Oázis

Kategória: 'Törzsasztal', témanyitó: Imi*, témanyitás ideje: 21.7.18.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
  1. Baby72

    Baby72 Fórum elő legendája

    Nem, Visegrád a Dunától innen van. Mi meg a túloldalon andalgunk..;)
     
    miniowl, cili53, Sali~*.* és 2 más kedveli ezt.
  2. SnéDóri

    SnéDóri Fórum félistene

    A tiéd fénykép?
     
    miniowl, cili53, Sali~*.* és 2 más kedveli ezt.
  3. Sali~*.*

    Sali~*.* Fórum elő legendája

    Baby, ha így megy tovább, a végén még a Dunát is arrébb tesszük.:D
     
    miniowl, cili53, SnéDóri és 2 más kedveli ezt.
  4. Baby72

    Baby72 Fórum elő legendája

    Ezt most tőlem kérdezed Dóri? Mert nem engem idéztél, de a fényképet én tettem fel.:)
     
    miniowl, cili53, SnéDóri és még 1 ember kedveli ezt.
  5. Sali~*.*

    Sali~*.* Fórum elő legendája

    Baby, mi csak sétálunk, te meg közben átrendezed a térképet.;)

    Komárom!
     
    Moderátor által utoljára szerkesztve: 26.1.26
    miniowl, cili53, SnéDóri és 2 más kedveli ezt.
  6. Baby72

    Baby72 Fórum elő legendája

    Akkor összefoglalom.
    Gödöllőről indultunk tovább, az ország keleti fele felé.:)
     
    miniowl, cili53, SnéDóri és 2 más kedveli ezt.
  7. Swartsch

    Swartsch Fórumgróf

    Lillafüred. Anna barlang?
     
    Utoljára szerkesztett: 26.1.26
    miniowl, cili53, SnéDóri és még 1 ember kedveli ezt.
  8. Baby72

    Baby72 Fórum elő legendája

    Nyertél! Csak így írják helyesen: Lillafüred;)
     
    miniowl, cili53, Sali~*.* és 2 más kedveli ezt.
  9. SnéDóri

    SnéDóri Fórum félistene

    Nem Sali feldványára tipp a fénykép
    Közben én tápértékhabzsolok, nehogy lefogyjak
     
    miniowl, cili53, Sali~*.* és még 1 ember kedveli ezt.
  10. Swartsch

    Swartsch Fórumgróf

    Köszöni szépen a barátom! :) Ő sem kér ajándékot, nem farmozik :D
    Javítottam, köszönöm szépen. Az egyik L ELszaladt! xD
     
    Utoljára szerkesztett: 26.1.26
    miniowl, cili53, Sali~*.* és 2 más kedveli ezt.
  11. Sali~*.*

    Sali~*.* Fórum elő legendája

    Baby, ha így összefoglalod, a végén még Debrecenig jutunk, pedig csak egy várat keresünk.:);)
     
    miniowl, cili53, SnéDóri és 2 más kedveli ezt.
  12. Swartsch

    Swartsch Fórumgróf

    Oda most szívesen "sétálnék" :inlove:
     
    miniowl, cili53, Sali~*.* és 2 más kedveli ezt.
  13. SnéDóri

    SnéDóri Fórum félistene

    Haló közben nyomjuk a tippeket a tiedre is ááám
     
    miniowl, Swartsch, Baby72 és még 1 ember kedveli ezt.
  14. Baby72

    Baby72 Fórum elő legendája

    Az országhatárig is mehetünk, meg vissza. Rengeteg olyan hely van kis hazánkban, ami megér legalább egy hétvégét.
    Csak kevés az idő mostanság, rohan a világ.
     
    miniowl, cili53 és SnéDóri kedveli ezt.
  15. Sali~*.*

    Sali~*.* Fórum elő legendája

    Bocsánat!
    De azért álljunk csak meg! Hol itt a Duna?
     
    miniowl, cili53, SnéDóri és még 1 ember kedveli ezt.
  16. Baby72

    Baby72 Fórum elő legendája

    Ott sehol. A Dunának azon az oldalán maradtunk, amelyiken Gödöllő is van.
     
    miniowl, cili53, Sali~*.* és még 1 ember kedveli ezt.
  17. Sali~*.*

    Sali~*.* Fórum elő legendája

    Látom ám!:inlove:
    Most nem a szemünk dolgozik, hanem valami egészen más.;)
     
    miniowl, cili53, Swartsch és 2 más kedveli ezt.
  18. Swartsch

    Swartsch Fórumgróf

    szivárvány?
     
    miniowl, cili53, Baby72 és 2 más kedveli ezt.
  19. Sali~*.*

    Sali~*.* Fórum elő legendája

    Baby, a Duna most pihen. Mi meg Lillafüreden vagyunk.:)
     
    miniowl, Baby72, Swartsch és még 1 ember kedveli ezt.
  20. SnéDóri

    SnéDóri Fórum félistene

    Valahogy az ényémet kitaláljátok 2 perc alatt, veled meg sosem boldogulunk. Na hátha a fasírt meghozza az ihletet :)
     
    miniowl, Baby72, Sali~*.* és még 1 ember kedveli ezt.