Oázis

Kategória: 'Törzsasztal', témanyitó: Imi*, témanyitás ideje: 21.7.18.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
  1. Baby72

    Baby72 Fórum elő legendája

    1. Fagy
    2. Sapka
    4. Csizma
    7. Hópehely
    13. Ünnep
    14. Fülvédő

    A többit meghagyom a többieknek, Ők is örüljenek, hogy okosok:);).
     
    Swartsch, miniowl, LMIcsapás és 3 más kedveli ezt.
  2. lovardatanya

    lovardatanya Fórum biztosa

    1 Fagy
    2 Sapka
    3 Overál
    4 Csizma
    5 Mikulás
    6 December
    7 Hópehely
    8 Virgács
    9 Hókotró
    10 Karácsony
    11 Mézeskalács
    12 Február
    13 Ünnep
    14 Fülvédő
     
    Utoljára szerkesztett: 13.2.26
    Swartsch, LMIcsapás, kukori80 és 3 más kedveli ezt.
  3. -Holdfeny-.

    -Holdfeny-. Fórum elő legendája

    3, OVERÁL
    13 ÜNNEP
    14 FÜLVÉDŐ
     
    Swartsch, miniowl, LMIcsapás és 4 más kedveli ezt.
  4. cili53

    cili53 Fórumfelvigyázó

    11 Vásárcsarnok
    12 uborka
     
    Swartsch, miniowl, kukori80 és 2 más kedveli ezt.
  5. SnéDóri

    SnéDóri Fórum félistene

    11 MÉZESKALÁCS
    12 FEBRUÁR
     
    Swartsch, miniowl, LMIcsapás és 3 más kedveli ezt.
  6. Baby72

    Baby72 Fórum elő legendája

    Itt valami nem oké;):).
     
  7. SnéDóri

    SnéDóri Fórum félistene

    Hát én most vinnyogva röhögök Cili :inlove:
     
    Swartsch, miniowl, LMIcsapás és 3 más kedveli ezt.
  8. Baby72

    Baby72 Fórum elő legendája

    Írhattam volna, hogy ... felmosórongyxDxD;).
     
    Swartsch, miniowl, SnéDóri és 2 más kedveli ezt.
  9. cili53

    cili53 Fórumfelvigyázó

    Most Jöttem meg a Vásárcsornokból vettem uborkát:)xD
    Baby írtam:)
     
    Swartsch, miniowl, LMIcsapás és 3 más kedveli ezt.
  10. kukori80

    kukori80 Fórum elő legendája

    Cili, ma mókás kedvedben vagy. :D
    Köszönöm, minden meg van fejtve, okosak vagytok. :)
     
    Swartsch, miniowl, LMIcsapás és 4 más kedveli ezt.
  11. zsani_apja

    zsani_apja Fórum elő legendája

    főcsatornák
     
    Swartsch, miniowl, SnéDóri és 3 más kedveli ezt.
  12. Baby72

    Baby72 Fórum elő legendája

    Már GAME OVER:);).
     
    Swartsch, miniowl, LMIcsapás és 3 más kedveli ezt.
  13. zsani_apja

    zsani_apja Fórum elő legendája

    Nem baj, akkor bele estem. :D
     
    Swartsch, miniowl, SnéDóri és 3 más kedveli ezt.
  14. cili53

    cili53 Fórumfelvigyázó

    Jaa elmentem du 1 órára, dugóba ültem kb másfelet,:inlove:>:( közbe eszembe jutott hogy ubisali lesz holnap és nincs uborka, így jött a megfejtés:):pxD
     
    Swartsch, miniowl, LMIcsapás és 4 más kedveli ezt.
  15. Baby72

    Baby72 Fórum elő legendája

    Okosabbak mint egy ötödikes?xDxDxDxD
     
    Swartsch, miniowl, LMIcsapás és 3 más kedveli ezt.
  16. kukori80

    kukori80 Fórum elő legendája

    Inkább mint egy elsős. :D
     
    Swartsch, miniowl, LMIcsapás és 3 más kedveli ezt.
  17. kukori80

    kukori80 Fórum elő legendája

    upload_2026-2-13_19-58-37.png
    Ennek a megoldását én se tudom, veletek fogom fejteni.
     
    Swartsch, miniowl, LMIcsapás és 3 más kedveli ezt.
  18. zsani_apja

    zsani_apja Fórum elő legendája

    Kész vagyok, sajna indulnom kell, viszem fellépni a csapatot.
     
    Swartsch, miniowl, cili53 és 2 más kedveli ezt.
  19. Baby72

    Baby72 Fórum elő legendája

    Robi trombita.
    Sanyi dob.
    Félek megkérdezni, hogy hol lépnek fel?:D:D;)
     
    Swartsch, miniowl, LMIcsapás és 3 más kedveli ezt.
  20. zsani_apja

    zsani_apja Fórum elő legendája

    Bea hárfázik, szóval a Fő téren.
     
    Swartsch, miniowl, cili53 és 3 más kedveli ezt.