Eltűnt tárgyak keresése (Ól, fa, dekor elem)

Kategória: 'Segítség archívuma', témanyitó: Csocsoovb, témanyitás ideje: 9.11.13.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. Othep

    Othep Forum Moderator Team Farmerama HU

    Szia.

    Mindegy, hogy farmos vagy bahás a tenyésztés.
    Elég 2 db-ot indítani, nem kell 2 teljes tenyészterep.
     
    marcsi5556 kedveli ezt.
  2. hurlemen

    hurlemen Fórum-zöldfülű

    Sziasztok!

    Segítséget szeretnék kérni. Nem találom a Varjúijesztő és az Örömtűz kitehetőm, úgy emlékszem megszereztem őket. Átnéztem amit lehet, de nem találom.
    Segítségeteket előre is köszönöm!
    hurlemen ID: 8367813
     
  3. Tündégbogár

    Tündégbogár Junior szaki

    Sziasztok!
    Segítséget szeretnék kérni, mert nem találom a Víziszonyos vijjogás-t.
    Előre is köszönöm.
    Tündégbogár ID: 32379497
     
  4. Othep

    Othep Forum Moderator Team Farmerama HU

    Szia.

    Kollégám ellenőrzése alapján mindkettő dekor 1-1 felhőn van fent.
    Az Örömtűz dekor az Adventi kalendárium felhősor II-n van fent, 24 óra múlva tudod levenni. A másik a Varjúijesztő pedig a Boldog 2026-et felhősoron találod. Ez 20 óra múlva érik be, ezek után le tudod szedni.

    upload_2026-2-14_16-49-12.png

    upload_2026-2-14_16-50-5.png
     
  5. Sárika555

    Sárika555 Fórum nagymestere

    Szeretnék segítséget kérni. A szénanátha dekor hiányzik már csak a felhőröl. Reggel óta keresem, és feladtam. Sárika555 ID:56143185
    A másik két farmon már mindent megtaláltam.
     
  6. Othep

    Othep Forum Moderator Team Farmerama HU

    Szia.

    Kollégám ellenőrzése alapján a keresett dekort a Kincses szigeten találod meg, a Múzeumban.
    [​IMG]
     
  7. Othep

    Othep Forum Moderator Team Farmerama HU

    Szia.

    Kollégám ellenőrzése alapján az Erdei tisztáson, alul találod meg a dekort.

    upload_2026-2-14_17-45-20.png
     
    Sárika555 kedveli ezt.
  8. marcsi5556

    marcsi5556 Kivételes tehetség

    Köszi szépen.Tettem be olat le is arattam de semmi nem történt
    Kettöt le is aratttam és nem történt semmi olra gondoltál ugye?
     
  9. Kati1980

    Kati1980 Járnitanuló

    Nagyon köszönöm.Megtaláltam.
    Szép estét.
     
    Othep kedveli ezt.
  10. Tündégbogár

    Tündégbogár Junior szaki

    Köszönöm szépen a gyors segítséget. Már fent van a felhőn.
     
    Othep kedveli ezt.
  11. Sárika555

    Sárika555 Fórum nagymestere

    Köszönöm szépen a gyors segítséget, Ha nem néztem át többször,,,,, Köszönöm.
     
  12. Othep

    Othep Forum Moderator Team Farmerama HU

    Nem ólra gondoltam, hiszen tenyésztésre van szükség.
    A tenyészházikóban indíts 2 db tenyésztést. Pl. 2 db nyuszi tenyésztését indítsd el.
     
    marcsi5556 kedveli ezt.
  13. ideals2011

    ideals2011 Törekvő

    Szervusztok Kedvesek!
    Ha lesz egy kis időtök, megnéznétek, kérlek, hogy a Varjú ijesztő dekorom hol a manóban van? - már kinéztem a szememet... - de nem lelem, meg lepucoltam egy csomó dekor gyűjtő helyet, de akkor se lelem.
    Köszönöm szépen, ha segítetek!
    Gazda: ideals2011 ID: 27170900
     
  14. marcsi5556

    marcsi5556 Kivételes tehetség

    Köszönöm szépen hogy segitettél..
     
    Othep kedveli ezt.
  15. Othep

    Othep Forum Moderator Team Farmerama HU

    Szia.

    Kollégám ellenőrzése alapján sajnos ezt a dekort nem szerezted meg.
    Remélhetően egyszer majd bekerül a Farmárudába, farmpengőért (Most 2024. júniusánál tart a pótlás.)
     
    ideals2011 kedveli ezt.
  16. NagyG1950

    NagyG1950 Fórumprofi

    Sziasztok!
    Többször átnéztem a farm összes lehetséges helyeit, de nem találom a "Fájó nevetés" dekort. Szeretettel kérlek Benneteket, ha időtök engedi megnéznétek Ti is hogy hol találom? Köszönöm segítségeteket! Szép estét, jó Farmozást kívánok!
     
  17. Othep

    Othep Forum Moderator Team Farmerama HU

    Szia.

    Szívesen segítünk megkeresni, de kérlek, adj farmnevet és I-t, mert ezek szükségesek, hogy bekukkanthassunk a farmodra.
     
    Dolphin kedveli ezt.
  18. NagyG1950

    NagyG1950 Fórumprofi

    Sziasztok!
    Elnézést, nem vagyok egy gyakori írogató.
    farmnév: NagyG1950 ID: 10095872
    Köszönöm!
     
  19. tabandi

    tabandi Utánpótlás-írogató

    Sziasztok. Segítséget kérnék.
    Nem találom a Játékos udvartakarítás dekort.
    Gazda: tabandi ID:34658409

    Sziasztok. Segítséget kérnék.
    Nem találom a Szénanátha blues és a Sültkrumplivadász dekort.
    Gazda: tabandi ID:34658409

    Sziasztok. Segítséget kérnék.
    Nem találom az Örömtűz és Fájó nevetés dekort.
    Gazda: tabandi ID:34658409
     
    Moderátor által utoljára szerkesztve: 14.2.26
  20. farmercsaj

    farmercsaj Kivételes tehetség

    Sziasztok ! Segítene valaki megtalálni a víziszonyos vijjogás dekort ?
    Ildikó-gazda 12862784 Köszönöm.
     
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.