Visszajelzés Alpesi fényes kunyhó - csevegő

Kategória: 'Egyéb témák archívuma', témanyitó: Dolphin, témanyitás ideje: 6.2.26.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
?

Mennyire tetszett a mini-event? Kérjük, értékeld!

Szavazás lezárva: 13.2.26.
  1. 1

    50 szavazat
    16.9%
  2. 2

    0 szavazat
    0.0%
  3. 3

    3 szavazat
    1.0%
  4. 4

    2 szavazat
    0.7%
  5. 5

    4 szavazat
    1.4%
  6. 6

    1 szavazat
    0.3%
  7. 7

    5 szavazat
    1.7%
  8. 8

    5 szavazat
    1.7%
  9. 9

    8 szavazat
    2.7%
  10. 10

    217 szavazat
    73.6%
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. apumbiapa

    apumbiapa Fórum biztosa

    Szia!

    Igen
     
    Baby72 és zsani_apja kedveli ezt.
  2. GA-BI-O-Farm

    GA-BI-O-Farm Mindentudó orákulum

    Szia !
    Sajna eltűnnek, ha lejárt a mandátumuk.:sleepy: Pedig legalább felhőre rakhatnánk, nekem tetszenek :)

     
    Baby72, PaySkin, -gyöngy-581 és 2 más kedveli ezt.
  3. PaySkin

    PaySkin Fórum hercege

    Jó reggelt!

    Szinte minden alkalommal, ha egy eventnek vége van, másnap reggel jön az értesítés felugró ablakban, hogy ez és ez visszaváltásra került! Hát nekem ma reggel semmi sem jött a Gyopárra a 4500 ATP-t illetően, a számláló annyit mutat, mint tegnap este!
     
    vampire_hunter, T.Annie23 és Baby72 kedveli ezt.
  4. chajagi

    chajagi Junior szaki

    Én is vártam reggel, de semmi. ):
     
    T.Annie23 kedveli ezt.
  5. borderland57

    borderland57 Fórum nagymestere

    Nekem se:))
     
    T.Annie23 kedveli ezt.
  6. zsóka56

    zsóka56 Fórum mestere

    Sziasztok. Nekem se jött meg:eek:
     
    T.Annie23 kedveli ezt.
  7. Dolphin

    Dolphin Fórum elő legendája

    Sziasztok,
    nem szükséges több embernek megírnia, hogy még nem kerültek visszaváltásra az Alpesi fényes kunyhó mini-event kellékei.
    Mindenkinél meg fog történni vagy ma, vagy a következő napokban.
    Türelmeteket köszönjük!
     
    Gio, benedekbobe63, -gyöngy-581 és 8 más kedveli ezt.
  8. -Marcsika7400-

    -Marcsika7400- Aktív író

    Szia, nem türelmetlenkedek, csak kérdezni szeretnék. A pajtámban nem találom az event kellékeit pl. : mágnes, válogató csipesz..., mintha nár megtörtént volna a beváltás, de én nem kaptam semmit, a hűtőm is tele volt.( A szülinapos event kelléke az Alkimistafőzet például még mindig a pajtámban van.) Sok játékosnak már megkapta az Alpesi Tp.-t napokkal ezelőtt, csak kicsit furcsa ez most nekem, nem vesztek el a tárgyaim?
     
    GreekYogurt és stefano0606 kedveli ezt.
  9. stefano0606

    stefano0606 Fórumlakó

    Ugyan ez nálam is és elég sok idő eltelt már .. De legyünk türelemmel, vagy megkapjuk vagy nem xD
     
    apumbiapa kedveli ezt.
  10. GreekYogurt

    GreekYogurt Rutinos

    Szia!

    Nálam is ez a helyzet.
    Dolphin írta, hogy mindenkinél megtörténik majd az átváltás úgyhogy reméljük így is lesz. :)
     
    csillag020455, stefano0606 és apumbiapa kedveli ezt.
  11. csillag020455

    csillag020455 Junior szaki


    Sziasztok!

    Nálam is a megmaradt kellékeket nem találom a raktárba és még vissza sem váltották, remélem visszaváltás megtörténik a kiírtak szerint.
     
  12. Synodendron

    Synodendron Aktív író

    Ott vagyunk már ?:p
     
    Kuzdern, Gio, zsóka56 és még 1 ember kedveli ezt.
  13. -Holdfeny-.

    -Holdfeny-. Fórum elő legendája

    HOOOOOOL:music:
     
    Synodendron kedveli ezt.
  14. Synodendron

    Synodendron Aktív író

    A visszaváltásnál xD
     
    stefano0606 és -Holdfeny-. kedveli ezt.
  15. -Holdfeny-.

    -Holdfeny-. Fórum elő legendája

    Jaaaaaa... lehet elmarad:pxDxDxD
     
    stefano0606 kedveli ezt.
  16. Synodendron

    Synodendron Aktív író

    Ez nem vicces IxD:cry:xD:cry:
     
    -Holdfeny-. kedveli ezt.
  17. -Holdfeny-.

    -Holdfeny-. Fórum elő legendája

    Deeeee :p
     
    stefano0606 kedveli ezt.
  18. stefano0606

    stefano0606 Fórumlakó

    Akkor ha lenyúlják azt a 4500 AP legyenek vele boldogak xD Mondjuk volt már hogy belenyúltak egy eventbe és az az ő javukat szolgálta ..
     
  19. zsani_apja

    zsani_apja Fórum elő legendája

    Dehogy nyúlják le. Mit csinálnának vele.
    Egyébként én már a helyükben a nyuszival váltatnám majd át.
     
    vihence kedveli ezt.
  20. Dolphin

    Dolphin Fórum elő legendája

    Sziasztok,
    mindenki meg fogja kapni a visszaváltásokra az ismertetőben megírtakat, akkor is, ha nem offoljátok szét a topikot.
    Köszönjük türelmeteket!
     
    vihence, denisadina, NémaLevente és 3 más kedveli ezt.
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.