Varázslóinasok farmos pletykapartija

Kategória: 'Pletykaodú', témanyitó: Merilin, témanyitás ideje: 8.5.22.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
  1. Sagittarius69

    Sagittarius69 Fórum admirálisa

    Szia!

    3 sorra 3 smiley és az utolsó a kacsintós.
    Talán tényleg a kenguru jön.
    Nem ismerem a smiley-kat annyira, hogy biztos legyek benne, de azt hiszem, hogy ez nem macska-egér játék, hiszen annak értelme sem lenne, hiszen ez pletyis topic, az ő sajátja.
    Ő tudja, hogy mi jön és azt is tudja, hogy mi nem tudjuk, azaz érdemben nincs nagy lehetőség a viccre.
    Segíteni akar, de valószínűleg ez még korai és a bp bizonyos szabályai ellen való lenne.
    Most úgy vélem, talán tényleg a kenguru jön, pedig egy darab tenyészthető bahás ízeltlábúnk sincs.
    Simán tolnám a helyükbe a játékba a szitakötőt és mindjárt neonosodással, aztán ha a nyári csere meghozza a kellő bevételt, már jönne is az őszi top előtt az erdei macska tenyésztése, színesedése.
     
    vihence, Doggyra, peter1022 és 2 más kedveli ezt.
  2. -gyöngy-581

    -gyöngy-581 Fórum elő legendája

    Nézd meg kérlek kitől kaptam pacsit és mit írtam :D
     
    barbi021951, varga1234, vihence és 2 más kedveli ezt.
  3. Merilin

    Merilin Forum Moderator Team Farmerama HU

    Sziasztok!

    Nem szívesen puszilgatnám egyiket sem... :cry::wuerg:
    De ha már választani kellene, akkor inkább a varangyusz... :oops:xD:cry:
     
    maszilva, barbi021951, vihence és 6 más kedveli ezt.
  4. Baby72

    Baby72 Fórum elő legendája

    Köszike.. jót pakoltam bexD;).
     
  5. Sagittarius69

    Sagittarius69 Fórum admirálisa

    Arra írtam azt, amit.
    Több értelmét most sem látom, így sem, hogy igazad lett, de hát ő tudja, hogy mit miért tesz.
    A lájkokat nem figyeltem, de mintha eddig ez nem lett volna szokása.
    Valóban azt gondoltam, hogy segíteni akar, csak a bp és a korai hírek...
    Most a varangyot írta, de így meg, a fentiek tükrében most akkor ennek kellene hinnünk?
    Megvárok más fórumot, ez így számomra hiteltelen lett.
     
  6. -gyöngy-581

    -gyöngy-581 Fórum elő legendája

    Merilin nem szokta szórni a lájkokat, de azért szoktunk kapni :) tehát érdemes "hallgatni rá"
    Várjál, de más fórumok is tele lesznek a mostani, itt is megjelent megfejtéssel. Nekem bőven van állatom is és tápom is, simán tudok majd tenyészteni, ha szükségesnek tartom. (Ólam is van piros fejlesztésű)
     
    vihence és miniowl kedveli ezt.
  7. peter1022

    peter1022 Fórum hercege

    Na akkor a varangy lesz.:p:p
    Így estére mindenki varangyot tippel. Én is arra gondoltam. A kérdés az, hogy megakar-e vezetni minket? Szerintem egy héten belül lesznek biztos válaszok a német pletyiben. Nekem most még nem 100% a varangy.:D:D
     
  8. -Holdfeny-.

    -Holdfeny-. Fórum elő legendája

    teljesen mindegy mi lesz... nullázással még a piacra is juthat... :music:
     
    peter1022, zsani_apja és Baby72 kedveli ezt.
  9. Sagittarius69

    Sagittarius69 Fórum admirálisa

    Van nekem is, nem kell nulláznom sem miatta.
    [​IMG]
    Azt nem hiszem, hogy meg akarna minket vezetni, ez meg sem fordult a fejemben.
    Kétségem csak amiatt van, ahogy bejött a lájkos kenguru, aztán most ilyen furcsa módon a varangy.
    Az viszont mindenképp bekavarhat, ha más fórumokra átkerül az itteni ötletelés és majd onnan úgy jön ide vissza valamelyik állat tenyésztéséről a hír, mintha az a hír ott keletkezett volna és nem miáltalunk.
    Ennek nem így kellett volna történnie.
     
    maszilva, inanna11, vihence és 3 más kedveli ezt.
  10. Baby72

    Baby72 Fórum elő legendája

    Nekem előre kell termelnem, nullázni nem tudok.

    Sagittarius69 A képet Te hoztad.;)
     
    farmerSS, peter1022, miniowl és még 1 ember kedveli ezt.
  11. Sagittarius69

    Sagittarius69 Fórum admirálisa

    Tudok róla, nem véletlenül tettem be.
    Ha viszont arra gondolsz, hogy a kép alapján fog más fórumokon hírként megjelenni a varangy, akkor sokat gondolsz rólam.
    Meg szokták nézni az ilyesmi alapját és nálunk meg is találják azt Merilin személyében.
    Az fog számítani, nem az én kis képeim.
    Hozok egy olyat is, amit én szívesebben tenyésztenék, még ha a varangy is a tippeim között volt:
    [​IMG]
     
    Hahacska, farmerSS, vihence és 5 más kedveli ezt.
  12. zsani_apja

    zsani_apja Fórum elő legendája

    Sagi hozta a képet. Látni, hogy keresőbe beírta, var :p
     
  13. -Holdfeny-.

    -Holdfeny-. Fórum elő legendája

    varangy... nem a kedvencem... de talán ha sokáig tenyésztjük herceg is lesz belőle.... :D
     
    peter1022 és Baby72 kedveli ezt.
  14. zsani_apja

    zsani_apja Fórum elő legendája

    Meg kell csókolnod. :D
     
    vihence, peter1022, Sali~*.* és még 1 ember kedveli ezt.
  15. -Holdfeny-.

    -Holdfeny-. Fórum elő legendája

    xDxDxDáááá inkább kihagyom a tenyéztést... :p
     
  16. jani975

    jani975 Fórumszaki

    Merilin szerint inkább a varangyusz....
    Akkor most varangy vagy varánusz?
     
    Baby72, peter1022 és -Holdfeny-. kedveli ezt.
  17. peter1022

    peter1022 Fórum hercege

    Jó Reggelt,

    Épp most nulláztam ki a piacot mindkét állatból.:p:p Meg elkezdtem a tápot is gyártani nullázáshoz, bár bőven van pár évre való állat a pajtámban. Emellett van olyan kedves játékos, aki közel nulla CSP-ért árulja az állatokat a piacon, így bármikor be tudok vásárolni bármelyik állatból, ha netán kifogynék.:p:p
    Kiváncsi vagyok mennyire kavarunk bele a világ pletykáiba.
    Én úgy készülök, hogy a két állatból bármelyik lehet.
    Arra már nem emlékszem, hogy mennyivel előbb szokott kijönni a hír, de ad majd bőven mindenkinek felkészülési lehetőséget, akik nem tudnak nullázni, vagy nincs nullázó kereskedő a piacukon.
    Táppal jól el vagy látva.:p:p Fel kell zárkóznom.:p:p
     
    nagymami2, Baby72, inanna11 és 3 más kedveli ezt.
  18. -Holdfeny-.

    -Holdfeny-. Fórum elő legendája

    csak nehogy kengurusz legyen:D:p
     
    Baby72 és Bokicska-völgy kedveli ezt.
  19. Sagittarius69

    Sagittarius69 Fórum admirálisa

    Bölényusz, mantarájusz, smaragd varánusz vagy nemtudjukusz. :)
    Mivel tud ugrani, lehet a szivárványos pisztrángusz is.
    Már abból is lett színes:
    [​IMG]
     
    Chate-farm, maszilva, jucus100 és 4 más kedveli ezt.
  20. -Holdfeny-.

    -Holdfeny-. Fórum elő legendája

    Hamarosan kiderül...8) mi kerül be a piros kosár alá csp szekcióba...:p
     
    Baby72 kedveli ezt.