Oázis

Kategória: 'Törzsasztal', témanyitó: Imi*, témanyitás ideje: 21.7.18.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
  1. Swartsch

    Swartsch Fórumgróf

    Sziasztok! :)
    C
     
  2. kukori80

    kukori80 Fórum elő legendája

    Szia, Víztartály legyen vagy csokor? :D
    Egyébként figyelek ám, a csokorért büntetés jár. :D
     
  3. Swartsch

    Swartsch Fórumgróf

    Szia! :)
    Vettem egy rakat víztartályt, pár megfejtés erejéig elég lesz! xD
    Nem is értem miről beszélsz/írsz! :p:D



    1, Ha egy 100m-es futóversenyen megelőzöd az utolsót, hányadik leszel?

    2, Mielőtt felfedezték volna a Mount Everestet, mi volt a legmagasabb hegy a földön?

    3. Melyik szó lesz rövidebb, ha 3 betűt adsz hozzá?
     
    Utoljára szerkesztett: 29.1.26
    Sali~*.*, cili53, GA-BI-O-Farm és 3 más kedveli ezt.
  4. _Ilona49_

    _Ilona49_ Fórumfelvigyázó

    Mosolygós szép estét !
    Kedves Sw.....
    Az ékezetes magánhangzók büntetésben vannak? / kiállították őket?/

    Vidám álmokat!
    Szavazok
     
  5. kukori80

    kukori80 Fórum elő legendája

    1. utolsó
    2. Himalája Kandenzs...
    3. mindegyik
     
    Sali~*.*, cili53, GA-BI-O-Farm és 3 más kedveli ezt.
  6. Swartsch

    Swartsch Fórumgróf

    Szia Ilona! :)
    Minden ékezetes magánhangzóm ékezettel van írva, ezért nem igazán értem a kérdésed. :)

    Sajnos egyik sem jó! :)
     
    _Ilona49_, Sali~*.*, cili53 és még 1 ember kedveli ezt.
  7. Imi*

    Imi* Fórum elő legendája

    Láttunk már csodát az tény, de az utolsót nem tudod megelőzni.xD
     
    _Ilona49_, Sali~*.*, cili53 és 3 más kedveli ezt.
  8. Swartsch

    Swartsch Fórumgróf

    Úgy bizony! :)
     
    _Ilona49_, Sali~*.*, cili53 és 2 más kedveli ezt.
  9. kukori80

    kukori80 Fórum elő legendája

    Én meg tudom előzni. :D
     
    _Ilona49_, Sali~*.*, cili53 és 3 más kedveli ezt.
  10. Imi*

    Imi* Fórum elő legendája

    Ezért is írtam, hogy láttunk már csodát.:D:D:D
     
    _Ilona49_, Sali~*.*, cili53 és 3 más kedveli ezt.
  11. kukori80

    kukori80 Fórum elő legendája

    Akkor utolsó előtti leszek, de akkor se nyertem, tehát mindegy. :D
    Közben csinálok nektek egy rejtvényt, nem fenyegetésképp mondom. :D
     
    _Ilona49_, Sali~*.*, cili53 és 3 más kedveli ezt.
  12. Imi*

    Imi* Fórum elő legendája

    2. Andok
    3. rövidebb
     
    _Ilona49_, Sali~*.*, cili53 és 3 más kedveli ezt.
  13. kukori80

    kukori80 Fórum elő legendája

    Hmmm... én meg a 3 betűs szavakon gondolkodtam, hogyha elveszek belőle, akkor nincs is szó. :D
     
    _Ilona49_, Sali~*.*, cili53 és 3 más kedveli ezt.
  14. Swartsch

    Swartsch Fórumgróf

    2. sajnos nem jó. a 3. szupi! :)
     
    _Ilona49_, cili53, GA-BI-O-Farm és 2 más kedveli ezt.
  15. zsani_apja

    zsani_apja Fórum elő legendája

    halihoó!
    Szerintem az Everest volt akkor is a legmagasabb, csak rajtam kívül nem tudott róla senki. :D :p
     
    _Ilona49_, Sali~*.*, cili53 és 3 más kedveli ezt.
  16. Imi*

    Imi* Fórum elő legendája

    Tuti valami buktatós ez is de még nem sikerült rájönnöm.:music:
     
    _Ilona49_, Sali~*.*, cili53 és 2 más kedveli ezt.
  17. Swartsch

    Swartsch Fórumgróf

    Ott a pont! :D
     
    _Ilona49_, Sali~*.*, zsani_apja és 4 más kedveli ezt.
  18. kukori80

    kukori80 Fórum elő legendája

    Szia apja, mindjárt hozok egy jó kis rejtvényt, nagyon fogod szeretni. :D:D
    Csak előbb találjuk ki a hegyet.
     
    Ms.AbyZu, _Ilona49_, Sali~*.* és 5 más kedveli ezt.
  19. Imi*

    Imi* Fórum elő legendája

    Óóóó Csomolungma.:D
     
    Ms.AbyZu, _Ilona49_, Sali~*.* és 4 más kedveli ezt.
  20. kukori80

    kukori80 Fórum elő legendája

    Teljesen logikus, a hegy már akkor is ott volt, csak még nem tudták. Apja kivétel volt, mert ő már akkor megmászta. :D Gratulálok.
     
    Sali~*.*, zsani_apja, cili53 és 3 más kedveli ezt.