Oázis

Discussion in 'Törzsasztal' started by Imi*, Jul 21, 2018.

Dear forum reader,

if you’d like to actively participate on the forum by joining discussions or starting your own threads or topics, please log into the game first. If you do not have a game account, you will need to register for one. We look forward to your next visit! CLICK HERE
  1. Sali~*.*

    Sali~*.* Fórum elő legendája

    Mondtam már Dórikának is, csukd be a szemed!
     
  2. Swartsch

    Swartsch Fórumgróf

    Nálam bundáskenyér van, de nem nagyon hoz ihletet! :D
    Kitaláltam, mert becsuktam a szemem: Vak sötétség? :D :inlove:
     
  3. SnéDóri

    SnéDóri Fórum félistene

    Boldogság? vagy képzelet
     
  4. Sali~*.*

    Sali~*.* Fórum elő legendája

    Ha becsukod a szemed, mit érzékelsz először magad körül.:inlove:
     
  5. SnéDóri

    SnéDóri Fórum félistene

    A sötétet mint Mónika
     
  6. Swartsch

    Swartsch Fórumgróf

    Ezt?
     
  7. SnéDóri

    SnéDóri Fórum félistene

    Fülzúgás? Bakker má nem tudom
     
  8. Swartsch

    Swartsch Fórumgróf

    xDxDxDxDxD
    Ahhoz nekem nem kell becsuknom a szemem sajnos :D
     
  9. Sali~*.*

    Sali~*.* Fórum elő legendája

    Na látjátok, ezért mondtam, hogy csukjátok be a szemeteket… különben csak a konyhát érzitek, nem a rétet Most nem a serpenyő illatát keressük, hanem azt, ami egy réten érkezik meg először:D:inlove:
     
  10. Swartsch

    Swartsch Fórumgróf

    virágillat?
     
  11. SnéDóri

    SnéDóri Fórum félistene

    emlék

    Sali nekem a réten a rettegés érkezik mert allergiás vagyok a méhekre darazsakra
     
    Last edited by moderator: Jan 26, 2026
  12. Sali~*.*

    Sali~*.* Fórum elő legendája

    Találós kérdés::) Illat /mi is lehetne más/
    Nem vagyok virág, mégis színekből élek.
    Nem vagyok méh, mégis körülöttem zümmög az élet.
    Nem vagyok napfény, mégis tőle nyílok ki.
    Ha rám lépsz, nem fájok,
    ha letépsz, nem hervadok,
    mégis minden virág bennem áll össze egyetlen képpé.
    Mi vagyok?:inlove:
    Gratulálok! Ugye, hogy csak egy kis befelé - kifelé figyelés is elég, nem kell a sötétségben megmaradni. Látjátok? Amikor becsukjuk a szemünket, néha többet látunk.:):inlove:
     
  13. Swartsch

    Swartsch Fórumgróf

    Köszönöm Drágám! :inlove:
    De bevallom engem nem a becsukott szemem vezetett a megfejtéshez, hanem ez : Most nem a serpenyő illatát keressük, hanem azt, ami egy réten érkezik meg először. :D
     
  14. Baby72

    Baby72 Fórum elő legendája

    Engem tavaly nyáron csípett meg egy zümi.. lett belőle baj, nem kicsi.:(
    "Szeretem a serpenyőd illatát..":D:D
     
  15. Sali~*.*

    Sali~*.* Fórum elő legendája

    Akkor most csak hallkan kérdezem meg: ha csukott szemmel mégy valahová, akár csak álldogálsz, mit érzel meg legelőször?:inlove:
     
    miniowl, SnéDóri and Swartsch like this.
  16. Baby72

    Baby72 Fórum elő legendája

    De, ez mindenhol így van. Nem? Rétre sem kell hozzá menni.:)Akinek volt, van vagy lesz gyereke tudja miről van szó.;)
     
  17. Swartsch

    Swartsch Fórumgróf

    Azt az illatot vagy épp szagot, ami ott található, ahol épp vagyok.
     
  18. SnéDóri

    SnéDóri Fórum félistene

    Vagy a huzatot :music:xD
     
  19. Swartsch

    Swartsch Fórumgróf

    xDxDxDxDxD
     
    miniowl, Sali~*.* and SnéDóri like this.
  20. Sali~*.*

    Sali~*.* Fórum elő legendája

    Baby, a természet illata most kicsit más, mint amire te gondolsz, most nem a pelenkázóasztalnál álltunk.:D