Oázis

Kategória: 'Törzsasztal', témanyitó: Imi*, témanyitás ideje: 21.7.18.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
  1. Sali~*.*

    Sali~*.* Fórum elő legendája

    Ez a kép több részen butaságokat mutat. Hogy kerül egy rövid frizura tetejére, egy kontyszerű fészek? Csak a legtetejét növesztette mi?
    Sőt a kézmozdulat sem ugyan az! Ez már mennyi különbség? Kérek egy Pannit. Senki nem látott ennyi különbséget. Jár nekem.
     
  2. kukori80

    kukori80 Fórum elő legendája

    Naaa, csak Te hiányoztál. :D
    Hozzál valami rejtvényt, de ne nagyon nehezet, mert elfáradt a buksim ma. ;)
     
    Ms.AbyZu, Swartsch, GA-BI-O-Farm és 2 más kedveli ezt.
  3. Sali~*.*

    Sali~*.* Fórum elő legendája

    Már ne is haragudj, így jár az aki száz farmon kártyázik! No nem irigység, csak úgy gondoltam, megsajnállak!
    Remélem nincs baj? Jól vagy ugye?
     
    Ms.AbyZu, Swartsch, kukori80 és még 1 ember kedveli ezt.
  4. zsani_apja

    zsani_apja Fórum elő legendája

    Szia!
    Én minden nap kipilledek mostanában. :( Majd, ha spontán jön valami, jövök vele. Addig csak tanulni járok. :)
    Csináltam neked egy kis pasziánszos vidit. https://indavideo.hu/video/szulinap_2026
    Szerinted, melyik játékból hoztam? :D
     
  5. kukori80

    kukori80 Fórum elő legendája

    :D:D:D:D Látom azért nem felejtesz. :D 100 farm :D Jól vagyok köszi, csak ma úgy keltem fel, hogy kicsit lusta vagyok. :)
    Hááát nem is tudom. :D Azért ennél nehezebbet hozzál.;)
     
  6. Swartsch

    Swartsch Fórumgróf

    Egy kis találós kérdés. :)
    1, Édesanyád gyermeke, de neked nem a testvéred. Ki az?
    2. Mi az, amit a jobb kezedben tartasz, de a bal kezedben soha?
    3. Képes vagyok kijönni a saját testemből és mindenhol fa vesz körül?
    Nyeremény, pompás virágcsokor.
     
    Baby72 és Sali~*.* kedveli ezt.
  7. Sali~*.*

    Sali~*.* Fórum elő legendája

    1. Te magad,
    2. A bal kezed
    3. A grafit
     
    kukori80 és Swartsch kedveli ezt.
  8. kukori80

    kukori80 Fórum elő legendája


    1. én
    A többin gondolkodnom kell:D
     
    Swartsch kedveli ezt.
  9. Swartsch

    Swartsch Fórumgróf

    Ön nyert! :inlove:
    Megy továbbra is a virágcsokor! :inlove:
    Az első tökéletes. :)
    A többit már Sali jól megfejtette. :)
     
  10. Sali~*.*

    Sali~*.* Fórum elő legendája

    Akkor ha nem bánjátok, tényleg egy rövid.
    Ki vagyok én?
    • Nem vagyok fa, de van törzsem.
    • Nem vagyok ház, de van udvarom.
    • Nem vagyok ember, de van baráti köröm.
    • Nélkülem az Oázis se lenne az igazi.
    Mi vagyok?
     
    GA-BI-O-Farm, kukori80 és Swartsch kedveli ezt.
  11. kukori80

    kukori80 Fórum elő legendája

    Soha nem jöttem volna rá, hogy a jobb kezemben mit tartok :D
    Salinak gratulálok. :)
     
    GA-BI-O-Farm, Swartsch és Sali~*.* kedveli ezt.
  12. Swartsch

    Swartsch Fórumgróf

    Törzshely?
     
  13. zsani_apja

    zsani_apja Fórum elő legendája

    folyó
     
  14. kukori80

    kukori80 Fórum elő legendája

    Óóó, most olvastam. Szerintem is az.
    Még a Törzsasztalra gondoltam, de az nem Oázis.
    :D:D:D:D Szeretnél úszkálni? :D
     
  15. Sali~*.*

    Sali~*.* Fórum elő legendája

    Kicsit közelebbit, mert nem tudom, hol tanyázol naphosszat.
    Ez most feladvány?
     
    GA-BI-O-Farm, Swartsch és zsani_apja kedveli ezt.
  16. zsani_apja

    zsani_apja Fórum elő legendája

    Ez volt a megoldás. Ezek szerint nem a te feladványodra. :D :p
     
    Baby72, GA-BI-O-Farm, Swartsch és 2 más kedveli ezt.
  17. Sali~*.*

    Sali~*.* Fórum elő legendája

    Annyira közel vagyok, ha megmondom el sem hiszitek majd. Még kicsit várok jó?
     
  18. kukori80

    kukori80 Fórum elő legendája

    Miután más feladvány nincs, ezért nem jó.
    De majd írok egy olyan feladványt, amire a helyes válasz a folyó.:D
     
  19. Sali~*.*

    Sali~*.* Fórum elő legendája

    Azt most mondom, ha apja nem iparkodik lecsapom! - mármint a megfejtést!:D
     
    GA-BI-O-Farm, zsani_apja és Swartsch kedveli ezt.
  20. Swartsch

    Swartsch Fórumgróf

    törzstopic? :D
     
    Baby72, GA-BI-O-Farm és Sali~*.* kedveli ezt.