Oázis

Kategória: 'Törzsasztal', témanyitó: Imi*, témanyitás ideje: 21.7.18.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
  1. SnéDóri

    SnéDóri Fórum félistene

    Erre nincsenek szavak :DxD
     
    _Ilona49_, cili53, Baby72 és 3 más kedveli ezt.
  2. zsani_apja

    zsani_apja Fórum elő legendája

    Most ránéztem a hajóra, soha többet nem rakok fel ajánlatot. Nagyon béna vagyok ott... :D
     
    _Ilona49_, cili53, Baby72 és 3 más kedveli ezt.
  3. Baby72

    Baby72 Fórum elő legendája

    Te is most jössz? Mikor kellett volna a Férfi, nem voltál sehol.:D:D;)
     
    _Ilona49_, cili53, Swartsch és 3 más kedveli ezt.
  4. zsani_apja

    zsani_apja Fórum elő legendája

    Szia!
    Pakolni kellett volna? :D Legközelebb írj ez üzit. De a telómra, mert a gép itthon van. :D
     
    _Ilona49_, cili53, Swartsch és 3 más kedveli ezt.
  5. Baby72

    Baby72 Fórum elő legendája

    Új rejtvény:

    MINEK
    SZOMORKODNI?
    A
    BÁNAT
    NEM
    MÉLTÓ
    AZ
    EMBERHEZ,
    AKI
    SZOMORÚ
    NEM
    ÉRTI
    AZ
    ÉLETET.
     
    Utoljára szerkesztett: 10.2.26
    zsani_apja, cili53, Swartsch és 2 más kedveli ezt.
  6. miniowl

    miniowl Fórum bárója

    2. szó e betű
     
    zsani_apja, cili53, Swartsch és még 1 ember kedveli ezt.
  7. SnéDóri

    SnéDóri Fórum félistene

    Letört a körmöm és sírtam......
     
    zsani_apja, cili53, Swartsch és 2 más kedveli ezt.
  8. Baby72

    Baby72 Fórum elő legendája

    Jajjj, majdnem sírok a körmöd miatt. Nincs körömollód?:D;)
     
    zsani_apja, cili53, Swartsch és 2 más kedveli ezt.
  9. SnéDóri

    SnéDóri Fórum félistene

    3. szó A Kiguvad a szemem ezektől a rovátkáktól :)
     
    zsani_apja, cili53, Swartsch és 2 más kedveli ezt.
  10. Baby72

    Baby72 Fórum elő legendája

    A vízszintes sem jó, a függőleges sem. Most mondd hogyan jó Neked Dóri?:D:D;)
    Nincs benne.
     
    zsani_apja, cili53, Swartsch és még 1 ember kedveli ezt.
  11. miniowl

    miniowl Fórum bárója

    2. Szó L betű
     
    zsani_apja, cili53, Baby72 és még 1 ember kedveli ezt.
  12. Baby72

    Baby72 Fórum elő legendája

    Az nincs benne.:);)
     
    zsani_apja, miniowl, cili53 és még 1 ember kedveli ezt.
  13. Swartsch

    Swartsch Fórumgróf

    Első szó K
     
    Baby72, miniowl, SnéDóri és még 1 ember kedveli ezt.
  14. cili53

    cili53 Fórumfelvigyázó

    2.szó S
     
    zsani_apja, Baby72, miniowl és 2 más kedveli ezt.
  15. SnéDóri

    SnéDóri Fórum félistene

    Talán most az XXXX de hagyd csak így. Van nagyítóm :)
     
  16. Baby72

    Baby72 Fórum elő legendája

    Nincs.:(
     
    Swartsch, zsani_apja és miniowl kedveli ezt.
  17. SnéDóri

    SnéDóri Fórum félistene

    Csak halkan, nagyon halkan kérdezem, hogy valami támpont a feladványhoz? :D
     
    -Holdfeny-., Swartsch, Baby72 és 2 más kedveli ezt.
  18. miniowl

    miniowl Fórum bárója

    2. sor R betű
     
    Swartsch, zsani_apja és Baby72 kedveli ezt.
  19. Baby72

    Baby72 Fórum elő legendája

    Emlékkönyv. Na, most légy okos Domokos:D;).
     
  20. Baby72

    Baby72 Fórum elő legendája

    Mindig frissül, amint beteszem a betűket. Nem a régit kell nézni.:) Aláírásomban naprakész a rejtvény.