Visszajelzés Karneválkirálynő - eventcsevegő

Kategória: 'Egyéb témák archívuma', témanyitó: Luminary, témanyitás ideje: 11.2.26.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
?

Mennyire tetszett az event? Kérlek, értékeld!

Szavazás lezárva: 18.2.26.
  1. 1

    71 szavazat
    39.4%
  2. 2

    10 szavazat
    5.6%
  3. 3

    3 szavazat
    1.7%
  4. 4

    2 szavazat
    1.1%
  5. 5

    14 szavazat
    7.8%
  6. 6

    4 szavazat
    2.2%
  7. 7

    3 szavazat
    1.7%
  8. 8

    16 szavazat
    8.9%
  9. 9

    9 szavazat
    5.0%
  10. 10

    48 szavazat
    26.7%
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. Baby72

    Baby72 Fórum elő legendája

    Jövök ünneprontónak úgy, hogy nem olvastam a hozzászólásokat.
    Nekem ez nem megérős. A sok csokiszelet meg nyalóka meg egyéb cucc, vicc kategória.
    Nem fogok gazdakörbe sem beszállítani.
    Ez az első Valentin event amit kihagyok. Egyre több - egyéb event - fogja követni.
    Aki készül rá és csinálja annak sok sikert!
     
    Ms.AbyZu, Swartsch, Petike824 és 16 más kedveli ezt.
  2. farmerSS

    farmerSS Fórumőrült

    Szia

    Nehogy kihagyd már a Valentin eventetxD, az jó lesz az eventesen, a Karnevál az, ami más tészta...:mad:
     
    nolina1965, Swartsch, Éva0315 és 7 más kedveli ezt.
  3. Baby72

    Baby72 Fórum elő legendája

    Nehogy felforrjon az agyvized.;):)
    Nem tudom mióta játszol, de a Valentin event mindig a rózsákról szólt. Nem a kis eventes területen.;):)
     
    Ms.AbyZu, Swartsch, Éva0315 és 2 más kedveli ezt.
  4. varga1234

    varga1234 Fórum bárója

    Köszönöm!
     
    Éva0315 és Kuzdern kedveli ezt.
  5. farmerSS

    farmerSS Fórumőrült

    nem forr felxD.
    Tavaly már itt volt, ugyan ez volt, a többi meg már történelem.
    Minden régi - akár jobb, akár rosszabb - eventet "átdolgoznak", ami szintén jobb vagy rosszabb lett, de ez van.

    A Karnevál süllyed, mint a Titanic
     
    Swartsch, szida57, Éva0315 és 9 más kedveli ezt.
  6. Sagittarius69

    Sagittarius69 Fórum admirálisa

    Csak az első karneváli volt jó, minden további csak laposodott, de ez a mostani a mélypont.
    Két nap múlva lenne rá pár órám a felhők miatt, hogy megcsináljam, de addigra szerintem már egyáltalán nem lesz fontos.
    Még azért egy kicsit bízom abban, hogy hátha egy moderátor jön és beírja a jó hírt a változásokról, de már egyre kevésbé, mert ennyi idővel az event ismertetése után legtöbbször már meg szokott történni.
    Az van, ha a játékos kihagy egy eventet, utána már ezt egyre könnyebben teszi meg ismét.
    Így belegondolva ebben nagyon sok pozitívum is akad. :)
     
    Fridmann, Norella404, Ms.AbyZu és 17 más kedveli ezt.
  7. libuskafarm

    libuskafarm Fórumőrült

    Szia. Tehát?
    Nekem ebből az jön le, akinek elég ideje van kosarazzon, akinek meg nincs hagyja a fenébe. Nincs összhang a csinálni és kapni-ban.
    Vagy nem jól érzem?

    Szia. Ez pontosan így van.
    Kihagytam én is már párat, a szülinapost is most, és ebből az lett, hogy már nincs is kedvem nekiállni egynek sem. És ez hétről hétre még inkább így lesz. Hacsak nem lesz változás a jutalomban, minden szívfájdalom nélkül kihagyom :)

    Valahol úgy érzem cserbenhagytak már jónéhányszor, és utána mégis újra rajtam csattan az ostor az elbaltázott dolgaikért. Szóval játszom kedvemre, ha van miért azért, ha nincs akkor csak tesséklássék módon.
     
    Utoljára szerkesztett: 11.2.26
    Ms.AbyZu, Baby72, jucus100 és 6 más kedveli ezt.
  8. PZoli64

    PZoli64 Fórum veteránja

    Sziasztok!
    Egyelőre nagyon nem érdemes számolgatni, hogy mi mikor mennyi?
    Valahol valami nem stimmel, ahogy már előttem leírták.

    Ha csak a gazdaköri ezüst feladatait csinálom akkor kapok
    50 db Virágos bonbonos kosarat, ehhez be kell adni:
    21.600 db Romantikus rózsát és
    944 db Bonbonos kosár felröppenőt.

    Ha ugyanezt az 50 db kosarat a malomban állítom elő akkor kell
    50 x 430 = 21.500 db Romantikus rózsa (100 db-al kevesebb, mint a gazdaköri)
    50 x 19 = 950 db Bonbonos kosár (6 db-al több mint a gazdaköri)

    Ha a gazdaköri összes feladatát megcsinálom akkor kapok
    63 db Virágos bonbonos kosarat, ehhez be kell adni:
    30.600 db Romantikus rózsát,
    1.342 db Bonbonos kosár felröppenőt és
    60 db Felfújható kalózkardot

    Ha ugyanezt az 63 db kosarat a malomban állítom elő akkor kell
    63 x 430 = 27.090 db Romantikus rózsa (3.510 db-al kevesebb, mint a gazdaköri)
    63 x 19 = 1.197 db Bonbonos kosár (145 db-al kevesebb mint a gazdaköri)
    És nem kell kalózkard.

    A játékot végigcsinálom. Haladási sáv és a gazdaköri. De itt valószínűleg meg is állok.
    Ehhez bontom a Baha ültetvényt és az Esőerdőt. A zuhatagok szigetén maradnak a dekorok.
    Az indulást Ixorával várom (és 50 db Pannival)
    A növényeket holnap este tervezem letermelni. Ehhez indítok egy Jacket, az egyik arany rekeszbe 100% növénybevételi
    bónuszt teszek. A másik arany rekeszbe Fehér ártatlanságot rakok. Kacsa katázok.
    Indítom a két felhőmet a szupertrágyához.

    A növény alapból 5:30, vízzel 4:24, vízzel és trágyával 3:58.
    A Baha ültetvény 188 db, az Esőerdő 188 db, a Zuhatagok szigete 156 db, ez összesen 532 db 1x1.
    A Baha ültetvény és az Esőerdő összesen 376 db 1x1. A szaporulat csak csatnival 1.128 db növény.
    De nagyon várom a gazdaköri számok módosítását.

    A felhő kétnaponta aratható (42:00)
    Karneválkirálynő felhősor 10
    [​IMG]
    • Lezárási idő: 42:00 óra
    • Kategória: Tárgyak sorai
    • Jutalom:
      • Farmszint x 5.000 TTP
      • Matricák ládája II
    • Tematikus felhősor: meghatározott dekorok helyezhetőek rá (Karneváli lángok, Figyelj a ritmusra, Vigyázz, hova repülsz).
    Kapunk kétnaponta egy ládát:
    Matricák ládája II[​IMG]40.000 TP
    80.000 TP
    20.000 CSP
    4x Kacsa Kata turbótrágyája
    2x Farmpengő
    Matrica sorozat automatából nyerhető.

    Sok sikert, jó játékot!
     
  9. feki13

    feki13 Fórum admirálisa

    Nekem ez hozta meg a játékkedvem újra! :) Merek kihagyni eventet, aratást, akár ha elbénázom a felhőket és dekorokat még csúsztatok is rajta egyet. Rá kellett jönnöm, hogy ez egy játék! :) Jön a jóidő, gyerkőc már most húzogatja a nadrágom szárát mikor megyünk pecázni, focizni vagy csak ki a szabadba :D Onnantól, hogy ugrott az app (kár érte:sleepy:) még annyira se fog mozgatni a dolog :D
     
    ildiko44, Swartsch, Éva0315 és 19 más kedveli ezt.
  10. Baby72

    Baby72 Fórum elő legendája

    Helyes. Az az idő soha nem fog visszajönni, amit a gyerekkel tölthetsz.:) Mi meg vagy itt leszünk.. vagy itt leszünk.;):)
     
    Ms.AbyZu, Swartsch, szida57 és 9 más kedveli ezt.
  11. zsani_apja

    zsani_apja Fórum elő legendája

    Szia!
    Kár, hogy nincs 187 Pannim. Kitenném bahára és a maradék 1 db területre ültetnék növényt. :D
     
    Swartsch, Hahacska, PZoli64 és 18 más kedveli ezt.
  12. kukori80

    kukori80 Fórum elő legendája

    Eddig vártam, hogy hátha lesz változtatás. Nem lett. Nem csinálom meg a gazdakörit, a malomban fogom letermelni a virágost. Nem fogom elpazarolni a szupertápot közepes esélyért és 10 KK-ért, amikor jön a varangy tenyésztése.
    Sok sikert.
     
    Kisfenyő, ildiko44, Swartsch és 13 más kedveli ezt.
  13. zsani_apja

    zsani_apja Fórum elő legendája

    Én max annyi változtatást vártam, hogy a felhő lezárási ideje 168ó lesz. :D
     
    fairmike, Swartsch, PZoli64 és 14 más kedveli ezt.
  14. levi5

    levi5 Fórumlakó

    Egyszerű event de ugyanakkor nem ad semmi értékelhető nyereményt. A felhő amúgy elfér a többi mellett. Majd menni fog a 2 talán 3-as látom hogyan és miket dobál.;)
    Kiváncsi vagyok ha az eventnövény mennyiség változni fog e mert jelenleg nincs nagyon összhangban a gazdaköri és a feladatsávos mennyiségek. Elvégre nekem mindegy 60 játékig tervezek a gazdaköri nem érdekel.xD
     
  15. genka53

    genka53 Fórum elő legendája

    Sziasztok! :)
    Döntöttem. :)
    Ezt az eventet tényleg csak a felhőig csinálom, mert addig még elmegy a dolog, a felhőt meg nem akarom elszalasztani. Elfér a paszulyon. ;)
    Mivel a gazdaköri feladat nem ad semmi egetverő, pótolhatatlan plusszt a farmomnak, simán megtermelem az eventnövényt, és a felröppenőket, lemalmozom, és lejátszom az 50 kört a királynő unokaöccsénél, mert ez nem az igazi királynő, megint a rokon gyereket küldi hozzánk.
    A felröppenők beszerzési forrása: növények, fák, varázsfák aratásából, és napi ajándék küldés. Itt az ajándékozásnál lehet némi ütközés a másik eventtel, mivel az ahhoz való röpik csak a helybeli aratásból és ajándékozásból lesznek kaphatók. (Szerintem a napi ajit a másikhoz küldjük, ha valaki mindkettőt csinálja, - mint én is.)

    A felhő megszerzéséhez 50 minijátékot kell lejátszani.
    Ehhez kell: 21.500 db Romantikus rózsa eventnövény és 950 db felröppenő bonbonos kosár.

    Menet közben megkapjuk a felhőre való dekorokat:
    - 10 minijátéknál Karneváli lángok;
    - 20 minijátéknál Figyelj a ritmusra és
    -35 minijátéknál Vigyázz hova repülsz.
    Sikeres játékot! :D:inlove:
     
  16. Rizstej

    Rizstej Fórum nagymestere

    Tegnap este - munka után zombi üzemmódban - nem is láttam, hogy lesz ez az event is. Ebbe azért talán belefogok, de távollétem miatt valószínűleg sokra ezzel sem jutok. Amióta visszatértem (kb 5 éve) nem hagytam ki eventeket, sőt végig is vittem mindent. De azt hiszem nálam ennek változási pontja most jött el...
    Mindenki másnak jó munkát, vagy inkább szórakozást, vagy nem tudom...
     
    Ms.AbyZu, ildiko44, szida57 és 8 más kedveli ezt.
  17. sutimami57

    sutimami57 Fórum elő legendája

    Sziasztok! Tegnap este úgy gondoltam, hogy ezt a kosarazást simán ki hagyom, mert a világon semmit nem ér. Eddig is pocsék volt, de ez a mostani botrányosan rossz. A semmiért nem áldozom be a tartalékaimat. Aztán, ma reggel olvastam ezt a posztot, és én is döntöttem. Köszönöm szépen, kedves Genka! 50 kosár a felhőig, aztán gyorsan felejtem ezt a remek eventet. A GK is siralmas, 3 láda van benne, de az sem ér sokat. Tegnap be vetettem a hosszút, így még van némi esélyem el kezdeni.
     
    Swartsch, Éva0315, Baby72 és 7 más kedveli ezt.
  18. farmerSS

    farmerSS Fórumőrült

    Szia

    Ma átnéztem én is még 1x, és úgy döntöttem, hogy kell nekem az a matricaxD és csak 1 játék kell hozzáxD

    A játékba belépéskor Mindenki kap egy malomterméket, erről felugró ablakban érkezik az üzenet

    [​IMG]
     
    Swartsch, PZoli64, Éva0315 és 14 más kedveli ezt.
  19. feki13

    feki13 Fórum admirálisa

    Szia!

    Ez mekkora! :D Köszi eddig én is elmegyek! Verseny melyikünknek lesz több érméje? :p
     
    Swartsch, PZoli64, Éva0315 és 6 más kedveli ezt.
  20. sutimami57

    sutimami57 Fórum elő legendája

    Hát, ez hatalmas!! :D Nem jöttem rá, ezek szerint farmilag már leáldozóban vagyok. Hát persze, hogy kell az a matrica!
     
    ildiko44, Swartsch, PZoli64 és 8 más kedveli ezt.
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.