Oázis

Kategória: 'Törzsasztal', témanyitó: Imi*, témanyitás ideje: 21.7.18.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
  1. kukori80

    kukori80 Fórum elő legendája

    Szerintem a Törzsasztalon belül valamelyik fórum.
    Törzs- baráti kör- nem ember
     
  2. Sali~*.*

    Sali~*.* Fórum elő legendája

    Miért Drágám? - azt nyomatod rendesen?;) Szerintem most is nyitva az ajtó, az enyém is.
     
    GA-BI-O-Farm, kukori80 és zsani_apja kedveli ezt.
  3. Swartsch

    Swartsch Fórumgróf

    FARMERAMA
     
  4. Sali~*.*

    Sali~*.* Fórum elő legendája

    Miért ott nyomulsz rendesen?:inlove:
    Hiszen:
    • van „törzse” → a gazda
    • van „udvara” → a terület, ahol dolgozol
    • van „baráti köre” → a szomszédaid, barátaid
    • és akkor is dolgozik, amikor te már pihensz → nő a növény, telik az óra, készül a termés
    Hát persze, hogy a farm /ahol élünk/
    Nyertél, az megy majd ami eddig, ha jó, ha nem víztartály!:inlove::D
     
    GA-BI-O-Farm, kukori80 és Swartsch kedveli ezt.
  5. Swartsch

    Swartsch Fórumgróf

    Igen!!! Sztem elég rendesen nyomom! xDxDxD
     
    Ms.AbyZu, Baby72, GA-BI-O-Farm és 3 más kedveli ezt.
  6. kukori80

    kukori80 Fórum elő legendája

    Hány szó?
     
    GA-BI-O-Farm, Swartsch és Sali~*.* kedveli ezt.
  7. Sali~*.*

    Sali~*.* Fórum elő legendája

    Mónika megfejtette. Farm
     
    GA-BI-O-Farm, kukori80 és Swartsch kedveli ezt.
  8. Swartsch

    Swartsch Fórumgróf

    Nem fejtettem meg rendesen. :D A Farmeramát írtam, nem a farmot. :D
     
    Baby72, GA-BI-O-Farm és Sali~*.* kedveli ezt.
  9. kukori80

    kukori80 Fórum elő legendája

    Nem láttam. Akkor gratulálok. :) Én mélyen bent voltam a málnásban. :D
     
    GA-BI-O-Farm, Sali~*.* és Swartsch kedveli ezt.
  10. Sali~*.*

    Sali~*.* Fórum elő legendája

    Egyik nem létezik a másik nélkül!! Sőt még az Oázis nélkül sem.:);)
     
    GA-BI-O-Farm és Swartsch kedveli ezt.
  11. Swartsch

    Swartsch Fórumgróf

    Köszönöm! :)
    igen! :inlove:
     
    GA-BI-O-Farm és Sali~*.* kedveli ezt.
  12. Sali~*.*

    Sali~*.* Fórum elő legendája

    Hozhatok még, vagy inkább más szeretne hozni valamit? Apja?
     
    GA-BI-O-Farm és Swartsch kedveli ezt.
  13. kukori80

    kukori80 Fórum elő legendája

    Hozzál, de ne nagyon nehezet:D
     
    Sali~*.*, GA-BI-O-Farm és Swartsch kedveli ezt.
  14. zsani_apja

    zsani_apja Fórum elő legendája

    Én meg a holdon jártam, de jó, hogy nem írtam le. :D
    Egyenlőre abba hagyom a kártyázást, mert még a végén ez lesz a kedvenc játékom.
    Hozd nyugodtan. :)
     
  15. Swartsch

    Swartsch Fórumgróf

    Hozzad csak! :)
     
    GA-BI-O-Farm, kukori80 és Sali~*.* kedveli ezt.
  16. zsani_apja

    zsani_apja Fórum elő legendája

    Remélem végre eltalálod elsőre. :D :p
     
    Baby72, GA-BI-O-Farm, Swartsch és 2 más kedveli ezt.
  17. Sali~*.*

    Sali~*.* Fórum elő legendája

    Mi vagyok? :)

    • láthatatlan
    • mégis érezhető
    • lehet kevés vagy sok
    • adhat erőt, de el is fogyhat
    • és ha túl sokat adsz másoknak, magadnak kell pótolnod
     
    _Ilona49_, GA-BI-O-Farm és Swartsch kedveli ezt.
  18. kukori80

    kukori80 Fórum elő legendája

    Én meg lehet, hogy a Szaturnuszon. :D Valahogy a mai nap ilyen. Csak úgy vagyok a nagy semmiben. :)
     
    _Ilona49_, GA-BI-O-Farm, Sali~*.* és 2 más kedveli ezt.
  19. kukori80

    kukori80 Fórum elő legendája

    szeretet
     
  20. Swartsch

    Swartsch Fórumgróf

    xDxDxD