Oázis

Kategória: 'Törzsasztal', témanyitó: Imi*, témanyitás ideje: 21.7.18.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
  1. SnéDóri

    SnéDóri Fórum félistene

    Ezt swartsch is azonnal tudta volna.
     
    miniowl, Sali~*.*, Baby72 és még 1 ember kedveli ezt.
  2. Swartsch

    Swartsch Fórumgróf

    Szép lenne, ha nem :)
     
    miniowl, Sali~*.*, Baby72 és még 1 ember kedveli ezt.
  3. Baby72

    Baby72 Fórum elő legendája

    Sok mindent ne pakoljál be, haza fognak zavarni..;):)
     
    miniowl, Sali~*.*, Swartsch és még 1 ember kedveli ezt.
  4. SnéDóri

    SnéDóri Fórum félistene

    Igen, de remélem csak a műtét után :)
    Kaptam listát azt rakom össze csak
     
    miniowl, Sali~*.*, Swartsch és 2 más kedveli ezt.
  5. GA-BI-O-Farm

    GA-BI-O-Farm Mindentudó orákulum

    Sziasztok, szia Dóri !
    Csak bekukk, mert fáradt vagyok, csak Neked szerettem volna Írni, hogy no para.
    Ahogy kukori írta fentebb, ne a gép legyen majd az első, amikor hazaértsz.
    A szemedről van szó, tehát nem megerőltetni, nem cipekedni, a nagyon cuki unokát sem.:);)
    Pihentesd magad és főleg a szemed is, nem lesz semmi baj.
    Szurkolok Neked ezerrel, mint itt mindannyian. :)
     
    _Ilona49_, miniowl, Sali~*.* és 5 más kedveli ezt.
  6. Baby72

    Baby72 Fórum elő legendája

    Te, Nőnemű Asszony...xD mikorra vagy előjegyezve a műtétre? Délelőttre? Délután már hangosan fogod magadnak felolvastatni a hozzászólásainkat..:inlove::)
     
    _Ilona49_, miniowl, Sali~*.* és 4 más kedveli ezt.
  7. SnéDóri

    SnéDóri Fórum félistene

    Nagyon köszi Gabi, jó közétek tartozni.
    Te is fogadd meg a saját tanácsaidat, te is figyelj és vigyázz magadra:inlove:

    Áhhh Csabi nem ért ehhez, ez női dolog :) Kora reggel kell bemenni, aztán eccercsak rám kerül a sor. Azé kell vinnem könnyű enni és innivalót a várakozás idejére :D
     
    Moderátor által utoljára szerkesztve: 28.1.26
    _Ilona49_, miniowl, Sali~*.* és 5 más kedveli ezt.
  8. Baby72

    Baby72 Fórum elő legendája

    Azért csak legyen a közelben, ne Neked kelljen kolbászolni;):).
     
    miniowl, Sali~*.*, jófarmerlány és 3 más kedveli ezt.
  9. zsani_apja

    zsani_apja Fórum elő legendája

    Szia!
    Először a router, aztán a gép. :D ;)
     
    _Ilona49_, miniowl, Baby72 és 3 más kedveli ezt.
  10. Baby72

    Baby72 Fórum elő legendája

    Új modi van. *Zinnia* a neve.
    Jó munkát!:)
     
    _Ilona49_, miniowl, hamuska és 3 más kedveli ezt.
  11. Sali~*.*

    Sali~*.* Fórum elő legendája

    Sziasztok!
    Dórika!:inlove: beugrottam elköszönni tőled. Arra kérlek figyelj nagyon, hogy a vérnyomásod rendben legyen! Nehogy először azt kelljen visszahozni!! Majd sokat gondolunk rád, ha csuklasz akkor ne emlegesd egyikünket se.
     
    _Ilona49_, miniowl, GA-BI-O-Farm és 3 más kedveli ezt.
  12. SnéDóri

    SnéDóri Fórum félistene

    Szia. Éppen végszóra ideértél. Most megyek lefeküdni remélem tudok aludni valamennyit. Reggel beveszem a bogyókat aztán még adnak ha kell. Köszönöm a támogatást, ahogy tudok jelentkezem. :) Jó éjt, ölelés
     
    jófarmerlány, _Ilona49_, miniowl és 4 más kedveli ezt.
  13. zsani_apja

    zsani_apja Fórum elő legendája

    Szia!
    Játékon kívül. Megkockáztatom, hogy az utolsó hozzászólást egy modi írja. :D :p
     
    _Ilona49_, miniowl, Sali~*.* és 3 más kedveli ezt.
  14. -Holdfeny-.

    -Holdfeny-. Fórum elő legendája

    ÍGY kell ezt... és már nyerő is vagy:pxDxDxD
     
  15. vízöntő

    vízöntő Fórum admirálisa

    De nem ez volt a kérdés.
    Csípős Rímes Vers Apáról 2026. 01. 27. 13_33_28.PNG
    ******
    No lehet fejteni.
    Egy rab úgy döntött hogy megszökik a vízzel körülvett szigeten lévő börtönből, de nem tudott úszni.
    Egy nap sikerült megszöknie mindenféle segédeszköz nélkül. Hogyan csinálta.

    ******
    Egy ember könyvet olvas éjszaka egy sötét szobában..ahol se lámpa, se egyéb világítás nincs, és még a hold sem süt be az ablakon. Hogyan csinálta?

    ********
    Képrejtvény: Kétpaneles kép játéklúdvágott.png Egy mondat a megfejtés (nyelvtörő)az 1kép megfejtése egy fecske repül havasvágott.png Szólás a 2. képnek a megfejtése.
    Hajrá mindenki!!!
     

    Csatolt fájlok:

    Kuzdern, zsani_apja, Sali~*.* és 4 más kedveli ezt.
  16. Baby72

    Baby72 Fórum elő legendája

    Sziasztok!

    1. meghalt
    3. Jobb egy lúd nyak 10 tyúknyaknál
    4. Egy fecske nem csinál nyarat
     
    _Ilona49_, zsani_apja, miniowl és 2 más kedveli ezt.
  17. Swartsch

    Swartsch Fórumgróf

    Sziasztok! :)

    1. Megvárta az apályt és akkor szökött meg.
    2. Az ember vak és Braille-írással írt könyvet olvas.
     
    _Ilona49_, zsani_apja, miniowl és 3 más kedveli ezt.
  18. cili53

    cili53 Fórumfelvigyázó

    2 Befagyott a víz és átment a jégen:)
     
    _Ilona49_, zsani_apja, Swartsch és 3 más kedveli ezt.
  19. Sali~*.*

    Sali~*.* Fórum elő legendája

    Sziasztok!
    Előbb megtanult úszni, és csak utána szökött meg.:);)

    Drága Dórikám!:inlove:
    Gondolatban egész nap melletted voltunk, és nagyon bízom benne, hogy a mai beavatkozás szépen, nyugodtan lezajlott.
    Ha már kukucskálsz az Oázis felé, tudd, hogy hiányzol, és nagyon várjuk, hogy újra köztünk legyél — de csak akkor, amikor jól esik, amikor már könnyű a szemednek és a lelkednek is.
    Pihenj, gyógyulj, mi pedig addig is szeretettel gondolunk rád.
    Ölellek, Dóri, legyen ma estére egy kis mosolyod is.:inlove:
    (A vastag betűt csak azért használtam, hogy könnyebben lásd.)
     
    Moderátor által utoljára szerkesztve: 28.1.26
  20. kukori80

    kukori80 Fórum elő legendája

    Jóóó reggelt.
    Szia Sali, csatlakozom. Remélem nem volt semmi gond és most pihen. Mert ha nem, akkor megcsipkedem a hátsóját. :);)
     
  21. Swartsch

    Swartsch Fórumgróf

    Sziasztok! :)
    9 körül túl volt Dóri a műtéten és 10 körül haza is mehetett! Remélem jól van és pihen! :)
     
    Utoljára szerkesztett: 27.1.26