Oázis

Kategória: 'Törzsasztal', témanyitó: Imi*, témanyitás ideje: 21.7.18.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
  1. Sali~*.*

    Sali~*.* Fórum elő legendája

    Mondtam már Dórikának is, csukd be a szemed!
     
    miniowl, Baby72, SnéDóri és még 1 ember kedveli ezt.
  2. Swartsch

    Swartsch Fórumgróf

    Nálam bundáskenyér van, de nem nagyon hoz ihletet! :D
    Kitaláltam, mert becsuktam a szemem: Vak sötétség? :D :inlove:
     
    miniowl, Baby72, SnéDóri és még 1 ember kedveli ezt.
  3. SnéDóri

    SnéDóri Fórum félistene

    Boldogság? vagy képzelet
     
    miniowl, Baby72, Sali~*.* és még 1 ember kedveli ezt.
  4. Sali~*.*

    Sali~*.* Fórum elő legendája

    Ha becsukod a szemed, mit érzékelsz először magad körül.:inlove:
     
    miniowl, Baby72, SnéDóri és még 1 ember kedveli ezt.
  5. SnéDóri

    SnéDóri Fórum félistene

    A sötétet mint Mónika
     
    miniowl, Baby72, Sali~*.* és még 1 ember kedveli ezt.
  6. Swartsch

    Swartsch Fórumgróf

    Ezt?
     
    miniowl, Sali~*.*, Baby72 és még 1 ember kedveli ezt.
  7. SnéDóri

    SnéDóri Fórum félistene

    Fülzúgás? Bakker má nem tudom
     
    miniowl, Baby72, Sali~*.* és még 1 ember kedveli ezt.
  8. Swartsch

    Swartsch Fórumgróf

    xDxDxDxDxD
    Ahhoz nekem nem kell becsuknom a szemem sajnos :D
     
    miniowl, Baby72, Sali~*.* és még 1 ember kedveli ezt.
  9. Sali~*.*

    Sali~*.* Fórum elő legendája

    Na látjátok, ezért mondtam, hogy csukjátok be a szemeteket… különben csak a konyhát érzitek, nem a rétet Most nem a serpenyő illatát keressük, hanem azt, ami egy réten érkezik meg először:D:inlove:
     
    miniowl, Baby72, SnéDóri és még 1 ember kedveli ezt.
  10. Swartsch

    Swartsch Fórumgróf

    virágillat?
     
    miniowl, Baby72, SnéDóri és még 1 ember kedveli ezt.
  11. SnéDóri

    SnéDóri Fórum félistene

    emlék

    Sali nekem a réten a rettegés érkezik mert allergiás vagyok a méhekre darazsakra
     
    Moderátor által utoljára szerkesztve: 26.1.26
    miniowl, Sali~*.*, Baby72 és még 1 ember kedveli ezt.
  12. Sali~*.*

    Sali~*.* Fórum elő legendája

    Találós kérdés::) Illat /mi is lehetne más/
    Nem vagyok virág, mégis színekből élek.
    Nem vagyok méh, mégis körülöttem zümmög az élet.
    Nem vagyok napfény, mégis tőle nyílok ki.
    Ha rám lépsz, nem fájok,
    ha letépsz, nem hervadok,
    mégis minden virág bennem áll össze egyetlen képpé.
    Mi vagyok?:inlove:
    Gratulálok! Ugye, hogy csak egy kis befelé - kifelé figyelés is elég, nem kell a sötétségben megmaradni. Látjátok? Amikor becsukjuk a szemünket, néha többet látunk.:):inlove:
     
    miniowl, Baby72, SnéDóri és még 1 ember kedveli ezt.
  13. Swartsch

    Swartsch Fórumgróf

    Köszönöm Drágám! :inlove:
    De bevallom engem nem a becsukott szemem vezetett a megfejtéshez, hanem ez : Most nem a serpenyő illatát keressük, hanem azt, ami egy réten érkezik meg először. :D
     
    miniowl, Sali~*.*, SnéDóri és még 1 ember kedveli ezt.
  14. Baby72

    Baby72 Fórum elő legendája

    Engem tavaly nyáron csípett meg egy zümi.. lett belőle baj, nem kicsi.:(
    "Szeretem a serpenyőd illatát..":D:D
     
    miniowl, Sali~*.*, Swartsch és még 1 ember kedveli ezt.
  15. Sali~*.*

    Sali~*.* Fórum elő legendája

    Akkor most csak hallkan kérdezem meg: ha csukott szemmel mégy valahová, akár csak álldogálsz, mit érzel meg legelőször?:inlove:
     
    miniowl, SnéDóri és Swartsch kedveli ezt.
  16. Baby72

    Baby72 Fórum elő legendája

    De, ez mindenhol így van. Nem? Rétre sem kell hozzá menni.:)Akinek volt, van vagy lesz gyereke tudja miről van szó.;)
     
    miniowl, Sali~*.*, SnéDóri és még 1 ember kedveli ezt.
  17. Swartsch

    Swartsch Fórumgróf

    Azt az illatot vagy épp szagot, ami ott található, ahol épp vagyok.
     
    miniowl, SnéDóri, Baby72 és még 1 ember kedveli ezt.
  18. SnéDóri

    SnéDóri Fórum félistene

    Vagy a huzatot :music:xD
     
    miniowl, Baby72, Sali~*.* és még 1 ember kedveli ezt.
  19. Swartsch

    Swartsch Fórumgróf

    xDxDxDxDxD
     
    miniowl, Sali~*.* és SnéDóri kedveli ezt.
  20. Sali~*.*

    Sali~*.* Fórum elő legendája

    Baby, a természet illata most kicsit más, mint amire te gondolsz, most nem a pelenkázóasztalnál álltunk.:D
     
    miniowl, cili53, Swartsch és 2 más kedveli ezt.