Oázis

Kategória: 'Törzsasztal', témanyitó: Imi*, témanyitás ideje: 21.7.18.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
  1. Baby72

    Baby72 Fórum elő legendája

    Nincs benne.:wuerg:xD
    Akkor, ha nincs további ötlet, megyek aludni.
    Jó éjt!:)
     
    miniowl, cili53 és SnéDóri kedveli ezt.
  2. zsani_apja

    zsani_apja Fórum elő legendája

    Lehet olyat, hogy ma leírom, melyik nap, melyik betűt keresem? :D :p
     
    miniowl, cili53, SnéDóri és még 1 ember kedveli ezt.
  3. Baby72

    Baby72 Fórum elő legendája

    Csak most, csak Neked.:D:D:D
     
    LMIcsapás, miniowl, cili53 és 2 más kedveli ezt.
  4. Sali~*.*

    Sali~*.* Fórum elő legendája

    Szia!
    Persze, hogy lehet, mennyi időre előre szeretnéd? ;) Támogatlak.
     
    miniowl, cili53, Baby72 és 2 más kedveli ezt.
  5. zsani_apja

    zsani_apja Fórum elő legendája

    Nagyon rendesek vagytok. :) Nem írok, lehet már éjjel valaki megfejti.
    Gondolhattam volna, hogy béby rendes velem, még is csak évfolyam társak voltunk.
     
    LMIcsapás, miniowl, cili53 és 3 más kedveli ezt.
  6. Baby72

    Baby72 Fórum elő legendája

    Ez igaz. Csak én itt, Te meg ott.;):).
     
    miniowl, cili53, zsani_apja és még 1 ember kedveli ezt.
  7. Sali~*.*

    Sali~*.* Fórum elő legendája

    Szia Apja!
    Csak évfolyam társak? Melyik óvodában?:D
     
    cili53, zsani_apja és SnéDóri kedveli ezt.
  8. Baby72

    Baby72 Fórum elő legendája

    Amelyikbe te nem jártál.;):D
     
    LMIcsapás, cili53, SnéDóri és 2 más kedveli ezt.
  9. zsani_apja

    zsani_apja Fórum elő legendája

    Szia, Sarolta!

    Azt azért megkockáztatom, hogy egy országban, ha nem is egy városban. Oviba nem, arra emlékeznék. Jajj, ha tudnád, mikre emlékszem. :D
     
    LMIcsapás, Ms.AbyZu, Baby72 és 2 más kedveli ezt.
  10. cili53

    cili53 Fórumfelvigyázó

    N betű
     
    LMIcsapás, Baby72, Sali~*.* és 2 más kedveli ezt.
  11. Baby72

    Baby72 Fórum elő legendája

    Arra emlékszel amikor megléptem az oviból? Simán kifértem a 2 vas között. Mentem hintázni...
    Azóta is minden rokonom azt gondolja, hogy tud engem hintáztatni:D:D;)-
     
    Ms.AbyZu, SnéDóri és zsani_apja kedveli ezt.
  12. zsani_apja

    zsani_apja Fórum elő legendája

    Ez nincs meg, lehet akkor volt, amikor bele estem a vödörbe. Bár nem, mert akkor tanulhattam járni. Akkor a Csillagból is megtudnál lógni. :D
     
    Ms.AbyZu, SnéDóri és Baby72 kedveli ezt.
  13. Sali~*.*

    Sali~*.* Fórum elő legendája

    Neked is szia! Szép estét. Ugye kifogyott a zöld festéked? Egyébként Apja is te vagy? Én őt kérdeztem. Látom itt is oly gyors vagy a válaszban, mint a rejtvény feladásokban. Valószínű azért nem, mert feletted jártam! :D
     
    Ms.AbyZu kedveli ezt.
  14. Baby72

    Baby72 Fórum elő legendája

    Igen, mindenki én vagyok.:D:D;)Úristen, ezt ugye Te sem gondolod komolyan?:pxDxD
     
    LMIcsapás és Ms.AbyZu kedveli ezt.
  15. RoseAntique

    RoseAntique Fórum-zöldfülű

    Legyen T.
     
    LMIcsapás és Baby72 kedveli ezt.
  16. Swartsch

    Swartsch Fórumgróf

    Jó reggelt! :)
    M
     
    LMIcsapás, SnéDóri és Baby72 kedveli ezt.
  17. cili53

    cili53 Fórumfelvigyázó

    Jó reggelt:)
    Legyen: K
     
    LMIcsapás, SnéDóri és Baby72 kedveli ezt.
  18. vízöntő

    vízöntő Fórum admirálisa

    3. szó tavasz 13. szó tekints
     
    Utoljára szerkesztett: 12.2.26
    LMIcsapás, Baby72 és SnéDóri kedveli ezt.
  19. vízöntő

    vízöntő Fórum admirálisa

    7szó össze
     
    LMIcsapás, SnéDóri és Baby72 kedveli ezt.
  20. SnéDóri

    SnéDóri Fórum félistene

    Morgen.
    Baby Y betű köszi
     
    LMIcsapás, Swartsch, miniowl és 2 más kedveli ezt.