Oázis

Discussion in 'Törzsasztal' started by Imi*, Jul 21, 2018.

Dear forum reader,

if you’d like to actively participate on the forum by joining discussions or starting your own threads or topics, please log into the game first. If you do not have a game account, you will need to register for one. We look forward to your next visit! CLICK HERE
  1. Sali~*.*

    Sali~*.* Fórum elő legendája

    Ez a kép több részen butaságokat mutat. Hogy kerül egy rövid frizura tetejére, egy kontyszerű fészek? Csak a legtetejét növesztette mi?
    Sőt a kézmozdulat sem ugyan az! Ez már mennyi különbség? Kérek egy Pannit. Senki nem látott ennyi különbséget. Jár nekem.
     
  2. kukori80

    kukori80 Fórum elő legendája

    Naaa, csak Te hiányoztál. :D
    Hozzál valami rejtvényt, de ne nagyon nehezet, mert elfáradt a buksim ma. ;)
     
  3. Sali~*.*

    Sali~*.* Fórum elő legendája

    Már ne is haragudj, így jár az aki száz farmon kártyázik! No nem irigység, csak úgy gondoltam, megsajnállak!
    Remélem nincs baj? Jól vagy ugye?
     
  4. zsani_apja

    zsani_apja Fórum elő legendája

    Szia!
    Én minden nap kipilledek mostanában. :( Majd, ha spontán jön valami, jövök vele. Addig csak tanulni járok. :)
    Csináltam neked egy kis pasziánszos vidit. https://indavideo.hu/video/szulinap_2026
    Szerinted, melyik játékból hoztam? :D
     
  5. kukori80

    kukori80 Fórum elő legendája

    :D:D:D:D Látom azért nem felejtesz. :D 100 farm :D Jól vagyok köszi, csak ma úgy keltem fel, hogy kicsit lusta vagyok. :)
    Hááát nem is tudom. :D Azért ennél nehezebbet hozzál.;)
     
  6. Swartsch

    Swartsch Fórumgróf

    Egy kis találós kérdés. :)
    1, Édesanyád gyermeke, de neked nem a testvéred. Ki az?
    2. Mi az, amit a jobb kezedben tartasz, de a bal kezedben soha?
    3. Képes vagyok kijönni a saját testemből és mindenhol fa vesz körül?
    Nyeremény, pompás virágcsokor.
     
    Baby72 and Sali~*.* like this.
  7. Sali~*.*

    Sali~*.* Fórum elő legendája

    1. Te magad,
    2. A bal kezed
    3. A grafit
     
    kukori80 and Swartsch like this.
  8. kukori80

    kukori80 Fórum elő legendája


    1. én
    A többin gondolkodnom kell:D
     
    Swartsch likes this.
  9. Swartsch

    Swartsch Fórumgróf

    Ön nyert! :inlove:
    Megy továbbra is a virágcsokor! :inlove:
    Az első tökéletes. :)
    A többit már Sali jól megfejtette. :)
     
  10. Sali~*.*

    Sali~*.* Fórum elő legendája

    Akkor ha nem bánjátok, tényleg egy rövid.
    Ki vagyok én?
    • Nem vagyok fa, de van törzsem.
    • Nem vagyok ház, de van udvarom.
    • Nem vagyok ember, de van baráti köröm.
    • Nélkülem az Oázis se lenne az igazi.
    Mi vagyok?
     
    GA-BI-O-Farm, kukori80 and Swartsch like this.
  11. kukori80

    kukori80 Fórum elő legendája

    Soha nem jöttem volna rá, hogy a jobb kezemben mit tartok :D
    Salinak gratulálok. :)
     
    GA-BI-O-Farm, Swartsch and Sali~*.* like this.
  12. Swartsch

    Swartsch Fórumgróf

    Törzshely?
     
  13. zsani_apja

    zsani_apja Fórum elő legendája

    folyó
     
  14. kukori80

    kukori80 Fórum elő legendája

    Óóó, most olvastam. Szerintem is az.
    Még a Törzsasztalra gondoltam, de az nem Oázis.
    :D:D:D:D Szeretnél úszkálni? :D
     
  15. Sali~*.*

    Sali~*.* Fórum elő legendája

    Kicsit közelebbit, mert nem tudom, hol tanyázol naphosszat.
    Ez most feladvány?
     
    GA-BI-O-Farm, Swartsch and zsani_apja like this.
  16. zsani_apja

    zsani_apja Fórum elő legendája

    Ez volt a megoldás. Ezek szerint nem a te feladványodra. :D :p
     
  17. Sali~*.*

    Sali~*.* Fórum elő legendája

    Annyira közel vagyok, ha megmondom el sem hiszitek majd. Még kicsit várok jó?
     
  18. kukori80

    kukori80 Fórum elő legendája

    Miután más feladvány nincs, ezért nem jó.
    De majd írok egy olyan feladványt, amire a helyes válasz a folyó.:D
     
  19. Sali~*.*

    Sali~*.* Fórum elő legendája

    Azt most mondom, ha apja nem iparkodik lecsapom! - mármint a megfejtést!:D
     
    GA-BI-O-Farm, zsani_apja and Swartsch like this.
  20. Swartsch

    Swartsch Fórumgróf

    törzstopic? :D
     
    Baby72, GA-BI-O-Farm and Sali~*.* like this.