Oázis

Discussion in 'Törzsasztal' started by Imi*, Jul 21, 2018.

Dear forum reader,

if you’d like to actively participate on the forum by joining discussions or starting your own threads or topics, please log into the game first. If you do not have a game account, you will need to register for one. We look forward to your next visit! CLICK HERE
  1. cili53

    cili53 Fórumfelvigyázó

    3.Ha papírra van rajzolva:)
     
  2. Imi*

    Imi* Fórum elő legendája

    az komolyxDxDxD
     
  3. Swartsch

    Swartsch Fórumgróf

    Szia :)
    Nagyon ötletes és jogos is!!! :)

    Nem erre gondoltam, de el kell, h fogadjam!! :)
    Ügyes volt! :)

    Amire gondolta: Sehogy, mert nincs kecske egy kézzel! :D :D
     
  4. Swartsch

    Swartsch Fórumgróf

    Húúú.. ezek most nagyon agyament találós kérdések lesznek! :D :D

    1. Mi az, pici sárga ( a régi időkben volt sárga, manapság már nem az ) és 2 fekete pötty van rajta?
    2. Mi a hasonlóság a síléc és az asztal között?
    3. Mi az? Nagy fehér és nem mászik a falra?

    Na, erre megírom a válaszokat..tuti nincs, aki kitalálná, mert nem is lehet, de én ezen "sírok" már vagy fél órája! xDxD

    1. Mi az, pici sárga ( a régi időkben volt sárga, manapság már nem az ) és 2 fekete pötty van rajta?
    C-vitamin napszemüvegben! xD

    2. Mi a hasonlóság a síléc és az asztal között?
    Egyikben sincs mazsola. xD

    3. Mi az? Nagy fehér és nem mászik a falra?
    Hűtőszekrény xD
     
    Last edited: Jan 29, 2026
  5. cili53

    cili53 Fórumfelvigyázó

    Szia :)
    Ezt az egyet tudtam volna:)
     
  6. Swartsch

    Swartsch Fórumgróf

    Igen, nálam is ez talán összejött volna...na, de a többi!!! xDxDSírtam a nevetéstől, mikor olvastam. xD

    Ez az a kategória, ami annyia sz...r , h már jó! :D
     
  7. kukori80

    kukori80 Fórum elő legendája

    Nahh, erről az agyament rejtvényről lemaradtam, mert közben nézem Sthollt, hogy melyik öregasszonyt fogja választani. :D
    2. Mi a hasonlóság a síléc és az asztal között? Erre azt írtam volna, hogy a fa, mert régen a sílécet fából készítették. Úgyhogy nyertem. :D:D
     
  8. Swartsch

    Swartsch Fórumgróf

    Bizony ügyes megfejtés! :)
    Vegyél egy víztartályt magadnak a nevemben! :D:inlove:

    Hol nézed? és mit? :)
    megtaláltam :D Nem mondod, h most ő nagy Ő :D
     
    Last edited: Jan 29, 2026
  9. Sali~*.*

    Sali~*.* Fórum elő legendája

    Hoztam egy kis laza fejtegetni valót:

    1. Minél többet veszel el belőle, annál nagyobb lesz.
    2. Melyik az a szó, amit akkor is rosszul mondasz, ha helyesen mondod ki?
    3. Van neked, van nekem, de ha kimondod, már nincs.
    4. Van, aki állva születik, fekve él, és halva utazik.
    5. Mi az, ami mindig előtted van, de sosem éred el?
    6. Mi az, ami akkor is a tiéd, ha mások többet használják, mint te?
     
    GA-BI-O-Farm, Ms.AbyZu and Swartsch like this.
  10. Swartsch

    Swartsch Fórumgróf

    1, gödör
    2, rossz
    3, csend
    4, ??
    5, jövő
    6, a neved
     
    Baby72, GA-BI-O-Farm and Sali~*.* like this.
  11. Sali~*.*

    Sali~*.* Fórum elő legendája

    Mónika!:)
    A másodiknál figyelj a mondatban megadott szóra - és jó lesz.
    A 3. az akár lehet kettőnké is ;)
    A többit elfogadom!;)
     
    GA-BI-O-Farm, Ms.AbyZu and Swartsch like this.
  12. Swartsch

    Swartsch Fórumgróf

    rosszul , titok, 4, fa? :)
     
    Baby72, GA-BI-O-Farm and Sali~*.* like this.
  13. Sali~*.*

    Sali~*.* Fórum elő legendája

    Így az egész jó! Köszönöm, hogy játszottál velem. :)
    Hozod a következő csomagot, vagy hozzam én?;)
     
    GA-BI-O-Farm and Swartsch like this.
  14. Swartsch

    Swartsch Fórumgróf

    Köszönöm szépen! :)
    Hozzad csak, én már sokat hoztam ma. :)
     
    Baby72, GA-BI-O-Farm and Sali~*.* like this.
  15. Sali~*.*

    Sali~*.* Fórum elő legendája

    Feladvány:
    1. Mi az, amit mindenki keres, de ha megtalálja, rögtön továbbadja?
    2. Mi az, ami soha nem fogy el, mégis mindenki spórol vele?
    3. Mi az, ami akkor működik a legjobban, amikor semmi más nem működik?
    4. Mi az, ami minden nap új, mégis mindig ugyanaz?
     
    GA-BI-O-Farm and Swartsch like this.
  16. Swartsch

    Swartsch Fórumgróf

    1, megoldás
    2, idő
    3, humor
    4, nap
     
    Baby72, GA-BI-O-Farm and Sali~*.* like this.
  17. Sali~*.*

    Sali~*.* Fórum elő legendája

    Sajnos nem, egyik sem jó.:sleepy:
     
    GA-BI-O-Farm and Swartsch like this.
  18. Swartsch

    Swartsch Fórumgróf

    :D :D szuper :D
     
  19. _Ilona49_

    _Ilona49_ Fórumfelvigyázó

    Sw! Bocsi,eltévesztettem a házszámot.
     
  20. Ms.AbyZu

    Ms.AbyZu Fórum biztosa

    Jó reggelt!
    Jaj de kár nem tudtam jönni fejtegetni xD
    Dóri a félelmet legyőzted, túl vagy rajta, gyógyulj hamar!:)

    Szép napot mindenkinek!:music: