Oázis

Kategória: 'Törzsasztal', témanyitó: Imi*, témanyitás ideje: 21.7.18.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
  1. kukori80

    kukori80 Fórum elő legendája

    Kitti hárfa, mert az ő neve áll legközelebb a H betűhöz
     
    Swartsch, miniowl, cili53 és 3 más kedveli ezt.
  2. Baby72

    Baby72 Fórum elő legendája

    Kemény vagy mit a kád széle:D
     
    Swartsch, miniowl, cili53 és 2 más kedveli ezt.
  3. kukori80

    kukori80 Fórum elő legendája

    Nekem ez jött ki így gyorsan:
    Orsi-gitár
    Áron - furulya
    Bea - hegedű
    Kitti hárfa
    Sanyi dob
    Robi trombita
     
    Swartsch, miniowl, Baby72 és 2 más kedveli ezt.
  4. Baby72

    Baby72 Fórum elő legendája

    Áron biztosan nem jó. 1. pont miatt
     
    Swartsch, miniowl, kukori80 és 2 más kedveli ezt.
  5. zsani_apja

    zsani_apja Fórum elő legendája

    Orsi- hegedű
    Áron- gitár
    Bea- furulya
    Kitti- hárfa
    Sanyi- dob
    Robi- trombita

    Amúgy sem furulyázhat, ő férfi :D
     
    Swartsch, miniowl, kukori80 és 3 más kedveli ezt.
  6. Baby72

    Baby72 Fórum elő legendája

    Vedd fel szépen az alvó oroszlán póztxDxD;), vagy amit akarsz. Na:).
     
    Swartsch, miniowl, kukori80 és 2 más kedveli ezt.
  7. zsani_apja

    zsani_apja Fórum elő legendája

    Jó éjt kívánok akkor mindenkinek.
     
    Swartsch, miniowl, SnéDóri és 2 más kedveli ezt.
  8. Baby72

    Baby72 Fórum elő legendája

    Ki fogunk kapni a huncutságod miatt. Erre próbáltam utalni;).
     
  9. kukori80

    kukori80 Fórum elő legendája

    Igen. Orsi nem jó. Nem gitározhat. Bocsi, csak arattam.
    Ez lesz a jó. Nekem is ez jött ki, csak lemaradt egy kislyány, szegény Orsi, csak néz ki a fejéből. :D
     
    Swartsch, miniowl, LMIcsapás és 3 más kedveli ezt.
  10. Baby72

    Baby72 Fórum elő legendája

    Közben Apja elszabadultxDxD.
     
    Swartsch, miniowl, zsani_apja és 2 más kedveli ezt.
  11. kukori80

    kukori80 Fórum elő legendája

    Nem baj, majd visszajön, úgysincs benne köszönet. :D
    Megyek, mert még le kell szednem a friss polipokat.:)
    Jó fejtegetést.
     
    Swartsch, miniowl, LMIcsapás és 3 más kedveli ezt.
  12. Baby72

    Baby72 Fórum elő legendája

    Van még valami mára? Rejtvényre gondolok.;)
     
  13. zsani_apja

    zsani_apja Fórum elő legendája

    Kalán néni keresztlánya kereszt rejt vény t fejt. :D
     
    Swartsch, miniowl, Baby72 és még 1 ember kedveli ezt.
  14. Baby72

    Baby72 Fórum elő legendája

    Utolsó oldal az emlékkönyvből:

    KI
    NEVÉT
    E
    KÖNYVBE
    ÍRJA
    NEM
    LESZ
    ELFELEDVE
    SOHA.
    ////
    ////
    //
    ////,
    /////
    /////
    //
    ///////.
    /
    //
    /////
    //////
    /////
    ////
    ////
    ///
    /////
    /////
    ////,
    /
    ////
    ////
    ///////,
    //////
    /A//A/
    ////O/O/...
    EMLÉKEIMRE
    GONDOLOK.


    Vasárnap estig kitart-e?;):)
     
    Utoljára szerkesztett: 15.2.26
    Swartsch, miniowl, SnéDóri és 3 más kedveli ezt.
  15. zsani_apja

    zsani_apja Fórum elő legendája

    Kérném szépen az összes névelőt.
     
    Swartsch, miniowl, SnéDóri és 3 más kedveli ezt.
  16. lovardatanya

    lovardatanya Fórum biztosa

    8. L
     
    Swartsch, miniowl, SnéDóri és 4 más kedveli ezt.
  17. Baby72

    Baby72 Fórum elő legendája

    Meg az összes főnevet, melléknevet és igét is?;)
    Az alanyról, állítmányról, tárgyról nem is beszélvexDxD.
     
    Swartsch, miniowl, SnéDóri és 3 más kedveli ezt.
  18. LMIcsapás

    LMIcsapás Utánpótlás-írogató

    Sziasztok!

    Utolsó előtti szóba szeretnék E betűt.
     
    Swartsch, miniowl, SnéDóri és 2 más kedveli ezt.
  19. zsani_apja

    zsani_apja Fórum elő legendája

    Akkor a 3. sorba kérném az A betűt, a magában árválkodó per jel helyére.
     
    Swartsch, miniowl, SnéDóri és 3 más kedveli ezt.
  20. Baby72

    Baby72 Fórum elő legendája

    Az nem jó oda.
     
    RoseAntique, Swartsch, miniowl és 3 más kedveli ezt.