Visszajelzés Valami titkos a Játékban

Kategória: 'Egyéb témák archívuma', témanyitó: Ableotory, témanyitás ideje: 31.1.26.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
?

Mennyire tetszett az event? Kérjük, értékeld!

Szavazás lezárása: 31.8.26, 10:36.
  1. 1

  2. 2

  3. 3

  4. 4

  5. 5

  6. 6

  7. 7

  8. 8

  9. 9

  10. 10

Az eredmények csak a szavazat leadása után láthatóak.
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. baloghilona

    baloghilona Junior szaki

    Egy kis segítséget szeretnék kérni honnan tudok mesterkém tollat szerezni ?
     
  2. R3TRO

    R3TRO Utánpótlás-írogató

    Reklamálok! 3 óránként benézni. Ez egy eventes terület 2.0
     
    szgyöngyös kedveli ezt.
  3. GA-BI-O-Farm

    GA-BI-O-Farm Mindentudó orákulum

    Teliholdas területről
     
  4. Baby72

    Baby72 Fórum elő legendája

    Gombaerdő.
     
  5. Imrus65

    Imrus65 Fórum ismerője

    Szerintem a ma éjfélig visszaszámlálás a hóvége miatt van csak. Én vasárnap éjfélig tippelem.
     
    szekulagábor, -Holdfeny-., Baby72 és 2 más kedveli ezt.
  6. Éva0315

    Éva0315 Fórumfelvigyázó

    Sziasztok! Sajnos kissé későn kapcsolódtam be, nem is gondoltam ilyen meglepetésre, de azért megvan az első dekor! A többit meg majd meglátjuk, igazából a dekorok meg Drakula lenne a legjobb, de azután, ha még lesz azután, minden égből jött ajándék! Igazából nem nagy ügy, csak 3 óránként 3 perc, amit beáldozol és meg is van!
     
    Timi21a, PalMa, nagymami2 és 3 más kedveli ezt.
  7. aboga

    aboga Aktív író

    Mindent IS megtaláltam, gyűjtöttem, beadogattam, 4 - 4 feladatot teljesítettem, de azzal arányosan amit beadandónak kér, a jutalom elenyésző. Más szóval : nesze semmi , szorítsd erősen. Nagy csalódás ez a meglepetés. Mindegy, volt már rosszabb is, lesz még jobb is.
     
    Sali~*.* és R3TRO kedveli ezt.
  8. libuskafarm

    libuskafarm Fórumőrült

    E
    és meddig tart?
     
  9. Baby72

    Baby72 Fórum elő legendája

    Amíg vége nem lesz.;):)
     
    Timi21a, vihence, szekulagábor és 10 más kedveli ezt.
  10. Éva0315

    Éva0315 Fórumfelvigyázó

    Szia! Miről van szó? Hát mindent úgy kapunk, csak be kell adni! Vagy valamit rosszul gondolok?
     
    soandy, vihence, szekulagábor és 4 más kedveli ezt.
  11. szinusz

    szinusz Törekvő

    kék szemüveg honnan jön elő?
     
  12. Baby72

    Baby72 Fórum elő legendája

    Bahama.
     
  13. retek.katalin

    retek.katalin Fórum ismerője

    Sziasztok, mi a különbség a két kémbarlang között?
     
    Éva0315 kedveli ezt.
  14. sutimami57

    sutimami57 Fórum elő legendája

    Szia! Az ára. Minden más egyforma. :)
     
    vihence, szekulagábor, genka53 és 4 más kedveli ezt.
  15. retek.katalin

    retek.katalin Fórum ismerője

    Köszönöm szépen a válaszod.
     
    Kuzdern kedveli ezt.
  16. elefáncsifáncsi

    elefáncsifáncsi Kivételes tehetség

    én csak 3-t találtam meg, gombaerdő mellett, az esőerdő bejáratánál, illetve a belépésnél a kerék mellett! Hol a 4-ik?
     
  17. farmerSS

    farmerSS Fórumőrült

    Nálam hamarabbxDxD

    Ha mindent szeretnék, akkor 57 Kémengedély kell, de ez nagyon sok felröpi, amit ugye nálam a kütyük nem adnak aratáskorxD, így marad a tenyésztés:)
    A két db. kémbarlang ill. a drakula papagája a kiszemeltem, ezekhez kell 23 k.engedély, ami nagyon sok sztápba került ma az akciós tenyésztés alatt.
    A kalapok megvannak és bízom benne, hogy holnap reggel is vár a farmon a 4 piros felkiáltó jel. :)
    Ha viszont tovább itt lesz ez a játék-elem, nem ér véget pl. holnap éjfélkor, akkor csemegézek tovább a farmboltbanxD
     
    vihence, Éva0315, Swartsch és 2 más kedveli ezt.
  18. Baby72

    Baby72 Fórum elő legendája

    [​IMG]
     
  19. GreekYogurt

    GreekYogurt Rutinos

    Csúcstechnikás napszemüveg: az Esőerdő alatti területen található kunyhóra kell kattintani.
     
  20. Baby72

    Baby72 Fórum elő legendája

    Éjfélig még tenyészthetsz:).


    Az akció kezdete várhatóan: 2026. január 31. (szombat) 10:00 óra 08:00 óra*
    Az akció vége várhatóan: 2026. január 31. (szombat) 22:00 óra 23:59 óra*
    *az esemény időpontját a Központ módosította a mai nap folyamán
    a módosítást 2026.01.31-én 18:30-kor rögzítettem /Dolphin
     
    Kuzdern, PZoli64, Éva0315 és 2 más kedveli ezt.
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.