Visszajelzés Alpesi fényes kunyhó - csevegő

Kategória: 'Egyéb témák archívuma', témanyitó: Dolphin, témanyitás ideje: 6.2.26.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
?

Mennyire tetszett a mini-event? Kérjük, értékeld!

Szavazás lezárva: 13.2.26.
  1. 1

    50 szavazat
    16.9%
  2. 2

    0 szavazat
    0.0%
  3. 3

    3 szavazat
    1.0%
  4. 4

    2 szavazat
    0.7%
  5. 5

    4 szavazat
    1.4%
  6. 6

    1 szavazat
    0.3%
  7. 7

    5 szavazat
    1.7%
  8. 8

    5 szavazat
    1.7%
  9. 9

    8 szavazat
    2.7%
  10. 10

    217 szavazat
    73.6%
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. -Holdfeny-.

    -Holdfeny-. Fórum elő legendája

    Ha MINDENKINEK jóváírták... akkor már csak azok lettek megkárosítva akiknél állt az event végén a számláló;)
     
    macimami1958, farmerSS és feki13 kedveli ezt.
  2. csillag020455

    csillag020455 Junior szaki


    Két farmom játszok, egyiken sem írták jóvá, mindig felírom az ATP állását. Remélem nem csak hitegetnek bennünket. A moderátorok munkájáért pedig nagy köszönet jár.:inlove:
     
    farmerSS kedveli ezt.
  3. feki13

    feki13 Fórum admirálisa

    Ez csak azért nem igaz, mert tudtátok, hogy hiába teszitek be nem kapjátok már meg :(
     
    macimami1958 és Swartsch kedveli ezt.
  4. -Holdfeny-.

    -Holdfeny-. Fórum elő legendája

    Ez az ismertetőben nem volt benne8)
    S most sincs.... pótlólag sem....:oops:
     
    macimami1958 és feki13 kedveli ezt.
  5. feki13

    feki13 Fórum admirálisa

    Ti magatok is írjátok, hogy már régen megállt a számlálótok :D Ennyi erővel az se volt benne, hogy ez majd elindítja :D
     
    macimami1958, Swartsch és farmerSS kedveli ezt.
  6. farmerSS

    farmerSS Fórumőrült

    Szia

    Szintén zenész !
    Minden alkalommal megnéztem a csíkot és ugyanannyi volt bármikor, amennyin hagytam.
    Két farmon van gyopár és egyikre se jött semmi ez idáig.

    Szia

    Adjatok hangot a kéréseteknek, hogy elértétek a "tetőt" és szeretnétek, ha a számláló a háttérben dolgozna úgy, mint annó a Baha.
    Még nem írták jóvá !
     
    macimami1958 és Samborg kedveli ezt.
  7. apumbiapa

    apumbiapa Fórum biztosa

    xDxDxDxDxD
    A színházi elöadás második felvonása 4500 Atp, 10.000 csp. Ha ez így megy akkor egész évre van bérletünk.xD
     
    macimami1958, Samborg és farmerSS kedveli ezt.
  8. PaySkin

    PaySkin Fórum hercege

    Sziasztok!
    Miért hagytuk abba a reklamációt? Bejött, nem? Ha folytatnánk, naponta emelkedhetne 1000 ATP-val és 2000 CSP-vel :D

    Köszönjük a moderátorok közbenjárását!
     
  9. Margó631116

    Margó631116 Utánpótlás-írogató

    Sziasztok! Akkor még mindig nem világos, hogy kellett jönni felugró ablaknak a kapott pontról, vagy csak hozzá íródott, vagy mindenki írjon, aki nem látott emelkedést, vagy ... mindenki csak találgat, hogy mi lesz. Én is több farmon játszom, és sehol sem láttam jelét annak, hogy érkezett volna valami pont, pedig minden hűtő tele volt.
    A nevezett kárpótlásról sem tudunk semmi biztosat, hogy az miként fog érkezni, ugyan így elvész, mint a másik pont, vagy hogyan tudunk erről megbizonyosodni.
     
    Samborg kedveli ezt.
  10. Fuhur

    Fuhur Fórumgróf

    Szia! Nálam nem jelezte felugró ablak, hogy kaptam volna ATP-t (tele volt a hűtőm), s nem lett több pontom. Sajnos :(

    Szerkesztenem kell a hozzászólásomat, mert amíg itt olvasgattam, megérkezett a jóváírás, melyről felugró ablak értesített :)
     
    Utoljára szerkesztett: 20.2.26
    vihence és GA-BI-O-Farm kedveli ezt.
  11. feki13

    feki13 Fórum admirálisa

    Sziasztok!

    Győztünk! :)

    [​IMG]
     
    macimami1958, vihence, Kuzdern és 4 más kedveli ezt.
  12. zsóka56

    zsóka56 Fórum mestere

    Hurrá, nekem is megjött:inlove:
     
    feki13 és GA-BI-O-Farm kedveli ezt.
  13. zsani_apja

    zsani_apja Fórum elő legendája

    halo!

    Képet töröltem, látom többen is most kapták meg a jutalmat. Én is elfogadtam, már csak azért is, mert a hűtő tele volt pakolva. Piros alma, mogyoró.. :D
     
    vihence, vampire_hunter, feki13 és 2 más kedveli ezt.
  14. Ninett79

    Ninett79 Fórum elő legendája

    Szia!
    Nekem most írta jóvá, a felugró ablak után 10 perccel. Nézd meg te is. :)
     
  15. stefano0606

    stefano0606 Fórumlakó

    Még most sem értem milyen kompenzációról is beszélünk, ez jár és kész ennyi nem kelle ezt tovább ragozni ... elég szomorú hogy ki kellet harcolni azt ami egybként is jár, ... Köszönöm a moderátorok türelmét és hozá járulását.. ;):) ( én is megkaptam ebben a percben )
     
    vihence, GA-BI-O-Farm és feki13 kedveli ezt.
  16. zsani_apja

    zsani_apja Fórum elő legendája

    Megnéztem a folytatást, nekem tetszik. :D
     
    vihence és GA-BI-O-Farm kedveli ezt.
  17. krokusz28

    krokusz28 Fórumlakó

    Hozzám is megérkezett a
    Hozzám is megérkezett az ATP. Köszönöm a közbenjárást!
     
    GA-BI-O-Farm kedveli ezt.
  18. stefano0606

    stefano0606 Fórumlakó

    Nálatok is van hiba ? Nekem nem fejlődik a 22 szintre hiába léptem át a 22 szintett.. ez lenne e következő feladat fejlődj a 22 szintre, a szintlépés megvolt, de a rendszer ezek szerint nem érzékeli és a megrendelő meg ott vár :D
     
    GA-BI-O-Farm és feki13 kedveli ezt.
  19. GreekYogurt

    GreekYogurt Rutinos

    Szia!
    Már nálam is megtörtént a jóváírás és szintet is lépett.:)
    Teljesen jól nálam sem működik mert Füles Karcsi azt kéri fejlődjek a 28-as szintre ami megtörtént de valamiért mégsem látja.
    Talán holnapra helyére kerülnek a dolgok.:)
     
    stefano0606 és GA-BI-O-Farm kedveli ezt.
  20. Jula39

    Jula39 Járnitanuló

    Sziasztok, én idáig nem vettem észre, hogy megkaptam volna a kárpótlást.
     
  21. TRico97

    TRico97 Aktív író

    Sziasztok, én se vettem észre, hogy megkaptam volna, mert nem lett kevesebb a követelményem a következőszinthez. Felugróablakra bevallom nem emlékszem.
     
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.