Visszajelzés Alpesi fényes kunyhó - csevegő

Kategória: 'Egyéb témák archívuma', témanyitó: Dolphin, témanyitás ideje: 6.2.26.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
?

Mennyire tetszett a mini-event? Kérjük, értékeld!

Szavazás lezárva: 13.2.26.
  1. 1

    50 szavazat
    16.9%
  2. 2

    0 szavazat
    0.0%
  3. 3

    3 szavazat
    1.0%
  4. 4

    2 szavazat
    0.7%
  5. 5

    4 szavazat
    1.4%
  6. 6

    1 szavazat
    0.3%
  7. 7

    5 szavazat
    1.7%
  8. 8

    5 szavazat
    1.7%
  9. 9

    8 szavazat
    2.7%
  10. 10

    217 szavazat
    73.6%
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. farmerSS

    farmerSS Fórumőrült

    Szia

    Nektek a legkönnyebb, mert nem kell közben 4 napon át a Megrendelőkkel is foglalkozni-kiszolgálni.
    Semmi más nem kell, csak legyen a pajtádban gyopáros fatermés-növény, a többi már csak rajtad múlik.
     
    Baby72, genka53, -gyöngy-581 és 2 más kedveli ezt.
  2. edit5511

    edit5511 Fórum veteránja

    Hát akkor üsse kavics azt az atp-ét
     
    zsoxxya kedveli ezt.
  3. libuskafarm

    libuskafarm Fórumőrült

    Sziasztok.
    Nem tudom mitől fényes, tán túl sokat simogatták :D , de nekem még mindig nem tetszik a gyopár, sőt egyre inkább nem.
    Lassan haladok én is benne már, mert keveset is foglalkozom vele, idő hiányában, meg elég unalmas már. Ha jobban megérné, biztos hagynék rá időt. 40. szinten vagyok. Addig fogok ügyködni még vele, amíg a napraforgó nem lesz egész. Utána ha így marad, már be sem fogok lépni.
    "
    • 1x Farmar(ny)any(g)os láda II " :DDDD na így már kicsit jobban nézne ki :)
     
  4. zsoka1953

    zsoka1953 Törekvő

    na ez az event nekem felejtős lesz
    , ez már a második volt a kártyázós az se nyert
     
    Calibaby kedveli ezt.
  5. Sagittarius69

    Sagittarius69 Fórum admirálisa

    Szia!

    Mintha a közönséges diónak nagyobb lenne a pajtaértéke, bár az is igaz, hogy hamarabb lejár az ideje és kevesebbszer érik.
     
    farmerSS kedveli ezt.
  6. farmerSS

    farmerSS Fórumőrült

    Szia

    Maradtam a csavartnál. Beadtam 100-at, nem centizgetem, és máris a 2. szinten vagyok, csak a szintlépő ablak után le is fagyott a drága, így most ki-belépés.
    Az nem tetszik, hogy nem lehet egyesével felpakolni, ha már csak 2 db. hozzávaló kellene fel és alul pl. 4 van egymáson, akkor csak egyben mehet fel, de ez legyen a legnagyobb baj.
    Megtaláltam a felugrónál jobb fent a pici ikszet, arra kell kattintani és lehet folytatni.
     
    Utoljára szerkesztett: 9.2.26
    Baby72, Kuzdern, PZoli64 és 3 más kedveli ezt.
  7. pecanegra1976

    pecanegra1976 Fórumgróf

    660 gyopárkártyánál, asszem 3. szinten meguntam. Majd folyt köv később :)
     
    PZoli64, Swartsch és genka53 kedveli ezt.
  8. hagnes534

    hagnes534 Fórum mestere

    Sziasztok!
    Nem tudom miért erőltetik ezt a gyopáros témát. Egy darabig csináltam, de teljesen értelmetlennek találtam az egészet. Ezután sem fogom, ha a fejük tetejére állnak is.
     
    Calibaby és Cincilke kedveli ezt.
  9. nyelesdorgo

    nyelesdorgo Junior szaki

    Sziasztok!

    Nulla pontot adok érte, de azért szép napot mindenkinek!

    Ja, ne felejtsétek, event nélkül is feljön a Nap holnap (is). :)

    nyelesdorgo
     
  10. Sagittarius69

    Sagittarius69 Fórum admirálisa

    Szia!

    Elkezdtem én is a beadásokat és nálam is lefagyott egyből.
    Meddig kell ezt csinálni egyáltalán?
     
    farmerSS kedveli ezt.
  11. pecanegra1976

    pecanegra1976 Fórumgróf

    helyesbítek. 8. szint. Kíváncsi vagyok a felhőnél mi lesz
     
    PZoli64, Swartsch és farmerSS kedveli ezt.
  12. farmerSS

    farmerSS Fórumőrült

    Szia

    Amíg el nem érsz a végérexD
    Már nem sok kell a felhőig.
    2x kapott töltést, szerintem még 1 feltöltés elég lesz a végéig.
    Eddig semmilyen segéd-dolog nem kellett, viszont 120 aranyért megvettem a 3. vásárlót, mert nem akartam veszni hagyni a benti dolgokat, így viszont teljesen kitudom pucolni az alsó részeket.

    [​IMG]
     
    Baby72, PZoli64 és Swartsch kedveli ezt.
  13. GreekYogurt

    GreekYogurt Rutinos

    Sziasztok!

    Én csak pakoltam és pakoltam...
    Jelenleg van 3635 kártyám.
    Megyek költeni. :)
     
    Baby72, mini76mini és Swartsch kedveli ezt.
  14. sadrika97

    sadrika97 Fórum hercege

    Nekem tetszik, bár ha 1 alpesi sárgabarackot és 1 eurőpai vörösvenyőt választok ki, akkor. kiírja, hogy 5/900, viszont ha ténylegesen át is váltom, akkor csak 4 db kerül be a hűtőszekrénybe. Olyan, mintha a 16-tal osztásnál csak az egész részeket venné figyelembe.
     
  15. Calibaby

    Calibaby Fórumprofi

    Hát én nem értem az egészet. 904 van a hűtőben de semmit nem tudok csinálni vele. Átalakítani nem tudom. Többet belepakolni sem.
     
    mini76mini kedveli ezt.
  16. pecanegra1976

    pecanegra1976 Fórumgróf

    A felhő kész, a piccoló felejtőst adott, az 5 kitehető kiváltva.
    Keresem értelmét a dolognak, de nem sok volt. Majdnem olyan, mintha simán odaadták volna, mert agyalni, termelni nem kellett eddig sokat...
     
    PZoli64 és Swartsch kedveli ezt.
  17. PaySkin

    PaySkin Fórum hercege

    Sziasztok!

    Megcsináljuk 10-es szintig, a felhőt és amit szeretnénk, azt kivesszük a boltból - eddig oké.
    Mivel visszatérő eseményként van kiírva, akkor legközelebb nulláról indul újra és visszakerül (felhővel együtt) a teljes kínálat is a boltba?
     
  18. sadrika97

    sadrika97 Fórum hercege

    Azt olvastam a felhő egyszer váltható ki.
     
  19. -Holdfeny-.

    -Holdfeny-. Fórum elő legendája

    Eventbolt teljesen kifosztva...:D
    3 * pakoltam tele... mindent kiváltottam... és nem tudtam elhsználni mindentxDxDxD marad visszaváltósra is...:music:
     
    maszilva, Baby72, Gio és 2 más kedveli ezt.
  20. farmerSS

    farmerSS Fórumőrült

    Bármeddig lehet/ne folytatni, adja továbbra az 55 kártyát a boltba, de nincs mire költenixD

    Nálam is a 3. feltöltés maradéka van. Ez jó volt, jöhet a következő.
    Ja!!! El ne felejtsem feltölteni max. 900-ra, mert kell a 4.500 alpesi tépé 4 nap múlva !:)

    [​IMG]
     
    Baby72, Swartsch, genka53 és 4 más kedveli ezt.
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.