégis minden virág bennem áll össze egyetlen képpé.
    Mi vagyok?:inlove:
     
  10. SnéDóri

    SnéDóri Fórum félistene

    Amúgyis küldtem pennát, sokba vagy ma már nekem :D :inlove:
     
  11. Swartsch

    Swartsch Fórumgróf

    Pécsett. Mecsek kapu

    Tiszta ráfizetés velem játszani! xDxDxD
     
  12. SnéDóri

    SnéDóri Fórum félistene

    RÉT? virágos rét?
     
  13. Sali~*.*

    Sali~*.* Fórum elő legendája

    Sümegi vár
     
    miniowl, cili53, Baby72 and 1 other person like this.
  14. Swartsch

    Swartsch Fórumgróf

    Festmény?
     
  15. Baby72

    Baby72 Fórum elő legendája

    Nem.
    Nem arra mentünk tovább Gödöllőről.;)

    Ennyi nem ugrálunk, rossz szemmel, túlsúllyal / ez én vagyok / mielőtt valaki megsértődik;).
     
    Last edited by moderator: Jan 26, 2026
  16. Sali~*.*

    Sali~*.* Fórum elő legendája

    Csukjátok be a szemeteket és gondoljatok rá.........
     
  17. SnéDóri

    SnéDóri Fórum félistene

    Szigetvári vár?
     
    miniowl, cili53, Baby72 and 1 other person like this.
  18. Swartsch

    Swartsch Fórumgróf

    Becsuknám én, de akkor nem látom mit válaszol az AI xDxDxDxDxD
     
  19. Baby72

    Baby72 Fórum elő legendája

    Nem. Gödöllőn voltunk maradunk a Duna azon partján.;)
     
  20. Sali~*.*

    Sali~*.* Fórum elő legendája

    Visegrád fellegvár

    Én is becsuknám, de akkor ki vigyázna rátok?:inlove:
     
    Last edited by moderator: Jan 26, 2026