Varázslóinasok farmos pletykapartija

Kategória: 'Pletykaodú', témanyitó: Merilin, témanyitás ideje: 8.5.22.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
  1. -Holdfeny-.

    -Holdfeny-. Fórum elő legendája

    úgy érzem nullázni kell:music:
     
    Baby72 és peter1022 kedveli ezt.
  2. peter1022

    peter1022 Fórum hercege

    Ebben az arckifejezésben van víz, felfújt zöld arc, hosszú nyelv, és pislogó szem. Vajon melyik állatra utalsz ezzel?:music::music:xDxD
     
    miniowl, -gyöngy-581, Baby72 és 3 más kedveli ezt.
  3. zsani_apja

    zsani_apja Fórum elő legendája

    Szia!

    Amelyikre reagált.
     
    peter1022, -gyöngy-581, farmerSS és 3 más kedveli ezt.
  4. Baby72

    Baby72 Fórum elő legendája

    Sziasztok!
    Melyikkel gondoltál nullázni?;)
     
    -Holdfeny-., miniowl és farmerSS kedveli ezt.
  5. farmerSS

    farmerSS Fórumőrült

    xDxD

    Én tudom, de nem árulom el, mert akkor tudni fogja Ő is, hogy melyikkel fogxD
     
  6. Baby72

    Baby72 Fórum elő legendája

    Kimatekoltam, hogy mire kacsintott Merilin, de nem árulom elxDxD.
     
    miniowl és farmerSS kedveli ezt.
  7. farmerSS

    farmerSS Fórumőrült

    Stimmel az "arcokra" a komodói upload_2026-2-1_9-37-35.jpeg , de a varangyka is upload_2026-2-1_9-38-11.jpeg xDxD

    Majd kidöntjük, hogy melyiket tenyésztjükxD ...amelyikből több van a pajtábanxDxD
     
    peter1022, Merilin, Baby72 és még 1 ember kedveli ezt.
  8. -Holdfeny-.

    -Holdfeny-. Fórum elő legendája

    xDxDxD Hát azzal amelyik beugrani készül a kupiba:p
     
    peter1022, Baby72 és farmerSS kedveli ezt.
  9. miniowl

    miniowl Fórum bárója

    Szia, Sziasztok!

    És mi van a smaragd varánusszal? Az esetleg?
     
  10. zsani_apja

    zsani_apja Fórum elő legendája

    Vagy azt tudná, hogy egy jós tehetség vagy. ;)
     
    peter1022, farmerSS és Baby72 kedveli ezt.
  11. -Holdfeny-.

    -Holdfeny-. Fórum elő legendája

    Ha jól rémlik az utóbbi ól válogatásnál a gyakori ólak között volt..:music: Szóval ez is jöhet... de ez nem nagyon ugrál...;)
     
    peter1022, Baby72, farmerSS és még 1 ember kedveli ezt.
  12. Sagittarius69

    Sagittarius69 Fórum admirálisa

    Szia!

    Akkor mégsem a kenguru lesz?
    Mondjuk a halak is ugrálnak...
     
    vihence, peter1022, -Holdfeny-. és 2 más kedveli ezt.
  13. farmerSS

    farmerSS Fórumőrült

    Szia

    Nagyon rossz rejtvényfejtő vagyokxDxD
    3 sorba írtam: kilőtt - lehetséges - számomra megfelelő xD tenyészteni való jószágokat, és erre jött 3 féle arcocska.
    Szerinted melyik a nyerő ?:wuerg:-:p-;)
    Nálam az emlős, de biztosabb lennék a dolgomban, ha nem ugrálna mind a kettőxDxD
     
    vihence, peter1022, feki13 és 2 más kedveli ezt.
  14. -gyöngy-581

    -gyöngy-581 Fórum elő legendája

    Szia!

    Szerintem már elhangzott a jó válasz, nem feltétlenül te adtad meg, ezért vannak ezek a furcsa fejek.
    Merilin macska-egér játékot játszik velünk:DxD:D
     
    vihence, peter1022, Merilin és 2 más kedveli ezt.
  15. -Holdfeny-.

    -Holdfeny-. Fórum elő legendája

    Azt már túl rég óta várjuk...:music: de napokon belül kiderül... mert valaminek be kell kerülni a piros kosár alá;)
     
    peter1022 és Baby72 kedveli ezt.
  16. Baby72

    Baby72 Fórum elő legendája

    Megszellőztetem a vadaskertet, 2 féle farmos óllal feltöltve. A piac mostanában horror, így ha előnyöm nem is lesz belőle, legalább a pajtát gyarapítják;):).
     
    vihence, peter1022, miniowl és még 1 ember kedveli ezt.
  17. -Holdfeny-.

    -Holdfeny-. Fórum elő legendája

    Melyik két állatot kergeted be:music:
    Én majd nullázok... az meg nem sűrgős...:p
     
    peter1022 és Baby72 kedveli ezt.
  18. Baby72

    Baby72 Fórum elő legendája

    Az egyik ól megvásárolható a nemesebbik farmos fizetőeszközért, a másik nem.;)
     
    peter1022, miniowl és -Holdfeny-. kedveli ezt.
  19. -Holdfeny-.

    -Holdfeny-. Fórum elő legendája

    JAH... én megvárom amíg csp-s lesz... bár egy egy vadaskertet szerintem meg tudnék tölteni mindkettővel... is...:music:
     
    peter1022 és Baby72 kedveli ezt.
  20. feki13

    feki13 Fórum admirálisa

    Hello!

    Én arra gondoltam, hogy te igazából 5 állatot írtál és arra vettem az 5 smilet...:D 1-1 óljaim vannak ezekből, állatom meg semmi, szóval nekem marad a piros kosár és majd a gyártás.

    farmerSS, küldeni akartam baglyot de azt írta nincs ilyen gazda :eek:
     
    Doggyra, peter1022, farmerSS és 2 más kedveli ezt.