Visszajelzés Alpesi fényes kunyhó - csevegő

Discussion in 'Egyéb témák archívuma' started by Dolphin, Feb 6, 2026.

Dear forum reader,

if you’d like to actively participate on the forum by joining discussions or starting your own threads or topics, please log into the game first. If you do not have a game account, you will need to register for one. We look forward to your next visit! CLICK HERE
?

Mennyire tetszett a mini-event? Kérjük, értékeld!

Poll closed Feb 13, 2026.
  1. 1

    50 vote(s)
    16.9%
  2. 2

    0 vote(s)
    0.0%
  3. 3

    3 vote(s)
    1.0%
  4. 4

    2 vote(s)
    0.7%
  5. 5

    4 vote(s)
    1.4%
  6. 6

    1 vote(s)
    0.3%
  7. 7

    5 vote(s)
    1.7%
  8. 8

    5 vote(s)
    1.7%
  9. 9

    8 vote(s)
    2.7%
  10. 10

    217 vote(s)
    73.6%
Thread Status:
Not open for further replies.
  1. -Holdfeny-.

    -Holdfeny-. Fórum elő legendája

    Ha MINDENKINEK jóváírták... akkor már csak azok lettek megkárosítva akiknél állt az event végén a számláló;)
     
    macimami1958, farmerSS and feki13 like this.
  2. csillag020455

    csillag020455 Junior szaki


    Két farmom játszok, egyiken sem írták jóvá, mindig felírom az ATP állását. Remélem nem csak hitegetnek bennünket. A moderátorok munkájáért pedig nagy köszönet jár.:inlove:
     
    farmerSS likes this.
  3. feki13

    feki13 Fórum admirálisa

    Ez csak azért nem igaz, mert tudtátok, hogy hiába teszitek be nem kapjátok már meg :(
     
    macimami1958 and Swartsch like this.
  4. -Holdfeny-.

    -Holdfeny-. Fórum elő legendája

    Ez az ismertetőben nem volt benne8)
    S most sincs.... pótlólag sem....:oops:
     
    macimami1958 and feki13 like this.
  5. feki13

    feki13 Fórum admirálisa

    Ti magatok is írjátok, hogy már régen megállt a számlálótok :D Ennyi erővel az se volt benne, hogy ez majd elindítja :D
     
    macimami1958, Swartsch and farmerSS like this.
  6. farmerSS

    farmerSS Fórumőrült

    Szia

    Szintén zenész !
    Minden alkalommal megnéztem a csíkot és ugyanannyi volt bármikor, amennyin hagytam.
    Két farmon van gyopár és egyikre se jött semmi ez idáig.

    Szia

    Adjatok hangot a kéréseteknek, hogy elértétek a "tetőt" és szeretnétek, ha a számláló a háttérben dolgozna úgy, mint annó a Baha.
    Még nem írták jóvá !
     
    macimami1958 and Samborg like this.
  7. apumbiapa

    apumbiapa Fórum biztosa

    xDxDxDxDxD
    A színházi elöadás második felvonása 4500 Atp, 10.000 csp. Ha ez így megy akkor egész évre van bérletünk.xD
     
    macimami1958, Samborg and farmerSS like this.
  8. PaySkin

    PaySkin Fórum hercege

    Sziasztok!
    Miért hagytuk abba a reklamációt? Bejött, nem? Ha folytatnánk, naponta emelkedhetne 1000 ATP-val és 2000 CSP-vel :D

    Köszönjük a moderátorok közbenjárását!
     
  9. Margó631116

    Margó631116 Utánpótlás-írogató

    Sziasztok! Akkor még mindig nem világos, hogy kellett jönni felugró ablaknak a kapott pontról, vagy csak hozzá íródott, vagy mindenki írjon, aki nem látott emelkedést, vagy ... mindenki csak találgat, hogy mi lesz. Én is több farmon játszom, és sehol sem láttam jelét annak, hogy érkezett volna valami pont, pedig minden hűtő tele volt.
    A nevezett kárpótlásról sem tudunk semmi biztosat, hogy az miként fog érkezni, ugyan így elvész, mint a másik pont, vagy hogyan tudunk erről megbizonyosodni.
     
    Samborg likes this.
  10. Fuhur

    Fuhur Fórumgróf

    Szia! Nálam nem jelezte felugró ablak, hogy kaptam volna ATP-t (tele volt a hűtőm), s nem lett több pontom. Sajnos :(

    Szerkesztenem kell a hozzászólásomat, mert amíg itt olvasgattam, megérkezett a jóváírás, melyről felugró ablak értesített :)
     
    Last edited: Feb 20, 2026
    vihence and GA-BI-O-Farm like this.
  11. feki13

    feki13 Fórum admirálisa

    Sziasztok!

    Győztünk! :)

    [​IMG]
     
  12. zsóka56

    zsóka56 Fórum mestere

    Hurrá, nekem is megjött:inlove:
     
    feki13 and GA-BI-O-Farm like this.
  13. zsani_apja

    zsani_apja Fórum elő legendája

    halo!

    Képet töröltem, látom többen is most kapták meg a jutalmat. Én is elfogadtam, már csak azért is, mert a hűtő tele volt pakolva. Piros alma, mogyoró.. :D
     
  14. Ninett79

    Ninett79 Fórum elő legendája

    Szia!
    Nekem most írta jóvá, a felugró ablak után 10 perccel. Nézd meg te is. :)
     
  15. stefano0606

    stefano0606 Fórumlakó

    Még most sem értem milyen kompenzációról is beszélünk, ez jár és kész ennyi nem kelle ezt tovább ragozni ... elég szomorú hogy ki kellet harcolni azt ami egybként is jár, ... Köszönöm a moderátorok türelmét és hozá járulását.. ;):) ( én is megkaptam ebben a percben )
     
    vihence, GA-BI-O-Farm and feki13 like this.
  16. zsani_apja

    zsani_apja Fórum elő legendája

    Megnéztem a folytatást, nekem tetszik. :D
     
    vihence and GA-BI-O-Farm like this.
  17. krokusz28

    krokusz28 Fórumlakó

    Hozzám is megérkezett a
    Hozzám is megérkezett az ATP. Köszönöm a közbenjárást!
     
    GA-BI-O-Farm likes this.
  18. stefano0606

    stefano0606 Fórumlakó

    Nálatok is van hiba ? Nekem nem fejlődik a 22 szintre hiába léptem át a 22 szintett.. ez lenne e következő feladat fejlődj a 22 szintre, a szintlépés megvolt, de a rendszer ezek szerint nem érzékeli és a megrendelő meg ott vár :D
     
    GA-BI-O-Farm and feki13 like this.
  19. GreekYogurt

    GreekYogurt Rutinos

    Szia!
    Már nálam is megtörtént a jóváírás és szintet is lépett.:)
    Teljesen jól nálam sem működik mert Füles Karcsi azt kéri fejlődjek a 28-as szintre ami megtörtént de valamiért mégsem látja.
    Talán holnapra helyére kerülnek a dolgok.:)
     
    stefano0606 and GA-BI-O-Farm like this.
  20. Jula39

    Jula39 Járnitanuló

    Sziasztok, én idáig nem vettem észre, hogy megkaptam volna a kárpótlást.
     
  21. TRico97

    TRico97 Aktív író

    Sziasztok, én se vettem észre, hogy megkaptam volna, mert nem lett kevesebb a követelményem a következőszinthez. Felugróablakra bevallom nem emlékszem.
     
Thread Status:
Not open for further replies.