Oázis

Kategória: 'Törzsasztal', témanyitó: Imi*, témanyitás ideje: 21.7.18.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
  1. Baby72

    Baby72 Fórum elő legendája

    Már én sem állok ott. Több mint 20 éve. A gyerekét az ember felismeri ezer közül:).
     
    miniowl, Swartsch, cili53 és még 1 ember kedveli ezt.
  2. SnéDóri

    SnéDóri Fórum félistene

    Na jól leléptünk :) Én telefonáltam meg csepegtettünk a szemembe, meg gyorsan arattam.
     
    miniowl, Swartsch, cili53 és 2 más kedveli ezt.
  3. Sali~*.*

    Sali~*.* Fórum elő legendája

    Nekem is dolgom akadt, szia Dórika! Vigyázz magadra és lehetőleg ne parázz.:)
     
    miniowl, Swartsch, cili53 és még 1 ember kedveli ezt.
  4. Baby72

    Baby72 Fórum elő legendája

    Menjünk tovább.. utazzunk..

    [​IMG]
     
    miniowl, Swartsch, cili53 és még 1 ember kedveli ezt.
  5. SnéDóri

    SnéDóri Fórum félistene

    Oké, igyekszem jól viselkedni :) Ölellek
     
    miniowl, Swartsch, cili53 és 2 más kedveli ezt.
  6. Baby72

    Baby72 Fórum elő legendája

    miniowl, Swartsch, SnéDóri és még 1 ember kedveli ezt.
  7. cili53

    cili53 Fórumfelvigyázó

    Sziasztok:)

    Húúú de sokat írtatok:D


    Szerintem ez : Nyíregyházán a római katolikus templom:)
     
    miniowl, Sali~*.*, Swartsch és 2 más kedveli ezt.
  8. Baby72

    Baby72 Fórum elő legendája

    Marcika0517 is Te vagy? Eltűnt a bejegyzés.
     
    miniowl, Swartsch, SnéDóri és még 1 ember kedveli ezt.
  9. cili53

    cili53 Fórumfelvigyázó

    Szia :)
    Én voltam a kisfarmomról xD ott arattam :)xD
     
    miniowl, Sali~*.*, Swartsch és 2 más kedveli ezt.
  10. Baby72

    Baby72 Fórum elő legendája

    Akkor közösen megnyertétek.
    Gondoltam a kutyus miatt..;):) Virágcsokor vagy taliga?xD;)
     
    miniowl, Swartsch, SnéDóri és még 1 ember kedveli ezt.
  11. SnéDóri

    SnéDóri Fórum félistene

    Bocsi csajok, néha eltűnök. Pakolok holnapra, teszek veszek motyogatok :)
     
    miniowl, Sali~*.*, Swartsch és 3 más kedveli ezt.
  12. cili53

    cili53 Fórumfelvigyázó

    Marcika, sajnos már nincs ....:oops:
    Legyen a taliga:)
     
    miniowl, Sali~*.*, Swartsch és 2 más kedveli ezt.
  13. Baby72

    Baby72 Fórum elő legendája

    Menjünk tovább..

    [​IMG]
     
    miniowl, Sali~*.*, Swartsch és 2 más kedveli ezt.
  14. cili53

    cili53 Fórumfelvigyázó

    Debrecenen Kossuth Lajos Tudomány Egyetem:) 2 km -re tőlem:)
     
    miniowl, kutyaszálló, Sali~*.* és 3 más kedveli ezt.
  15. kukori80

    kukori80 Fórum elő legendája

    Sok WC papírt rakjál be. :D Csak próbállak felvidítani. ;):)
     
    miniowl, Sali~*.*, Swartsch és 3 más kedveli ezt.
  16. Baby72

    Baby72 Fórum elő legendája

    1930-ból való a fénykép.
    Ismét egy taliga hacsak másképp nem rendelkezel.
     
    miniowl, Swartsch, SnéDóri és még 1 ember kedveli ezt.
  17. cili53

    cili53 Fórumfelvigyázó

    Ezért nem kérek, ezt illet tudnom:)
     
    miniowl, Sali~*.*, Swartsch és 2 más kedveli ezt.
  18. Baby72

    Baby72 Fórum elő legendája

    Következő állomás:

    [​IMG]
     
    miniowl, SnéDóri, Swartsch és még 1 ember kedveli ezt.
  19. SnéDóri

    SnéDóri Fórum félistene

    Én értem a viccet és köszi mindannyian nagyon aranyosak vagytok és kedvesek a szívemnek :inlove:
     
    miniowl, kukori80, Baby72 és még 1 ember kedveli ezt.
  20. Swartsch

    Swartsch Fórumgróf

    Tőlem jelenleg nagyon messze, de eredetileg sztem tőlem is olyasmire. :) :inlove:
     
    miniowl, Sali~*.*, Baby72 és még 1 ember kedveli ezt.