Oázis

Kategória: 'Törzsasztal', témanyitó: Imi*, témanyitás ideje: 21.7.18.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
  1. zsani_apja

    zsani_apja Fórum elő legendája

    ész :D
     
    Baby72, _Ilona49_, GA-BI-O-Farm és 3 más kedveli ezt.
  2. Swartsch

    Swartsch Fórumgróf

    Energia.
     
    Baby72, _Ilona49_, GA-BI-O-Farm és 3 más kedveli ezt.
  3. kukori80

    kukori80 Fórum elő legendája

    Abból tényleg lehet kevés :D
     
    _Ilona49_, Sali~*.*, GA-BI-O-Farm és 2 más kedveli ezt.
  4. Sali~*.*

    Sali~*.* Fórum elő legendája

    A rejtvény megfejtése: az energia
    • láthatatlan
    • mégis érezhető
    • lehet kevés vagy sok
    • adhat erőt, de el is fogyhat
    • és ha túl sokat adsz másoknak, magadnak kell pótolnod
     
  5. kukori80

    kukori80 Fórum elő legendája

    Igen, mikor leírtam, tudtam, hogy nem jó. Gratulálok a sok víztartályhoz. :D
     
  6. Swartsch

    Swartsch Fórumgróf

    dejóó! :)

    Apja, kérésed számomra parancs!! xDxDxD
    Köszönöm! :D
     
    Baby72, _Ilona49_, zsani_apja és 2 más kedveli ezt.
  7. Sali~*.*

    Sali~*.* Fórum elő legendája

    Kakaska!
    Ez most tényleg nagyon rövid, egyszerű. Nyerjél már!
    Mi az, ami akkor is nő, ha nem locsolod,
    és akkor is csökken, ha nem vágod?:music:
     
    _Ilona49_, zsani_apja és Swartsch kedveli ezt.
  8. Swartsch

    Swartsch Fórumgróf

    Tudom, de nem írom ide :D
     
    Baby72, zsani_apja és Sali~*.* kedveli ezt.
  9. Sali~*.*

    Sali~*.* Fórum elő legendája

    Meg ne tedd, ha nem szalonképes! Menjünk csak vissza az eredeti kérdéshez.;):)
     
    _Ilona49_, Swartsch és zsani_apja kedveli ezt.
  10. zsani_apja

    zsani_apja Fórum elő legendája

    súgd meg nyugodtam :D
    Korom, ami nem a kéményből jön :D :p
     
    Baby72, _Ilona49_, Sali~*.* és még 1 ember kedveli ezt.
  11. Swartsch

    Swartsch Fórumgróf

    Szalonképes...én nem is ismerek másmilyet xDxD
    Kakaskának kell megfejtenie most :inlove:
     
    _Ilona49_ és Sali~*.* kedveli ezt.
  12. Sali~*.*

    Sali~*.* Fórum elő legendája

    Apja! Az múlik magától, nem is kell vágni.
     
    _Ilona49_ kedveli ezt.
  13. kukori80

    kukori80 Fórum elő legendája

    Bocsi, csak arattam.:)
    Hold
     
    _Ilona49_, Sali~*.* és Swartsch kedveli ezt.
  14. zsani_apja

    zsani_apja Fórum elő legendája

    Megint bezavart a fiatalos kinézetem. :D
     
    Baby72, _Ilona49_, Sali~*.* és még 1 ember kedveli ezt.
  15. Sali~*.*

    Sali~*.* Fórum elő legendája

    Semmi baj, de ne nézz olyan messzire. A fejed körül keresd. ;)
     
    _Ilona49_, zsani_apja és Swartsch kedveli ezt.
  16. Swartsch

    Swartsch Fórumgróf

    ohh, helyesbítek: Nem tudom, azért nem írom ide. xDxD
    2 tippem volt, Apjáé és Kakaskáé. :D
     
  17. kukori80

    kukori80 Fórum elő legendája

    A hajam :D Az mindjárt kihullik és nem is locsolom .
     
    Ms.AbyZu, _Ilona49_, Sali~*.* és 2 más kedveli ezt.
  18. Sali~*.*

    Sali~*.* Fórum elő legendája

    Mivel jól ismerlek már kezdtem kétségbe esni, hogy talán megártott a sok kártya parti. Okos vagy! - mindig tudtam!:inlove:

    Juppi! Nyertél! Gratulálok! Annyi víztartályt vehetsz amennyit csak szeretnél!:inlove:
    Kakaska, akkor legalább tudjuk, hogy a megfejtés jó helyen keresendő — csak már nem sokáig lesz ott.;):) Legalább is nem mindegyik szála.
     
    Moderátor által utoljára szerkesztve: 28.1.26
  19. kukori80

    kukori80 Fórum elő legendája

    Köszönöm, hogy ilyen nagyvonalú voltál és nem csak 1 víztartályt vehetek.:D
    Év végére a sok rejtvénytől lehet, hogy kihullik az összes. :D
     
  20. Sali~*.*

    Sali~*.* Fórum elő legendája

    Én köszönöm neked és mindenkinek, hogy együtt játszhattunk. Azért, csak óvatosan azzal a hullással. Remélem minden rendben és ez csak a rejtvényeknek szánt poénod Kakaska!?:);)
     
    Ms.AbyZu, _Ilona49_, zsani_apja és 2 más kedveli ezt.