Hibák, bugok, problémák (kezdők-haladók részleg)

Discussion in 'Segítség archívuma' started by |Tamás|, Jan 19, 2015.

Dear forum reader,

if you’d like to actively participate on the forum by joining discussions or starting your own threads or topics, please log into the game first. If you do not have a game account, you will need to register for one. We look forward to your next visit! CLICK HERE
Thread Status:
Not open for further replies.
  1. Sylja

    Sylja Fórum ezredese

    Farmnév és ID-szám nélkül nem tudnak segíteni a Moderátorok :(
     
  2. Luminary

    Luminary Board Administrator Team Farmerama HU

    Szia!

    Játssz tovább nyugodtan, a rendszer számolja a vonalakat is. Jelenleg 27 játéknál jársz, ezt magad is tudod követni az ajándékdoboz bal oldali számlálóján. ( katt arra! ) 2 vonalat én húztam, így a Játékokkal teli táska száma megcsappant kettővel, de a lejátszott játékok száma emelkedett kettővel.
    upload_2026-2-20_2-43-58.png

    További jó játékot!
     
    SnéDóri likes this.
  3. Luminary

    Luminary Board Administrator Team Farmerama HU

    Sziasztok!

    Farmnév és farm ID szám megadása minden esetben szükséges, anélkül nem tudunk ellenőrzést végezni nálatok.
    Várom az adatok pótlását.
     
  4. teszika

    teszika Fórum-zöldfülű

    Szia!

    Ez lemaradt, bocsi!
    teszika ID: 52889509
     
  5. bimus888

    bimus888 Fórum-zöldfülű

    Szia!
    Pótolom, köszi!
    bimus888 ID: 52916709
     
  6. Luminary

    Luminary Board Administrator Team Farmerama HU

    Szia!

    Köszönöm az adatok pótlását.
    Jóváírásra került a farmodon a hiányzó mennyiség. 19.980x körte és 19.980x rebarbara.

    További jó játékot!
     
  7. Luminary

    Luminary Board Administrator Team Farmerama HU

    Szia!

    Köszönöm az adatok pótlását.
    Jóváírásra került a farmodon a hiányzó mennyiség. 19.980x körte és 19.980x rebarbara.

    További jó játékot!
     
    bimus888 likes this.
  8. SnéDóri

    SnéDóri Fórum félistene

    Nagyon köszönöm. És ne haragudj, én voltam bamba. A jobb oldali sávban néztem a számlálót, de nem vonal kell hanem alakzat, azért nem emelkedett. De így legalább nem várom a csodát, hanem összezárom a mintákat.
    Köszönöm még egyszer és szép napot.
     
    macimami1958 likes this.
  9. kariatida

    kariatida Törzsjátékos

    Sziasztok!
    Még nincs játékban a csapóajtós pók, de a megrendelők már azt kérik.
    Nem túlzás ez?
    üdv. kariatida
     
  10. Calibaby

    Calibaby Fórumprofi

    Sziasztok! Nekem az északi erdőben a levegőben vannak a dolgok. xD Calibaby01 ID.: 34380707
     
  11. -gyöngy-581

    -gyöngy-581 Fórum elő legendája

    Sziasztok :)

    Ezt a képet mentettem el, újra töltés után is megmaradt, majd egy területváltáskor helyre állt a rendszer. Tegnap este tapasztaltam először, Chrome-ból játszom.
    https://kephost.net/p/MjI5NzkyMg.jpg

    Gazda: -gyöngy-581 ID: 40951777

    PS: Jelenleg is úszik az erdő, minden funkció amit próbáltam működik, a játékomat nem zavarja.
     
    ördög0 and GA-BI-O-Farm like this.
  12. GA-BI-O-Farm

    GA-BI-O-Farm Mindentudó orákulum

    Sziasztok!
    Nálam még ma reggel is ugyan ez a helyzet, kliensben játszom.

    GA-BI-O-farm ID 1508500
    [​IMG]
     
    Samborg and -gyöngy-581 like this.
  13. ördög0

    ördög0 Fórumelemző

    Szia!
    Nálam is ugyan ez van:)
     
  14. aida2330

    aida2330 Fórumfelvigyázó

    Hali,
    kattintsatok a bal felső sarokban a Világtérkép táblára, majd vissza és megszűnik a jelenség.:);)
    Nálam is így működik most a gyopárxD
     
    farmerSS and -gyöngy-581 like this.
  15. torpike1981

    torpike1981 Utánpótlás-írogató

    torpike1981 ID 15008773 a probléma még mindig fennáll.
     
    Last edited by moderator: Feb 21, 2026
  16. molvijud66

    molvijud66 Utánpótlás-írogató

    Sziasztok! Minden területem üres. Hihetetlen!
     
  17. -Sudden-

    -Sudden- S-Moderator Team Farmerama HU

    Szia.

    Nem tudom, hogy milyen problémára gondolsz.
    2026-02-20 12:44:09-kor vásároltál egy Varangytót, majd 2026-02-20 12:46:22-kor ismét vásároltál de most 2 db Varangytót.
    Aztán 2026-02-20 12:46:28-kor vásároltál 3 db Varangytó 1. szint: sárga fejlesztést, ezeket mind ki is raktad a főfarmra.

    upload_2026-2-20_13-11-10.png

    Én az egyik esőkabátboltodat megtudtam Szupertáppal etetni.
    upload_2026-2-20_13-11-30.png

    Érdemes lehet sütiket és gyorsítótárat is törölni, ha más nem oldja meg a problémát.

    Megértésedet köszönöm.
     
  18. -Sudden-

    -Sudden- S-Moderator Team Farmerama HU

    Szia.

    Mit értesz az alatt, hogy minden terület üres?

    Ki tudnád fejteni kérlek?
     
  19. -gyöngy-581

    -gyöngy-581 Fórum elő legendája

    Szia!

    Most világosodtam meg. Már értem miért éreztem úgy, hogy területváltáskor rendbejött :) Köszönöm szépen :)
     
    macimami1958 and GA-BI-O-Farm like this.
  20. bence66

    bence66 Utánpótlás-írogató

    Szép délutánt !
    Mag kaptam az alpesi ATP-t de nem írodott jóvá a három farmból kettőnél !! Direk figyeltem . Akkor ez most így hogy is van ??
     
    ördög0 likes this.
Thread Status:
Not open for further replies.