Oázis

Discussion in 'Törzsasztal' started by Imi*, Jul 21, 2018.

Dear forum reader,

if you’d like to actively participate on the forum by joining discussions or starting your own threads or topics, please log into the game first. If you do not have a game account, you will need to register for one. We look forward to your next visit! CLICK HERE
  1. Baby72

    Baby72 Fórum elő legendája

    Nem, Visegrád a Dunától innen van. Mi meg a túloldalon andalgunk..;)
     
  2. SnéDóri

    SnéDóri Fórum félistene

    A tiéd fénykép?
     
  3. Sali~*.*

    Sali~*.* Fórum elő legendája

    Baby, ha így megy tovább, a végén még a Dunát is arrébb tesszük.:D
     
  4. Baby72

    Baby72 Fórum elő legendája

    Ezt most tőlem kérdezed Dóri? Mert nem engem idéztél, de a fényképet én tettem fel.:)
     
  5. Sali~*.*

    Sali~*.* Fórum elő legendája

    Baby, mi csak sétálunk, te meg közben átrendezed a térképet.;)

    Komárom!
     
    Last edited by moderator: Jan 26, 2026
  6. Baby72

    Baby72 Fórum elő legendája

    Akkor összefoglalom.
    Gödöllőről indultunk tovább, az ország keleti fele felé.:)
     
  7. Swartsch

    Swartsch Fórumgróf

    Lillafüred. Anna barlang?
     
    Last edited: Jan 26, 2026
  8. Baby72

    Baby72 Fórum elő legendája

    Nyertél! Csak így írják helyesen: Lillafüred;)
     
  9. SnéDóri

    SnéDóri Fórum félistene

    Nem Sali feldványára tipp a fénykép
    Közben én tápértékhabzsolok, nehogy lefogyjak
     
  10. Swartsch

    Swartsch Fórumgróf

    Köszöni szépen a barátom! :) Ő sem kér ajándékot, nem farmozik :D
    Javítottam, köszönöm szépen. Az egyik L ELszaladt! xD
     
    Last edited: Jan 26, 2026
  11. Sali~*.*

    Sali~*.* Fórum elő legendája

    Baby, ha így összefoglalod, a végén még Debrecenig jutunk, pedig csak egy várat keresünk.:);)
     
  12. Swartsch

    Swartsch Fórumgróf

    Oda most szívesen "sétálnék" :inlove:
     
  13. SnéDóri

    SnéDóri Fórum félistene

    Haló közben nyomjuk a tippeket a tiedre is ááám
     
  14. Baby72

    Baby72 Fórum elő legendája

    Az országhatárig is mehetünk, meg vissza. Rengeteg olyan hely van kis hazánkban, ami megér legalább egy hétvégét.
    Csak kevés az idő mostanság, rohan a világ.
     
    miniowl, cili53 and SnéDóri like this.
  15. Sali~*.*

    Sali~*.* Fórum elő legendája

    Bocsánat!
    De azért álljunk csak meg! Hol itt a Duna?
     
  16. Baby72

    Baby72 Fórum elő legendája

    Ott sehol. A Dunának azon az oldalán maradtunk, amelyiken Gödöllő is van.
     
  17. Sali~*.*

    Sali~*.* Fórum elő legendája

    Látom ám!:inlove:
    Most nem a szemünk dolgozik, hanem valami egészen más.;)
     
  18. Swartsch

    Swartsch Fórumgróf

    szivárvány?
     
  19. Sali~*.*

    Sali~*.* Fórum elő legendája

    Baby, a Duna most pihen. Mi meg Lillafüreden vagyunk.:)
     
  20. SnéDóri

    SnéDóri Fórum félistene

    Valahogy az ényémet kitaláljátok 2 perc alatt, veled meg sosem boldogulunk. Na hátha a fasírt meghozza az ihletet :)