Visszajelzés Alpesi fényes kunyhó - csevegő

Kategória: 'Egyéb témák archívuma', témanyitó: Dolphin, témanyitás ideje: 6.2.26.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
?

Mennyire tetszett a mini-event? Kérjük, értékeld!

Szavazás lezárva: 13.2.26.
  1. 1

    50 szavazat
    16.9%
  2. 2

    0 szavazat
    0.0%
  3. 3

    3 szavazat
    1.0%
  4. 4

    2 szavazat
    0.7%
  5. 5

    4 szavazat
    1.4%
  6. 6

    1 szavazat
    0.3%
  7. 7

    5 szavazat
    1.7%
  8. 8

    5 szavazat
    1.7%
  9. 9

    8 szavazat
    2.7%
  10. 10

    217 szavazat
    73.6%
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. -Holdfeny-.

    -Holdfeny-. Fórum elő legendája

    Cukorka gyűjtésre nagyon jóóóó:p Szerintem én kimaxolom... így ha atp nem is jön... olcsón lesz cukorka...:inlove:
     
    Baby72, tompaker és farmerSS kedveli ezt.
  2. Hornet001

    Hornet001 Junior szaki

    na nekem meg is ragadt a játék.. olyat kérnek ami nem felül van. nincs már mágnes stb. kiváltani se tudok az 1es szinten. ilyenkor mi a fittyfene van ? [​IMG] köszönöm ha tud valaki segíteni
     
    mini76mini kedveli ezt.
  3. farmerSS

    farmerSS Fórumőrült

    Szia

    Ha befotózod, akkor látjuk, hogy hol a baj.
    Nekem sehol se volt fennakadás, de ehhez nagy segítség volt a 3. vásárló megvétele.
    Egyetlen más "segédeszközt" se kellett igénybe vennem. (mágnes és társai)
     
    Baby72, -ágianyu33-, Swartsch és 3 más kedveli ezt.
  4. -Holdfeny-.

    -Holdfeny-. Fórum elő legendája

    Én kipróbáltam őket... mert ugye... kosár vásárlással kezdtem...:pxDxDxD Halál felesleges volt:oops:xDxDxD
     
    Baby72, Swartsch, tompaker és még 1 ember kedveli ezt.
  5. farmerSS

    farmerSS Fórumőrült

    Vissza akartam tölteni a hűtőt maxra a visszaváltás miatt, de 3x-i frissítés után is ennyin áll a számláló:oops:

    Nekem szuper, ha így maradxD 4500 atp helyett 10.595 atp jön/ne vissza.xD


    [​IMG]
     
    Baby72, -ágianyu33- és Swartsch kedveli ezt.
  6. Sagittarius69

    Sagittarius69 Fórum admirálisa

    Kiszedek mindent belőle, aztán hagyom a gyopárt továbbra is.
    Csináltam 6570 gyopárkártyát, amiket be lehet váltani, de azt még nem tudom, hogy mit kellene tartalékolnom a következőre, amiből hasznom is lehetne.
    Néha valóban el kellene olvasni az ismertetőt, de hosszadalmas és sokszor valóban elég, ha csinálja az ember.
    Most abbahagyom és lehet, hogy nem is kell folytatni.
    [​IMG]
     
    PZoli64, Baby72 és farmerSS kedveli ezt.
  7. Sagittarius69

    Sagittarius69 Fórum admirálisa

    Nem tudsz tévedni, ha abból indulsz ki, hogy soha nem veszünk kosarat.
     
    Baby72 és -ágianyu33- kedveli ezt.
  8. kukori80

    kukori80 Fórum elő legendája

    Jóóó reggelt.
    Szia, ne reménykedj. Ha teljesen kilépsz a játékból helyreáll a rend. :D
    Felhő megszerezve, bolt kifosztva. Nekem tetszett, csak a pakolás időigényes. Jöhet máskor is. :)
     
    PZoli64, Baby72, Swartsch és 3 más kedveli ezt.
  9. farmerSS

    farmerSS Fórumőrült

    A gyopárkártyát, az összetevő pontszámot és a 3 speciális kelléket event után visszaváltják.

    A dekorok az események következő részében újra megvásárolhatóak lesznek, a felhősor egyszer kiváltható. Aki most megszerzi, annak a következő alkalommal üres lesz ez a része a boltnak, egészen addig, míg egy új felhősor nem érkezik az eseményhez.
     
    Baby72 és Swartsch kedveli ezt.
  10. Sagittarius69

    Sagittarius69 Fórum admirálisa

    1305 gyopárkártya maradt benn, kiszedtem mindent.
    Nem sok cucc fogyott, de a gyopárt akkor sem szeretem.
    Az viszont jó volt benne, hogy termelni nem kellett.
     
    Utoljára szerkesztett: 9.2.26
    -Holdfeny-. és farmerSS kedveli ezt.
  11. farmerSS

    farmerSS Fórumőrült

    Ünneprontó xDxDxD

    A 3x F5 nem hasznáűlt, de a ki-be után már 900/900.

    Ez se rossz 1 órás kattogásért.
    A három dekort is most néztem, a Bahán szorítok nekik helyet, míg le nem járnak.:)

    Este megyek a kicsimre is, megnézem, hogy miként hagytam pár hónappal ezelőttxD.

    HÚÚÚ, káromkodtam pár sort...>:( most szedem kifelé az ajikat és az enter itt sem műkszik... elfelejtettem, hogy a gyopin vagyok:cry:
     
  12. Anulu73

    Anulu73 Fórum biztosa

    Hasonlóak az érzéseim a gyopárral kapcsolatban. Elkerülöm messziről.
     
    wrola kedveli ezt.
  13. feki13

    feki13 Fórum admirálisa

    Szia!

    120 aranyas 3. emberke megmarad a következőre is vagy az is törlődni fog? Elfelejtettem, hogy mit kell csinálni szal elmegyek olvasni. De mivel nem kell ültetni elég lesz holnap is megcsinálnom.

    Ui: Közben megtaláltam, azt visszaváltják a végén. Akkor erre nem költök FA-t.
     
    Utoljára szerkesztett: 9.2.26
    Swartsch és farmerSS kedveli ezt.
  14. zsóka56

    zsóka56 Fórum mestere

    Sziasztok. Elkezdtem én is , most vettem egy mágnest, és még se jelent meg. Szerintetek ilyenkor hova teszi? Köszönöm előre is a választ. Ha valaki ránézne: ID:1412578
     
  15. farmerSS

    farmerSS Fórumőrült

    Szerintem nehéz lesz nélküle, de van rá 4 napod.
    Napi 15 arany jön be a fákról, így nem került semmibe.
    A kicsimen is van 6 Fafa, azon is megveszem. Itt 12 ezer atp kell a 24-hez.
    Még pár ilyen event és visszaváltás és meg is lesz a dombxD
     
  16. feki13

    feki13 Fórum admirálisa

    Valahogy nem látom át most ezt. Lehet azért mert nem mozgat meg igazán? Bár felcsillant a szemem, hogy mennyi mindent (komplett boltot) kiváltottatok. Ilyenek tetszenek, aztán majd meglátom meddig jutok. Most tesztelem mire is való ez a dolog.
     
    Baby72, Swartsch, -gyöngy-581 és 2 más kedveli ezt.
  17. kutyaszálló

    kutyaszálló Fórum admirálisa

    Sziasztok!
    Eventecske lerendezve:inlove::inlove::inlove:
    Úgy tetszett a játék,hogy maradt a kifosztás után egy csomó gyopikártyámxD
    Mindegy legfeljebb visszaváltják:D
    Kevés cucc kellett hozzá,mivel sokszor csinálom a jelvényeket a terményekből,ezért az nagyon klassz volt,hogy jóval több ajándékot
    kaptam ugyanannyi beadásért:inlove::inlove::inlove:
    leginkább a jelvényeknek örültem,mert azokhoz rengeteg minden kell:p
    jelenleg a 39-es szinten vagyok és haladok a saját tempómban,ez a kis játék nem zavart meg semmit;););)
    Aki kész annak gratula,aki még csinálja sok sikert a befejezéshez:)
    ui: minden segítség nélkül csináltam végig, azután kipróbáltam a mágnest nem egy nagy durranás, a csipesz kimondottan elcseszte a játékom a szivacsot meg olvasás után kapásból kihagytam
     
    Baby72, genka53, Swartsch és 5 más kedveli ezt.
  18. -gyöngy-581

    -gyöngy-581 Fórum elő legendája

    Szia!

    Nagyon élveztem ezt a játékot, sok sikert kívánok mindenkinek aki nekiállt. A napi rutinba bőven belefértem :D Túlaggódtam ezt az eventet :)
     
    PZoli64, PalMa, Gio és 6 más kedveli ezt.
  19. Swartsch

    Swartsch Fórumgróf

    Sziasztok! :)
    Az eddigi legjobb minijáték, amit a BP kitalált!
    Imádtam!!:inlove:
     
    Baby72, mujak18, rencsike982 és 10 más kedveli ezt.
  20. -Holdfeny-.

    -Holdfeny-. Fórum elő legendája

    Lehet folytatni:p simán megéri8)
     
    Baby72, Gio, tompaker és 2 más kedveli ezt.
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.